Licencjat (z wyróżnieniem) w księgowości akredytowane przez CPA Australia

Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat (z wyróżnieniem) w księgowości akredytowane przez CPA Australia

Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)

UNIRAZAK WAIKATO WSPÓŁPRACA

LogoLogo

studenci rachunkowości UNIRAZAK będą czerpać korzyści z nauki za granicą bez żadnego negatywnego wpływu lub konsekwencji na pomyślnym ukończeniu osadzony CPA (Australia) egzaminów zawodowych.

Jest to program współpracy bliźniaczej, w którym studenci UNIRAZAK mają realizować dwa lata programu księgowego w UNIRAZAK i przez okres 12 miesięcy w Waikato.

Jest to oparte na naukowo solidnej konstrukcji 2.0+ 1.0+ 1,0 (4 lat). Taka struktura pozwala na kandydata UNIRAZAK celu zwiększenia ich naukę z międzynarodowego badania przez okres do 3 semestry bez naruszania integralności unikalnym wbudowanym CPA struktury zawodowej sprawdzającą UNIRAZAK użytkownika.

Po ukończeniu trzeciego roku na Uniwersytecie Waikato, student zostanie nagrodzony Bachelor of Business Analysis (finansowego) stopnia na kierunku rachunkowości oferowane w Waikato Management School (WMS).

Jest to program, podwójny stopień, w którym studenci otrzymują dwa stopnie - Bachelor of Business Analysis (finansowego) przyznany przez University of Waikato i Bachelor Degree w rachunkowości przyznany przez UNIRAZAK. W ramach tego programu podwójnego stopnia studenci mają do prowadzenia pierwszych 2 lat studiów w UNIRAZAK, 3 roku w Waikato i dodatkowym ostatnim roku w UNIRAZAK gdzie uczniowie przygotowują się do CPA Australia egzaminów zawodowych.

Wstęp z kredytu stopni Waikato licencjackich zostaną przyznane tylko UNIRAZAK studentów, którzy ukończyli dwa pierwsze lata po UNIRAZAK Bachelor of Accounting z minimalną CGPA 3,0 i powyżej.

Ponadto studenci będą musiały spełniać wymogi wjazdu języka angielskiego dla Waikato dostarczając dowód znajomości języka angielskiego w formie IELTS lub TOEFL wynikami badań.

Uniwersytet Waikato nieformalnie Waikato University, jest kompleksowym uniwersytetu w Hamilton, Nowa Zelandia. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych uczelni w Nowej Zelandii, z siedzibą w pięknej rzeki miasta Hamilton, przy kampusie satelitarnej w Tauranga. Ma ponad 12.500 studentów, w tym blisko 2000 studentów z ponad 70 krajów.

Akredytacja instytucjonalna lub Uznanie:

 • Ministerstwo Edukacji w Nowej Zelandii
 • Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International)
 • Association of MBA (AMBA)
 • Europejska Fundacja na rzecz Rozwoju Zarządzania (EFMD, EQUIS)
Waikato

UNIRAZAK MACQUARIE Study Abroad PROGRAM

logo1

studenci rachunkowości UNIRAZAK mają unikalną możliwość poprawy ich zrozumienie rachunkowości jak i po angielsku, kiedy skorzystać z badań na światowym poziomie zagranicy programu na Uniwersytecie Macquarie w Australii. Będą korzystać z zalet studiowania w Australii i poprawy ich przygotowania do wypełniania osadzony CPA (Australia) kursy w ostatnim roku w UNIRAZAK.

Jest to program współpracy bliźniaczej, w którym studenci UNIRAZAK realizować pierwsze dwa lata swojego programu księgowego w UNIRAZAK a następnie spędzić rok na Uniwersytecie Macquarie w Sydney w Australii.

Jest to oparte na naukowo solidnej konstrukcji 2,0 + 1,0 + 1,0 (4 lata). Taka struktura pozwala na kandydata UNIRAZAK celu zwiększenia ich naukę z międzynarodowego badania przez okres do 3 semestry bez naruszania integralności unikalnym wbudowanym CPA struktury zawodowej sprawdzającą UNIRAZAK użytkownika.

Wstęp kredytem Uniwersytet Macquarie zostaną przyznane tylko UNIRAZAK studentów, którzy ukończyli dwa pierwsze lata po UNIRAZAK Bachelor of Accounting z minimalną CGPA 3,0 i powyżej.

Ponadto studenci będą musiały spełniać wymogi wjazdu języka angielskiego dla Macquarie dostarczając dowód znajomości języka angielskiego w formie IELTS lub TOEFL wynikami badań.

aussie

Dlaczego warto studiować w księgowości

Zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie rachunkowości i finansów jest za wszech czasów w naszej epoce globalizacji. Osoby, które zyska najwięcej z tego są absolwenci z profesjonalnej wiedzy i umiejętności podane przez CPA Australii. UNIRAZAK spełnia to zapotrzebowanie oferując licencjat z rachunkowości (z wyróżnieniem)., Która wymaga przejścia profesjonalnych segmentów poziomie Programu CPA Australii CPA w ostatnim roku. Program ten kwalifikuje się jako świeży absolwent rachunkowości i eksperta finansowego, który jest certyfikowany przez międzynarodowo uznaną organizację zawodową.

Cel

 • Odpowiedzieć na potrzeby kraju dla księgowych wyższego szczebla, audytorów i menedżerów finansowych. Absolwenci programu zwykle znajdzie umieszczenie w lokalnych i międzynarodowych firm CPA Australii; przemysłowa przedsiębiorstwa i jednostki samorządu terytorialnego.
 • Umożliwienie studentom wykazać kompetencje w zakresie rozwoju, pomiaru, analizy, zatwierdzania i przekazywania informacji finansowych i innych.
 • Opracowanie studentów z odpowiednimi analitycznego i krytycznego myślenia, ustne i pisemne umiejętności komunikacyjnych, które są istotne dla ich kierunku studiów.
 • Expose studentów do unikalnych aspektów globalnych zagadnień księgowych i biznesowych.
 • Expose studentów z nowych rozwiązań w zakresie technologii informatycznych związanych z oczekiwanym są one do przyjęcia w świecie pracy w obszarze księgowości, audytu i finansów przyszłego stanowiska.
 • Expose studentów z zajęć, które pomogą im pracować w zespołach / grupach.
 • Podaj wykształcenia dla studentów, w celu spełnienia wymagań edukacyjnych różnych egzaminów certyfikacyjnych rachunkowości.
 • Upewnij się, że program spełnia wymagania interesariuszy i utrzymuje swoje międzynarodowe standardy na polu, i przyczynia się do rozwoju tego zawodu.
 • Promuj wydziału lub szkoły kompetencji poprzez programy rozwoju zawodowego, tak aby pomóc im w związku z ich usług dla społeczności.
bachelor201

Wymagania kwalifikacyjne

4-letni program

 • Przepuścić SPM / SPMV / O poziomie z 5 kredytów, w tym kredytów w silnych Specs, angielskiego i matematyki lub równoważnych kwalifikacji oraz
 • Przepuścić STPM / A-level 2 zleceniodawców; lub
 • Zdać maturę, fundacja lub przed uniwersyteckiego; lub
 • Hasło Unified Examination Certificate (UEC) z 5BS tym angielskiego; lub
 • Posiadają dyplom, który jest rozpoznawany przez MQA / rząd Malezji; lub
 • Inne równoważne kwalifikacje uznane przez MQA / rząd Malezji.

5-Year Programme (Łącznie Fundacja businesss i Zarządzania)

 • Przepuścić SPM / SPMV / O poziomie z 5 punktów w tym mocnych punktów w Specs, angielskiego i matematyki lub równorzędnych kwalifikacjach.

Wymagania znajomości języka angielskiego

Studenci międzynarodowe

 • TOEFL 550 / IELTS pasma 4,5 / Pre-U lub Secondary Education podejmowane w środowisku angielskim.
 • (Studenci bez TOEFL i IELTS muszą wypełnić i przekazać Intensywny program angielskiego oferowanych przez University)
 • Okres ważności TOEFL i IELTS składa się z dwóch (2) lat od daty przyznania.

malezyjski STUDENCI

 • Malezyjskie studenci, którzy zapiszą się do programów Universiti Tun Abdul Razak licencjackich musi posiadać minimum paśmie o szerokości 4 w ich Malaysia University English Test (MUET).
 • (Studenci bez minimum punktów MUET muszą wypełnić i przekazać Intensywny program angielskiego oferowanych przez University).

Uwaga: Dodatkowe opłaty będą pobierane na intensywny program angielskiego oparty na poziomie miejsca docelowego studentów, oprócz odpowiednich opłat programowych.

Kariera Opportnity

Możliwości kariery obejmują: General Manager, kontrolera finansowego Dyrektor Finansowy, Chief Executive Officer, Financial Service Executive / Manager, Junior, Senior Auditor rewidenta, partner firmy audytorskiej oraz planowanie finansowe Professional / specjalisty.

Opłaty

Opłata licencjackie Struktura dla miejscowych studentów

Licencjackie struktury opłat dla studentów międzynarodowych

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Czerwiec 2019
Duration
Czas trwania
4 - 5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Malezja - Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates