Read the Official Description

informatyka

Stopień informatyka jest fundamentem dla wielu z najbardziej ekscytujących i zyskownych kariery. Computer Science podkreśla matematyczne i teoretyczne podstawy informatyki, a nie nauczanie konkretnych technologii. Ogromnej liczby możliwości w różnych dziedzinach czeka absolwentów nauk komputerowych, w tym gier komputerowych, robotyki, wirtualnej rzeczywistości, wizji komputerowej, konwergencji mediów, cyfrowe, ewolucyjnego informatyki, architektury komputera, a więc znacznie więcej.

ZALETY Informatyki

 • Programowanie UCF Zespół jest jednym z najlepszych na świecie! zespoły CS konkurować roku w Międzynarodowym Konkursie Programowania ACM, a nasz zespół CS ma niezrównany rekord - wykończenia w każdym roku w regionie Południowo w trójce od 1982 roku! zespoły CS zdobyli pięć Top-10 wykończeń z 6000 zespołów na całym świecie.
 • CS ma prestiżowych programów badawczych dla studentów (Reus). CS został wykopalisk NSF REU in Computer Vision od NSF uruchomienia programu w 1987 roku.
 • Association for Computing Machinery (ACM) rozdziału uczeń dodatkowe Doświadczenia badawcze dla studentów (Reus), IEEE Computer Society i UPE Computer Science Honor Society i egzamin CS Fundacja wszystkim przynieść korzyści rzeczywistego życia, w tym sieci, twarzą w twarz spotkań z eksperci i doświadczenia zawodowego.
 • nowy dom Departamentu jest Inżynieria Center Harris Corp. - ultra high-tech budynek z rewolucyjnych urządzeń, komputerów i laboratoriów dla studentów.
 • Egzamin Fundacja Informatyki jest test kwalifikacyjny wszystkich kierunków CS musi przejść, aby przejść do wyższego poziomu kursów CS. W skali kraju, jedynym UCF CS Program wykorzystuje test w ten sposób, aby zakwalifikować się do jego uczniów. Egzamin obejmuje rozwiązywania problemów techniki, algorytmy, abstrakcja, dowodów i umiejętności językowych. Próby odbywają się w każdym semestrze, a egzaminu pomaga zapewnić sukces naszych studentów. Jest on głównym budowniczym CV a funkcja wielu partnerów z branży podkreślają, jako główny powód chcą zatrudniać absolwentów ZS w Dziale CS.
 • Szczegółowy opis naszych opisów urządzeń informatycznych, specjalistycznej kadry i oczywiście znajdują się w sąsiednich zakładek powyżej.
 • Program Computer Science BS jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną obliczeniowej ABET, 111 Market Place, Suite 1050, Baltimore, MD 21202-4012, telefon: (410) 347-7700.
 • CS była witryną programu REU w wizji komputerowej od momentu powstania REU przez NSF w 1987 roku. W ciągu ostatnich dwóch dekad, blisko 200 licencjackich studenci z różnych szkół z całego kraju wzięło udział w tym programie. NSF przedłużyła finansowanie programu Computer Vision Lab CS REU do 2008 roku. PI dotyczące tego projektu są dr. Mubarak Szach i Niels da Vitoria Lobo.

Program Computer Science

Poniższe informacje są zbierane z katalogu UCF, licencjackich polityk i procedur instrukcji i procedur programowych w CS. Ta strona internetowa nie powinna być traktowana jako dokument prawny, niekoniecznie jest wyczerpująca i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Wszyscy studenci UCF musi spełnić wymóg 36-godzinny General Education Program (GEP). GEP jest automatycznie realizowane przez studentów z uprzednim BS z akredytowanych instytucji lub stopnia AA z Florida Community College. Proszę zapoznać się z katalogu UCF dla konkretnych szczegółów. Studenci muszą wypełnić 120 godzin semestr kursu pracy ze średnią ocen (GPA) co najmniej 2,00 i spełniają wszystkie wymagania programowe i Informatyki Uniwersytetu zarobić BS w dziedzinie informatyki.

Każdy uczeń, chcąc otrzymać stopień BS + MS w CS, podwójnie głównym lub poszukiwania stopnia drugiego licencjata powinien znaleźć w katalogu UCF oraz koordynatora CS. Uczeń musi być oficjalnym głównym CS zarobić stopnia informatyki.

Języki obce i Wymagania Wielokulturowe

Istnieją dwie odrębne kwestie w odniesieniu do języków obcych. Aby zostać przyjętym na Uniwersytecie stanu Floryda wymaga dwóch lat liceum języka obcego (lub równoważne). Nazywa się to "obce Język Wstęp Wymagania". W niektórych przypadkach studenci, którzy nie mieli dwa lata z języka obcego w szkole są tymczasowo dopuszczone, ale muszą one spełniać wymagania przed ukończeniem studiów.

Język obcy Graduation Wymagania: Wszystkie Studenci muszą wykazywać biegłość w języku obcym sprawdzalne (patrz katalog UCF dla definicji "testować") odpowiednik ukończenie jednego roku na poziomie uczelni. Alternatywnie, studenci mogą spełnić ten wymóg pomyślnego ukończenia równoważne pracy oczywiście. W przypadku języków innych niż testowalnych wymóg może zostać spełniony przez dokumentacji za pośrednictwem Urzędu studiów licencjackich.

studentów informatyki, którzy spełnili wymóg dopuszczenia Język obce mogą spełnić wymóg Języki obce Graduation poprzez jeden kurs z listy wielokulturowych lub Kolegium poziomu kursów języków obcych. Ci, którzy jeszcze nie spełniony wymóg dopuszczenia języku obcym powinny zakończyć dwa (2) semestry jednego języka obcego na poziomie uczelni. To jednocześnie spełnia oba warunki przyjęć i studiów.

Proszę zapoznać się z wymogu Informatyka Język obce lub Wielokulturowe Kursy dokument, o aktualną listę kursów, które spełniają ten wymóg wielokulturowego.

Wymagania Computer Science Course

Computer Science rdzeniowy (54 godzin)

Program CS Rdzeń składa się z dwóch elementów: Basic Rdzeń 21 godzin i Kursów Wsparcie 33 godziny. Istnieje również specjalny wymóg stopień CS opisane poniżej.

Podstawowe rdzeniowy (łącznie 21 godzin)

 • CDA 3103 Computer Logic i organizacja
 • COP 3223 Wprowadzenie do programowania z C
 • COP 3330 Wprowadzenie do programowania w Javie OO
 • COP 3502 Informatyka I
 • COP 3503 Computer Science II
 • COP 3402 Software Systems
 • COT 3100 Wprowadzenie do dyskretnych struktur
 • COT 3960 CS Foundation Exam (0 godzin kredytowych)

Kursy pachowe (Razem 33 godzin)

 • MAC 2311 Rachunek w / geometria analityczna I
 • MAC 2312 Rachunek w / geometria analityczna II
 • Metody statystyczne STA 2023 I
 • 2048C Fizyka PHY dla Engr. & Science. ja
 • 2049C Fizyka PHY dla Engr. & Science. II
 • Dwa (2) Nauka Courses1
 • ENC 3241 Raport Zapis techniczny
 • CIS 3360 Bezpieczeństwo w informatyce

1 Muszą być kursy wymagane przez odpowiednich kierunków ścisłych, takich jak BSC 2010 BSC 2011, 2045 lub CHM CHM 2046. (8 cr)

Kursy Górna Division wymagany (21 godzin)

 • COP 4331 Procs. Rozwoju OO
 • EEL 4768 Wprowadzenie do architektury komputera
 • COP 4020 Języki programowania
 • COP 4600 Wprowadzenie do systemów operacyjnych
 • COT 4210 Discrete Struktury Obliczeniowe
 • COP 4934 Senior Projekt I
 • COP 4935 Senior Projekt II
 • Studenci muszą zarobić 2,5 GPA w powyższych kursach.

Ograniczone Fakultety (15 godzin)

Dziewięć (9) dodatkowych godzin 4000- 5000 na poziomie kursów informatycznych. Częściowa lista takich zajęć fakultatywnych obejmuje: CAP 4020, CAP 4453, CAP 4630, CGS 5131, COP 4520, COP 4516, COP 4710, COT 4110, COT 4500, CIS 4313 i CIS 4363. mogą być stosowane nie dłużej niż trzy (3) dni od niezależnego badania w dziedzinie informatyki. (3 Patrz Skanowanie Minor.) 6 (sześć) godzin z matematyki i statystyki, z wyłączeniem niezależnego badania. Oczywiście praca musi być wybrany z STA, Mapa, MAA, szalony, prefiksy MAS na poziomie 4000 lub 5000 i MAC 2313, mapa 2302, 3105 i MAS MAS 3106.

Specjalne wymagania departamentów

Fundacja CS egzaminu: Przed podjęciem COP 4331 i COP 4600 (i poza nią), studenci muszą zdać egzamin Foundation, która obejmuje techniki rozwiązywania problemów, algorytmów, abstrakcje, dowodów, umiejętności programowania, etc. Zwykle oczekuje się, że uczniowie do egzaminu Foundation w tym samym semestrze one kompletne COP 3502 i 3100 COT.

Stopień Wymagania: Wszystkie kursy towarowe-required (wymienione w punktach 1, 2 i 3 powyżej) muszą być przekazywane w klasie "C" lub lepiej. Minimum GPA 2.5 jest wymagana w kursach wymienionych w punkcie 2 powyżej.

Departmental Residency Wymagania: Co najmniej 24 godzin zajęć z informatyki muszą być zakończone w dziale CS w UCF (18 godzin to w regularnym 4000- 5000 na poziomie kursów i sześć (6) z nich w 3000- do 5000-level).

Przeniesienie Kredyty

Pola ze wspólnym numerem oczywiście podjęte w dowolnym Florida State University systemu (SUS) instytucji lub Florida Community College są automatycznie przenoszone. Studenci z Bachelor of Science z akredytowanych instytucji lub Associate of Arts z Florydy instytucji SUS lub Florida Community College automatycznie spełniają GEP. Zastępstwa na GEP musi zostać zatwierdzony przez Usług akademickich, Millican Hall (MH) 210.

Zastępstwa do wymagań towarowych są na podstawie kursu-by-kursu i muszą być zatwierdzone przez koordynatora CS licencjackim. Instrukcje dla tego procesu są w Doradzanie Suite EECS licencjackich: Harris Corporation Inżynieria Center (HEC 345). Decyzja opiera się zazwyczaj na podobieństwo dwóch pól zarówno w treści i w poziomie prezentacji. Niezależnie od kredytu transferowego, wymogi w zakresie miejsca zamieszkania uniwersyteckiego i szkolne muszą być spełnione.

Fundacja egzamin

Przed podjęciem kursy poza podstawowymi wymaganiami podstawowymi, studenci muszą zdać egzamin Foundation (COT 3960), który obejmuje techniki rozwiązywania problemów, algorytmów, abstrakcja, dowodów i umiejętności języka programowania. Testy będą podawane w każdym semestrze. Zapoznaj się z witryną informatyki, aby uzyskać więcej informacji na temat egzaminu fundamentowej.

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by University of Central Florida »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019