Read the Official Description

KIEROWNIK BIZNESU ADMINISTRACJA (BBA) / BSC (HONDA) ZARZĄDZANIE BIZNESEM

Zdobądź 2 stopnie w ciągu 3 lat i przygotuj się na prawdziwie globalną edukację w "najbardziej międzynarodowej grupie szwajcarskich instytucji uniwersyteckich" (International Herald Tribune) z akredytacją BRYTYJSKĄ i AMERYKAŃSKĄ. Dążenie do międzynarodowej kariery w globalnym biznesie, międzynarodowych korporacjach, firmach rodzinnych, bankowości prywatnej, rządach i organizacjach międzynarodowych! Studenci, którzy zdadzą egzamin końcowy roku, otrzymają DWA STOPNIE - licencjat z Business Administration oraz licencjat z Plymouth University BSc (Hons).

GŁÓWNE KORZYŚCI Z KIEROWNICTWA ADMINISTRACJI BIZNESOWEJ

 • Nauka w dynamicznym środowisku w Szwajcarii z wielokulturowym ciałem studenckim i wydziałem akademickim i międzynarodowym biznesem
 • Dostarczanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do dzisiejszego globalnego biznesu
 • Poznawanie trendów biznesowych i problemów od marketingu do aspektów prawnych
 • Uzyskanie przeglądu głównych teorii biznesowych w połączeniu z praktycznymi umiejętnościami negocjacyjnymi i komunikacyjnymi dla nowoczesnego międzynarodowego miejsca pracy.

PROFIL


Bachelor of Business Administration (BBA) jest przeznaczony dla absolwentów szkół średnich zainteresowanych rozpoczęciem kariery w biznesie globalnym. Program BBA obejmuje wszystkie kluczowe aspekty zarządzania przedsiębiorstwem: finanse, rachunkowość, ekonomię, zarządzanie, marketing, zasoby ludzkie, zachowania organizacyjne i strategię korporacyjną. Program akademicki obejmuje wizyty w głównych międzynarodowych firmach w Genewie .

SZCZEGÓŁY PROGRAMU BBA

Kalendarz:


Program BBA ma trzy daty początkowe: wrzesień, styczeń i kwiecień.

Zawartość:


Studenci zapisani do programu Bachelor of Business Administration mogą wybrać przedmioty do wyboru z jednego z sześciu dostępnych przedmiotów, aby ukończyć lekcję (dwa kursy) lub Major (trzy kursy) w ramach wybranego przez nich stopnia: Marketing i biznes międzynarodowy, Stosunki międzynarodowe, Media i komunikacja, finanse i rachunkowość, ogólne zarządzanie, zarządzanie luksusem. BBA składa się z 43 kursów prowadzonych w ciągu 3 lat w pełnym wymiarze godzin.

Wydział:


Program Bachelor of Business Administration czerpie z bogactwa międzynarodowego know-how i zasobów jego wydziału, odwiedzając wykładowców i badaczy.

Studia w Szwajcarii:


Genewa należy do wybranej grupy prawdziwie "międzynarodowych" miast świata, dzięki czemu jest idealnym miejscem do studiowania zarządzania międzynarodowego.MIĘDZYNARODOWA SIEĆ


The International University in Geneva ustanowił silną sieć, rozwijając programy wymiany z 17 uniwersytetami na całym świecie. Dowiedz się więcej o naszej międzynarodowej sieci.

TWÓJ KARIERA Z TWOIM BBA


Absolwenci BBA poszli na karierę w marketingu, zarządzaniu, finansach i bankowości, zarządzaniu projektami w międzynarodowych korporacjach, firmach rodzinnych, bankowości prywatnej, rządach i organizacjach międzynarodowych.

Usługi kariery:


The International University in Geneva świadczy usługi doradztwa zawodowego, aby pomóc uczniom w podejmowaniu decyzji zawodowych.

PRZYZNANIE BBA


Aplikacja online.

Programy studiów licencjackich mają trzy daty początkowe: wrzesień, styczeń i kwiecień

Uczelnia przyjmuje wnioski od studentów, którzy ukończyli szkołę średnią w akredytowanej instytucji, z minimalną średnią ocen 2,5. Wszyscy kandydaci powinni wykazać, że mają dojrzałość i umiejętności osobiste, aby poradzić sobie z kształceniem na poziomie uniwersyteckim.

Warunki przyjęć:

Uczniowie ubiegający się o licencjackie programy licencjackie muszą dostarczyć :

 • Wypełniony wniosek z esejem (200 do 300 słów na jeden z następujących tematów:
  - Opisz swoje największe osiągnięcie w każdym aspekcie swojego życia i powody tego sukcesu.
  - Wybierz aktualną kwestię o znaczeniu krajowym lub międzynarodowym, która Twoim zdaniem będzie miała wpływ na społeczeństwo. Wyjaśnij dlaczego.
 • Poświadczona kopia dyplomu szkoły średniej w języku angielskim
 • Transkrypty certyfikatów High School w języku angielskim z ostatnich 3 lat
 • Wynik IELTS 6,0 lub minimalny wynik 80 (test internetowy) lub 213 (test komputerowy) w teście TOEFL lub inny równoważny test znajomości języka angielskiego (CAE z Cambridge). Minimalny wynik 80 (test internetowy) lub 213 (test komputerowy) w teście TOEFL lub inny równoważny test znajomości języka angielskiego (IELTS lub CEA z Cambridge). Aby przesłać wynik egzaminu TOEFL na The International University in Geneva (IUG), należy podać instytucjonalny numer kodu IUG (0130), kiedy podejmiesz test.
 • Dwa zdjęcia w formacie paszportowym
 • Życiorys / CV
 • Kopia paszportu ucznia
 • Bezzwrotna opłata za zgłoszenie do zapłaty we frankach szwajcarskich 150 CHF / EUR 120, - EUR lub 140 USD USD
 • List polecający od doradcy zawodowego lub urzędnika szkolnego (dyrektora lub nauczyciela) w języku angielskim

OPŁATY ZA DODATEK BBA


Czesne na The International University in Geneva , Szwajcaria, jest 34 500 CHF na studia licencjackie Bachelor of Business Administration . Opłaty obejmują materiały dydaktyczne, przypadki i podręczniki

Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by The International University in Geneva »

Last updated May 9, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Kwiec. 2019
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
34,500 CHF
By locations
By date
Data początkowa
Kwiec. 2019
Data końcowa
Mar. 31, 2021
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Data końcowa
Lipiec 5, 2021
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Data końcowa
Grudz. 18, 2020
Application deadline

Kwiec. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Mar. 31, 2021

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Lipiec 5, 2021

Stycz. 2020

Location
Application deadline
Data końcowa
Grudz. 18, 2020