Komunikacji i elektroniki inżynierii (CEE)

Palestine Polytechnic University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Komunikacji i elektroniki inżynierii (CEE)

Palestine Polytechnic University

Komunikacja i Elektronika Inżynieria (CEE) jest wykorzystanie nauki i matematyki stosowane do praktycznych problemów w dziedzinie komunikacji. inżynierowie CEE angażują się w badania, projektowanie, rozwój i testowanie urządzeń elektronicznych stosowanych w różnych systemach komunikacyjnych. Wynika to z inżynierów elektryków, które korzystają z takich nowoczesnych urządzeń komunikacyjnych jak komórkowych telefonów, radia i telewizji.

CEE Programy w PPU została założona w 2006 roku, aby utrzymać tempo z globalnych zmian w polu z programem up-to-date, która została przygotowana w oparciu o lokalne potrzeby rynkowe. Na początku roku akademickiego 2015/2016, wspólny program Magister inżynierii elektrycznej jest uruchamiany z toru telekomunikacyjnego w celu zapewnienia niezbędnych ułatwień być wykorzystywane przez studentów w trakcie studiów i pracy magisterskiej.

Cele CEE Programy

  • Zapewnienie palestyńskiego sektora komunikacji z inżynierów, które mają silne zaplecze naukowe, a także z niezbędnych umiejętności i zdolności do utrzymania usług sprzętu komunikacyjnego.
  • Przygotować odpowiednio przeszkolonych zasobów ludzkich w dziedzinie nauki i technologii, ze szczególnym uwzględnieniem programów jakości.
  • Rozwiń studia i wsparcia naukowych badań naukowych i zawodowych, zarówno lokalnie jak i globalnie.
  • Rozwijanie osobowości i etyki zawodowej studenta poprzez zrównoważony program zajęć pozalekcyjnych przewidzianych stanowić integralną część życia studenckiego na kampusie.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Arabic (Jordan)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Palestyna - Hebron
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Palestyna - Hebron
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą