Read the Official Description

Siedlisko Projekt

Trzyletni kurs podyplomowe w Habitat projekt projektantów formie w następujących obszarach:

  • architektura wnętrz
  • projekt produktu,
  • Zielona architektura i otwarte przestrzenie,
  • stoisk wystawowych i wystawy.

Kurs jest aktywna od 1987 roku i aktualizowane z każdym nowym wydaniu. Kurs jest uznawany przez MIUR jako akademicki Dyplom Poziom I.

Siedlisko Projekt

Kto to ma na celu

Kurs na poziomie uniwersyteckim jest skierowany do maturzystów, ze wszystkich typów szkół średnich, którzy zamierzają poświęcić się - parafrazując Munari - do Sztuki jako handel, innymi słowy do wyraźnie ekspresyjnej-artystycznej działalności technicznej, nadaje się do estetycznego i funkcjonalnie poprawy kompleks elementów charakteryzujących środowisko życia, ale bez żadnych skutków urbanistycznych i mniejszym zaangażowaniu w procedurach biurokratyczno-administracyjnych. Jest to kurs edukacyjny, który ma na celu podkreślenie jednolitego charakteru środowiska ludzkiego i dlatego instrumentów i umiejętności niezbędnych do zapewnienia jej opieki i zwiększyć jego jakość.

CELE EDUKACYJNE

Cele realizowane w ramach projektu Habitat to:

  • zagwarantować studentom osiągnięcie krytycznej dojrzałości, zrozumienie problemów związanych z interwencją transformacyjnej na środowisko i sposobów ich rozwiązania najbardziej odpowiedniego żywego;
  • na celu przekazanie studentom wiedzy technicznej i doświadczeń edukacyjnych w dziedzinie konstrukcji i produkcji - rzemieślnik i przemysłowe - do szybkiego i satysfakcjonujące początek ich działalności zawodowej;
  • aby zapewnić absolwenci posiadają bezpieczną metodę planowania, które obejmuje kreatywności i dyscypliny, zarówno poparte odpowiednią znajomością technik reprezentacji, zarówno ręczne i wspomagane komputerowo, dzięki najbardziej zaawansowanym oprogramowaniem dostępnym w 2 i 3D wirtualnego projektowania i modelowania;
  • tworząc bohaterów, którzy są ekspertami w różnych technikach i uzupełniających, wszystkie ujednoliconej metodą, gwarantując, w tym samym czasie, elastyczne podejście planowania, która pozwala młodym profesjonalnym radzić sobie z wyzwań wynikających z szybkich mutacji społecznych i jedynek nie tylko istniejących.

Przyznane kwalifikacje

Akademickie Poziom Dyplom I uznane przez MIUR.

pień pracy

Absolwenci w Habitat projekt może pracować w wielu dziedzinach: wszystkie te sytuacje, w których wymagana jest interwencja specjalisty w stanie zagwarantować jakość estetyczną zjednoczeni z parametrów technicznych i funkcjonalnych, z poszanowaniem dostępnego budżetu oraz ze szczególnym naciskiem na szczegóły. Dokładniej: urządzanie przestrzeni publicznych lub prywatnych, zarówno mieszkalnych jak i do pracy; lokalizacje handlowe i miejsca, które są otwarte dla publiczności; renowacja, konwersja i rehabilitacji miejsc, w tym zmiany użytkowania.

Absolwent w Habitat projekt może sporządzić plany i kierowania robotami w przypadku projektów, które nie wymagają zezwolenia, które jest inne niż wymienione wyposażenia bardzo sortowania: Ustawia, wystaw, konstrukcje tymczasowe, ogrody i otwarte przestrzenie, a także projektowanie obiektów wszystkich rodzaju, włącznie z tymi, które będą produkowane masowo, przez struktury rzemieślniczych i przemysłowych. Jest to niezwykle rozległy i zróżnicowany operative pole, które może pozwolić na niespodziewane talenty się pojawiać, a także stworzenie możliwości rozwoju zawodowego w dużej mierze niezbadane, ale obiecujących sektorów. Jako profesjonalny, absolwenci mogą dołączyć do jednej z organizacji zawodowych we Włoszech i za granicą.

Partnerzy

ADI, Abitare il Tempo, Fiera di Vicenza, Coni, Casa dell'Architettura, Ferrarelle, Barilla, Peroni Nastro Azzurro-Galleria Nazionale d'Arte Moderna Roma, Palombini Caffè, Ikea, Salone Satellite di Milano, Międzynarodowa Akademia Okinawa, Caritas Diocesiana , Polizia di Stato, Casaidea, Slamp, Conservatoire International des Jardins.

Tematy

Podczas kursu, studiów i dokładnie analizuje wszystkie te dyscypliny, które wspierają projekt, pod warunkiem że, z jednej strony, z niezbędnym wymiarze pragmatycznym, az drugiej strony, z tego stałej struktury teoretyczno-krytyczną i głębokości kultury, które są niezbędne dla hodowanych i świadomy projektant.

W tym celu, kurs uczy, inne niż dyscyplin właściwych dla projektu, w stosunku do tych wszystkich materiałów budowlanych i technik pracy; historia i krytyka architektury, wzornictwa i sztuk plastycznych; zasady u podstawy języków wizualnych jak instrumenty i kodeksów wynalazku; Modelowanie stosowane do projektowania. Z tych pragmatycznych celów, które mają na celu nabycie, w określonym czasie, stałego profesjonalizmu, kurs ten przybiera postać ważną alternatywę badań bardziej teoretyczne.

Po pierwszym roku na celu ustanowienie i konsolidacji metodą operacyjną i kulturę kreatywnego projektowania, w ciągu najbliższych dwóch lat studenci coraz częściej zajmują się wszystkimi aspektami technicznymi i doświadczeń, które będą przydatne w ich zawodzie.

Trzyletni kurs Habitat Projekt zmierza bezpośrednio w wyniku: posiadanie, ze strony absolwenta, profesjonalnych umiejętności i możliwości.

Lokalizacja przedmiotu

Kurs "Habitat Design" odbędzie się w Rzymie w Quasar Uniwersytetu projektu. Via Crescenzio 17 A Roma (RM) - 00193

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Quasar Design University in Rome »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Listop. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Listop. 2019
Application deadline

Listop. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa