Read the Official Description

licencjackie z ekonomii (kierunek ekonomii międzynarodowej i handlu)

Zastosuj teraz na Bachelor of Management - kierunek International Economics & Trade

Program ten ma na celu rozwój uczniów, którzy mają systematyczne zrozumienie podstawowych zasad i metod Marx ekonomii i ekonomii Zachodniej, mają dobrą znajomość podstawowej wiedzy i umiejętności międzynarodowych ekonomii i handlu, zrozumieć aktualny status międzynarodowego rozwoju gospodarczego i handlowego i są zaznajomieni z obowiązującymi zasadami handlu międzynarodowego i praktyk, polityk i regulacji handlu zagranicznego w Chinach, jak również ich najnowszej rozwoju.

Studenci powinni mieć możliwość przeprowadzenia badania i analizy za pomocą pomiaru, statystyki, rachunkowości i innych metod.

Czas trwania programu wynosi cztery lata.

SHU-UTS102

Aplikacja i dopuszczenie

studenci Długoterminowe

Dla studentów długoterminowych studiów na SILC na jeden semestr lub dłużej, SILC negocjuje z współpracy uniwersytetów skonfigurować kryteria przyjęć dla poszczególnych programów. Kryteria dopuszczenia programu waha się ze względu na różne typy studentsbackground i programowych.

Home instytucja będzie odpowiedzialna za badania przesiewowe i wybór uczniów do tego programu, z zastrzeżeniem ich akceptacji przez instytucję przyjmującą. Uczniowie muszą być w dobrej kondycji w domu Institution, spełniają akademickich wymagania wstępne instytucji przyjmującej, które są stosowane w odniesieniu do regularnych studentów i być biegły w języku wykładowym (na ogół, w języku angielskim) w uczelni przyjmującej, aby zakwalifikować się do nominacji ,

Wraz z potwierdzeniem obu instytucji macierzystych i przyjmujących dla wybranych studentów, potwierdzonego studenci wypełniają formularz zgłoszeniowy odpowiednio online, a wymagane referencje powinny być przekazane wraz z aplikacją. Zawiadomienie o przyjęciu oraz kopię każdego powiadomienia będą wysyłane do wyznaczonego urzędu administracyjnego uczelni macierzystej i biura administracyjne instytucji macierzystej wyśle ​​go do uczniów, odpowiednio.

studenci krótkoterminowe

Dla studentów krótkoterminowych, mogą ubiegać się o programach poprzez on-line lub przez e-mail. Wnioskodawcy muszą dostarczyć wszystkie wymagane informacje i upewnić się, że wszystkie ich dane kontaktowe są aktualne, jak zostaną one wykorzystane dla wszystkich komunikatów o programie.

Wszystkie kursy oferowane są równoważne kursów uniwersyteckich wstępnym etapie. Nie mają specyficzne wymagania wstępne.

Wszystkie kursy dostępne dla studentów oferowane są w języku angielskim przez SILC: Świetna znajomość języka jest koniecznością (pisanie i mówienie). Muszą udowodnić swoją znajomość języka angielskiego poprzez osiągnięcie IELTS 6.0 lub TOEFL (IBT) 80 oprócz rekomendacji uczelni macierzystej.

stenogramy University i list polecający są zobowiązane do rozpatrzenia wniosku. Poza tym, są również wymagane kopię ważnego paszportu i elektronicznego zdjęcie.

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by SHU-UTS SILC Business School »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa