Read the Official Description

Marząc o budowie następnego najlepiej sprzedających się smartfonów aplikację lub opracowanie pakietu oprogramowania, który będzie mieć znaczenie dla pracy lub gospodarstw domowych? Informatyki na CSU jest dla Ciebie.

W 2016 roku Uniwersytet Recenzje Rankingi, CSU została oceniona na drugim miejscu w Australii informatyki - iz doskonałą przyczyny. Dostarczamy stopień, który promuje mistrzostwa technicznego, uzdalnia was praktycznych umiejętności i atrybuty, aby złapać oko każdego pracodawcy.

Od podstaw informatyki i programowania, szybko poruszać tematów odzwierciedlających najbardziej up-to-date Global Technology w kierunku zaawansowanych badań w zakresie produkcji wysokiej jakości oprogramowania, projektowanie systemów operacyjnych i sztucznej inteligencji. Następnie można poddać swoją pasję ze specjalizacją programowanie gier lub wybrać up-to-the-minute Informatyki przedmiotów strumieniowych, takich jak cloud computing i rozwoju przenośnych aplikacji.

Jeszcze lepiej, nasz kurs jest przeznaczony i dostarczane z myślą o elastyczności. Wybierz między pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze czasu i możliwości badawczych internetowych pasujące do Twojego stylu życia, pracy i zobowiązań.

Można:

 • studia na kampusie CSU, A Study Centre CSU lub online, z niemal każdego miejsca na świecie
 • przyspieszyć lub spowolnić tempo nauki do swoich zmieniających się potrzeb zawodowych i osobistych
 • obniżyć całkowitą długość i koszt kursu poprzez uzyskanie uznawania wcześniejszego Study-w niektórych przypadkach, zrzekając się do 50 procent stopnia.

Dlaczego warto studiować ten kierunek?

Dynamiczna CSU wyposaża Cię stać programista ekspert, umożliwiając korzystanie z umiejętności, aby zrobić aplikację od koncepcji do rzeczywistości. Jego nacisk kładzie się na programowaniu obiektowym, programowanie gier i rozwoju aplikacji dla urządzeń mobilnych i innych.

Nasze wyspecjalizowane kadry nauczycielskiej mają silne badawcze teł i ściśle współpracować z przemysłem. Jeśli studiuje na uczelni, będziesz miał możliwość odwiedzenia witryn branżowych i pracować nad dwoma projektami w oparciu o sytuacji przemysłu rzeczywistych.

Jeśli zastosujemy się do specjalizacji programowanie gier, twoi poddani będą koncentrować się na ostatni w projektowaniu gier, programowanie aplikacji dla systemu Android, programowanie gier, takich jak silniki jedności i grafiki komputerowej.

Studenci, którzy zdecydują strumień Computer Science mogą wybierać spośród tematów odzwierciedlających najnowsze osiągnięcia w chmurze, rozwój aplikacji mobilnych, bezpieczeństwa komputerowego, bazy danych i inne.

Kurs posiada pełną akredytację zawodową z Australian Computer Society (ACS).

Możliwości zawodowe

Jako absolwent informatyki, można ukształtować ścieżkę kariery w sztucznej inteligencji, grafiki komputerowej lub rozwoju oprogramowania. Praca może obejmować rozwijanie, testowanie, badanie rynku i promocji produktów oprogramowania. To pole oferuje różnorodne możliwości, gdzie można pracować samodzielnie lub uruchomić małą firmę, dołącz do dużej korporacji lub poszukiwania pracy w wielu gałęziach przemysłu.

Role to:

 • komputer lub technologii informacyjnej analityk
 • programista
 • inżynier oprogramowania
 • inżynier systemów
 • twórca gier
 • mobile programista aplikacji.

Po ukończeniu specjalizacji programowanie gier, można rozwijać oprogramowanie dla wielu platform, w tym urządzeń mobilnych. Chociaż można wykorzystać swoją wiedzę z różnych języków programowania do tworzenia gier, twoje umiejętności mogą być również wykorzystane do opracowania programów dla ustawień profesjonalnych, jak i rozrywki. Jako deweloper, można skonsultować się z zainteresowanymi stronami i oceny ich potrzeb, a będziesz testować, debugowanie, diagnozowania i korygowania błędów w programowaniu w całym procesie tworzenia gry. Można również uczestniczyć w pisaniu i edycji Przewodniki i podręczniki. Ta ścieżka kariery oferuje możliwości pracy na całym świecie w firmach o różnej wielkości i mają najnowsze technologie w zasięgu ręki.

Role to:

 • deweloper aplikacji
 • programista gier
 • inżynier oprogramowania.

Wysokie osiągających absolwenci mogą również zdecydować się przystąpić do programu Computer Science wyróżnieniem.

Kredyt i ścieżek

Kandydaci, którzy ukończyli pomyślnie stosowny Certyfikat IV, dyplom lub Advanced Diploma w TAFE mogą kwalifikować się do kredytu maksymalnie czterech osób (Certyfikat IV), do ośmiu pacjentów (dyplom) lub do 12 osób (Advanced Diploma) do kursu , Kredyt dla wcześniejszej nauki lub studiów na innych uczelniach wyższych będą oceniane w ramach procesu aplikacyjnego i zostaną przyznane uprawnionych wnioskodawców.

informacje Wstęp

Orientacyjny ATAR

65,00

Kryteria przyjęć dla studentów Wewnętrznych

O dopuszczenie do Bachelor of Science wnioskodawców Komputer musi mieć jedną z następujących czynności:

 • NSW HSC ATAR równa lub większa od minimalnej zatwierdzonej przez Senat Akademicki, lub równoważne; lub
 • NSW HSC (lub równoważny) z silnymi występy u osób w rozwoju oprogramowania, angielski i / lub obszary matematyki; lub
 • raport z dyrektorem szkoły równoważną tej, jaką stosuje się w PREP (sprawozdanie z realizacji programu Entry zleceniodawcami "), polecając wnioskodawcę o tym doskonale nadają się do studiów uniwersyteckich; lub
 • 2 lata odpowiednie doświadczenie zawodowe pracy IT (czyli w dziedzinach takich jak programista, analityk, administrację systemami, help desk, wsparcie sieci, ale nie urzędniczych ról, takich jak wprowadzanie danych lub sekretariat);
 • wypełniony IV AQF Certificate in Information Technology (w tym jakiejkolwiek specjalizacji Information Technology) lub wypełniony AQF Certificate IV w dziedzinie związanej z technologii informacyjnej.
Program taught in:
Język angielski

See 10 more programs offered by Charles Sturt University »

Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
3 - 6 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Stycz. 2020