Read the Official Description

Test Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii oferuje 4-letnie wyższe studia zawodowe, z praktycznym profilu w dziedzinie kosmetologii. Absolwenci tych studiów otrzymują bachelor's stopnia. Wybór przedmiotów nauczanych w trakcie zapewnia, że ​​w ciągu ośmiu semestry studenci nabywać atrakcyjne kwalifikacje i szeroki zakres umiejętności praktycznych.

Celem studiów kosmetologii jest szkolenie specjalistów-kosmetologów z szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby umożliwić im wykonywanie wybranych zabiegów kosmetycznych (w tym rewitalizacji skóry, zabiegów anti-aging i poprawy skóry), wybierz kosmetyki i zidentyfikować ich stosowania na podstawie wiedza farmakologiczne jak również urządzeń mechanicznych stosowanych w zabiegach kosmetycznych. W ramach zajęć studenci nabywają umiejętności praktyczne w zakresie poprawy stanu fizjologicznego organizmu i działa w ścisłej współpracy z personelem medycznym (dermatologiem, alergologist, chirurga plastycznego) podczas zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych na chorej skórze. Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie nie tylko w salonach kosmetycznych, ale także w laboratoriach kosmetycznych, działach kosmetycznych aptek i centrów odzysku sportowej. Profesjonalna wiedza pozwala im również na organizowanie, ustalenie, wyposażyć i uruchomić praktyk kosmetycznych.

W odpowiedzi na potrzeby rynku Kolegium obejmuje nowe technologie i innowacje w kosmetologii. Współpracujemy z firmami, produkcji i dystrybucji nowoczesnych kosmetyków i sprzętu. Szkolenia i prezentacje kosmetyczne odbywają się dzięki współpracy z takimi kosmetycznych marek jak Clarena, Farmona, Fenice, Yasumi, vanité i Blomdhal.

Uruchomienie programu kosmetologii w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu i wprowadzenie certyfikowanych warsztatów i seminariów, oprócz podstawowego programu studiów, jest odpowiedzią na zmieniające się wyzwania rynku pracy. Istnieje coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu kosmetologii, pielęgnacji zdrowia i urody w Polsce. Rynek produktów i usług kosmetycznych niedawno był jednym z najbardziej dynamicznych w Polsce i na świecie. Liczba salonów kosmetycznych, spa i fitness klubach wzrasta. Oni odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi.

Zabiegi kosmetyczne w tych dniach są znacznie trudniejsze niż kiedyś. Oprócz popularnych zabiegów, większość gabinety kosmetyczne oferują zabiegi specjalistyczne, które wymagają fachowej wiedzy poświadczone dyplomami. Profesjonaliści patrząc po zdrowie i urodę innych ludzi, musi mieć solidną wiedzę medyczną w anatomii, fizjologii, biologii, dermatologii i chorób cywilizacyjnych.

Biorąc udział w warsztatach i seminariach:

  • dostaniesz cztery dodatkowe certyfikaty z dyplomem ukończenia studiów,
  • będzie poznać nowoczesne urządzenia stosowane w fizjoterapii i medycyny estetycznej dzięki nowoczesnym sal szkoleniowych i wysoko wykwalifikowany personel uruchomione zajęcia praktyczne w pracowni kosmetologii,
  • można spotkać specjalistów takich jak dermatologów, kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej, biotechnologów, fizjoterapeutów.
Program taught in:
Polski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019