Konstrukcja licencjackie i konstrukcja turbin gazowych i elektrowni "(Nanjing Uniwersytetu Aeronautyki i Astronautyki, Chiny)

Samara National Research University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Konstrukcja licencjackie i konstrukcja turbin gazowych i elektrowni "(Nanjing Uniwersytetu Aeronautyki i Astronautyki, Chiny)

Samara National Research University

Program "Budowa i konstrukcja turbin gazowych i elektrowni" Posiada status międzynarodowy i powstał we współpracy z University of Nanjing Aeronautyki i Astronautyki (Chiny). Celem programu - Przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiadających głęboką wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie projektowania silników lotniczych i turbin gazowych elektrowni. W procesie szkolenia studenci biorą pełny cykl pracy silnika z turbiną gazową konstrukcji samolotów lub turbiny gazowej elektrowni, począwszy od pomysłu, a kończąc termogazodinamicheskih obliczenia szkic projektu.

W ramach tego programu, można otrzymać dwa dyplomy - Uniwersytet Samara i Nanjing Uniwersytet Aeronautyki i Astronautyki. Studenci biorący udział w konkurencyjnej selekcji na podstawie programu wymiany, pierwsze dwa lata studiów na uniwersytecie, a trzeci i czwarty rok z przygotowaniem ostatecznej pracy kwalifikacyjnego - w uczelni partnerskiej.

Bezpośrednio po ukończeniu studiów absolwenci będą w stanie pracować na stanowiskach technicznych, inżynierskich i naukowych w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych i holdingów, których działalność jest związana z wysokim lotnictwa technologii silników.

Krótki opis programu

Program ma na celu przygotowanie do aktywności zawodowej specjalistów wysokiej klasy, posiadający głęboką wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie projektowania silników lotniczych i turbin gazowych elektrowni. Wiedza i doświadczenie pozwalają absolwentom zrealizować siebie jako konstruktorów, utrzymują pozycje w dziedzinie prawdziwe produkcji lub zarządzania stanowisk w firmach i instytucjach związanych z silnika lotniczego.

Proces uczenia się obejmuje dyscypliny różnych kierunkach: w uzupełnieniu do specjalnych przedmiotów, dużą uwagę przywiązuje się do przygotowania ogólnej inżynierii, nauk przyrodniczych i humanitarne, a także technologie IT.

Klasy są kandydaci i doktorzy nauk o większym doświadczeniu edukacyjnym i produkcyjnym, który pozwala studentom uzyskać poważne podstawy teoretyczne, przy czym należy rozumieć i stosować aspekty.

W procesie szkolenia sprzęt multimedialny jest aktywnie wykorzystywana.

Cechy (świadczenia) Program

Główną zaletą tego programu - złożoność. Uczniowie stopniowo uczą cały silnik cyklu design:

 • obliczenia termodynamiczne,
 • Modelowanie dynamiki gazowej przepływu turbiny gazowej, łopatki silnika i profili
 • Obwód obliczenia mocy silnika
 • Projektując podstawowe jednostki,
 • silnik obliczeniowy główne części (nożyki, tarcze, wałki) dla siły i wibracje.

W ramach tego programu, można otrzymać dwa dyplomy - Uniwersytet Samara i Nanjing Uniwersytet Aeronautyki i Astronautyki (Chiny). Studenci biorący udział w konkurencyjnej selekcji na podstawie programu wymiany, pierwsze dwa lata studiów na uniwersytecie, a trzeci i czwarty rok z przygotowaniem ostatecznej pracy kwalifikacyjnego - w uczelni partnerskiej.

Absolwenci z powodzeniem pracować w czołowych przedsiębiorstwach silnika lotniczego w Rosji, a także w firmach zagranicznych biorących udział w rozwoju urządzeń turbiny gazowej.

Szczególnie wyróżniają się w nauce, studenci mają niepowtarzalną okazję do uczestniczenia w programach dotacji, a także konkursy dla zarejestrowanych wzniesieniu i naukowe stypendia, konkursy innowacji.

Struktura programu edukacyjnego (zwłaszcza nauczania)

Najważniejszym elementem procesu edukacyjnego jest badanie i powszechne stosowanie różnych specjalistycznych pakietów oprogramowania do rozwiązywania problemów projektowych, a także obliczenie części i podzespołów silników lotniczych i turbin gazowych elektrowni. W szczególności, studenci są wprowadzane do projektowania i technologii edytora kompas, ADEM, SolidWorks, Unigrafics, pakiet elementów skończonych oprogramowania ANSYS obliczyć siłę i wibracji pakiet obliczania kinematyki systemu ADAMS, CAM-System ADEM, Unigrafics, Simatron (wersja edukacyjna) i wiele inne.

Dodatkowo, program zawiera dużą ilość dyscyplin inżynierskich, dzięki czemu absolwenci są wszechstronni specjaliści, potrafiący wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności w dowolnej branży.

Podstawowy program nauczania zgodnie ze standardem edukacyjnym Państwowej szkolnictwa wyższego składa się z trzech bloków: Dyscypliny (moduły), egzamin końcowy Praktyki państwa.

Objętość pierwszego bloku jest 215 jednostek kredytowych nakładu pracy (SET), które są rozmieszczone w następujący sposób:

 • 20% humanitarne,
 • 25% z zakresu nauk przyrodniczych,
 • 30% inżynierii
 • 25% wyspecjalizowanych dyscyplin.

Kwota praktyce - 19 SET. Objętość państwowego egzaminu końcowego - 6 SET.

Przyszłość zawodu

Bezpośrednio po ukończeniu studiów absolwenci będą w stanie pracować na stanowiskach technicznych i projektowych w dużych przedsiębiorstwach przemysłowych i holdingów, których działalność jest związana z emisją produktów inżynierii i zaawansowanej technologii.

Łapanie ich zawodu, absolwenci stosować szeroki zakres swoich kompetencji zawodowych w zakresie:

 • termogazodinamicheskih wykonywać obliczenia;
 • projektowania produktu;
 • Produkty osada na siłę i wibracje;
 • kinematyka obliczeń produktów;
 • realizować zadania szkoleniowe dla rozwoju nowego wydajnego wytwarzania produktów inżynierii mechanicznej technologii.

Możliwości zatrudnienia

Posiadanie podstawowej edukacji w zakresie inżynierii i posiadająca wszystkie niezbędne umiejętności do projektowania i inżynierii, technologii, badań naukowych, absolwentów programu edukacyjnego jest popyt w biurach projektowych, organizacji badawczych, firm IT, firm przemysłowych i grup przedsiębiorstw, których działalność jest związana nie tylko z produkcja maszynowa.

Absolwenci znajdują zatrudnienie i skutecznie działać w wiodących rosyjskich ośrodków przemysłu lotniczego i firm high-tech, takie jak:

 • PJSC "Kowalski";
 • JSC "Metallist-Samara";
 • JSC "RCC" Progress ";
 • NPO "Saturn";
 • JSC "Aviaagregat";
 • "AvtoVAZ";
 • JSC "Salute".

Międzynarodowy status programu edukacyjnego oraz dostępność możliwości szkolenia i dyplom za granicą pozwala absolwenci łatwo znajdują zatrudnienie w dużych zagranicznych firm realizujących swoją działalność w sferze wysokich technologii.

Ponadto, większość absolwentów tego programu edukacyjnego powodzeniem wprowadzić Sądownictwa, która przyczynia się do ich dalszej kariery, zawodowej i rozwoju osobistego.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Rosyjski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
167,000 RUB
rocznie
Locations
Rosja - Samara, Samara Oblast
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Rosja - Samara, Samara Oblast
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą