Read the Official Description

Komunikacja i Elektronika Inżynieria (CEE) jest wykorzystanie nauki i matematyki stosowane do praktycznych problemów w dziedzinie komunikacji. inżynierowie CEE angażują się w badania, projektowanie, rozwój i testowanie urządzeń elektronicznych stosowanych w różnych systemach komunikacyjnych. Wynika to z inżynierów elektryków, które korzystają z takich nowoczesnych urządzeń komunikacyjnych jak komórkowych telefonów, radia i telewizji.

CEE Programy w PPU została założona w 2006 roku, aby utrzymać tempo z globalnych zmian w polu z programem up-to-date, która została przygotowana w oparciu o lokalne potrzeby rynkowe. Na początku roku akademickiego 2015/2016, wspólny program Magister inżynierii elektrycznej jest uruchamiany z toru telekomunikacyjnego w celu zapewnienia niezbędnych ułatwień być wykorzystywane przez studentów w trakcie studiów i pracy magisterskiej.

Cele CEE Programy

  • Zapewnienie palestyńskiego sektora komunikacji z inżynierów, które mają silne zaplecze naukowe, a także z niezbędnych umiejętności i zdolności do utrzymania usług sprzętu komunikacyjnego.
  • Przygotować odpowiednio przeszkolonych zasobów ludzkich w dziedzinie nauki i technologii, ze szczególnym uwzględnieniem programów jakości.
  • Rozwiń studia i wsparcia naukowych badań naukowych i zawodowych, zarówno lokalnie jak i globalnie.
  • Rozwijanie osobowości i etyki zawodowej studenta poprzez zrównoważony program zajęć pozalekcyjnych przewidzianych stanowić integralną część życia studenckiego na kampusie.
Program taught in:
Język angielski
Arabic (Jordan)

See 8 more programs offered by Palestine Polytechnic University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa