Licencjackie z zarządzania (kierunek zarządzanie informacją i systemu informatycznego)

SHU-UTS SILC Business School

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjackie z zarządzania (kierunek zarządzanie informacją i systemu informatycznego)

SHU-UTS SILC Business School

licencjackie z zarządzania (kierunek zarządzanie informacją i systemu informatycznego)

Zastosuj teraz na Bachelor of Management - kierunek Zarządzania Informacją i Systemu Informacji

Program ten ma na celu rozwój studentów, którzy posiadają wiedzę teoretyczną i umiejętności zastosowania nowoczesnych zarządzania, informatyki i informatyki, posiadają dobrą znajomość systematycznej analizy i projektowania metod systemu teoretycznego i informacyjną, a także wiedzę i umiejętności zarządzania informacją, etc ., oraz posiadać kwalifikacje zawodowe znajomość i stosowanie zarządzania, ekonomii, prawa i zarządzania przedsiębiorstwem.

Powinny one mieć także zbieranie informacji, analiz, a także możliwość rozwoju i wykorzystania. Studenci powinni opanować praktyczne umiejętności w zakresie korzystania z komputera i być w stanie umiejętnie korzystać z komputera do prowadzenia działalności gospodarczej i być na bieżąco z najnowszymi trendami rozwoju IT.

Czas trwania programu wynosi cztery lata.

SHU-UTS102

Aplikacja i dopuszczenie

studenci Długoterminowe

Dla studentów długoterminowych studiów na SILC na jeden semestr lub dłużej, SILC negocjuje z współpracy uniwersytetów skonfigurować kryteria przyjęć dla poszczególnych programów. Kryteria dopuszczenia programu waha się ze względu na różne typy studentsbackground i programowych.

Home instytucja będzie odpowiedzialna za badania przesiewowe i wybór uczniów do tego programu, z zastrzeżeniem ich akceptacji przez instytucję przyjmującą. Uczniowie muszą być w dobrej kondycji w domu Institution, spełniają akademickich wymagania wstępne instytucji przyjmującej, które są stosowane w odniesieniu do regularnych studentów i być biegły w języku wykładowym (na ogół, w języku angielskim) w uczelni przyjmującej, aby zakwalifikować się do nominacji ,

Wraz z potwierdzeniem obu instytucji macierzystych i przyjmujących dla wybranych studentów, potwierdzonego studenci wypełniają formularz zgłoszeniowy odpowiednio online, a wymagane referencje powinny być przekazane wraz z aplikacją. Zawiadomienie o przyjęciu oraz kopię każdego powiadomienia będą wysyłane do wyznaczonego urzędu administracyjnego uczelni macierzystej i biura administracyjne instytucji macierzystej wyśle ​​go do uczniów, odpowiednio.

studenci krótkoterminowe

Dla studentów krótkoterminowych, mogą ubiegać się o programach poprzez on-line lub przez e-mail. Wnioskodawcy muszą dostarczyć wszystkie wymagane informacje i upewnić się, że wszystkie ich dane kontaktowe są aktualne, jak zostaną one wykorzystane dla wszystkich komunikatów o programie.

Wszystkie kursy oferowane są równoważne kursów uniwersyteckich wstępnym etapie. Nie mają specyficzne wymagania wstępne.

Wszystkie kursy dostępne dla studentów oferowane są w języku angielskim przez SILC: Świetna znajomość języka jest koniecznością (pisanie i mówienie). Muszą udowodnić swoją znajomość języka angielskiego poprzez osiągnięcie IELTS 6.0 lub TOEFL (IBT) 80 oprócz rekomendacji uczelni macierzystej.

stenogramy University i list polecający są zobowiązane do rozpatrzenia wniosku. Poza tym, są również wymagane kopię ważnego paszportu i elektronicznego zdjęcie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Chiny - Shanghai, Shanghai
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Chiny - Shanghai, Shanghai
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą