Przeczytaj oficjalny opis

Co Creative Media Zarządzanie licencjata (z wyróżnieniem) Zatwierdzona przez oczywiście Salford University o?

Ten kurs jest stopień licencjata top-up na celu wprowadzenie ludzi do działalności w mediach cyfrowych i przemysłów kreatywnych. Rozwija umiejętności biznesowych i przedsiębiorczości oraz wiedzę potrzebną do przejścia od kreatywnego ucznia do twórczego lekarza. Jest skierowany do wszystkich, którzy chcą rozpocząć własną działalność twórczą lub ubiegać się o stanowiska kierownicze w organizacji z twórczego ostrości.

Zawartość kursu ma na celu poprawę szans na zatrudnienie i rozwój działalności gospodarczej i zarządzania umiejętności. Studenci są w stanie uczyć się konkretnego obszaru zainteresowania w mediach, cyfrowych lub przemysłów kreatywnych przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności w badania, rozwiązywania problemów i komunikacji.

Tematy obejmują:

  • Generowanie innowacji i pomysłów - - gospodarczej i zarządzania umiejętności specjalne Event Management - Finanse dla menedżerów niefinansowych - Ludzie i zarządzania projektami

Studenci będą oceniani na eseje, praktycznych zadań, egzaminy, prezentacje, studia przypadków, propozycje programów, portfeli, czasopisma, odblaskowej transkrypcje wywiadów i projektów telewizyjnych.

Co będę w stanie zrobić po zakończeniu mam ten kurs?

Najczystsze trasa progresji do dalszych badań jest mgr medialnych i Zarządzanie, oferowane przez Uniwersytet w Bolton. Wybrani studenci będą wyposażone założyć własną działalność gospodarczą, na własny rachunek lub ubiegać się o pracę kierowniczych w branży twórczej.

Zobacz 13 więcej kursów w The Manchester College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa