Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Technologie i usługi z obsługą cyfrową obsługują większość aspektów współczesnego życia. Za zapewnienie bezpieczeństwa informacji i nieprzerwane działanie usług odpowiadają specjaliści ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego i eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego.

Kurs jest pierwszy w Walii, a trzeci w Wielkiej Brytanii w przypadku możliwości uczenia się, a ósmy w Wielkiej Brytanii w przypadku wsparcia akademickiego (analiza WGU niepublikowanych danych NSS 2019).

Ten kurs:

 • odnosi się do postępów w cyberbezpieczeństwie dzięki dogłębnemu zrozumieniu bezpieczeństwa IT, hackingu, kryminalistyki oraz przyszłych i powstających technologii związanych z tą szybko zmieniającą się dziedziną
 • zapewnia możliwości podejmowania prawdziwych projektów, przygotowując Cię do pracy w branży
 • zapewnia możliwości budowania i konfigurowania komputera i systemów sieciowych, a także niezbędnych systemów wsparcia, aby umożliwić im efektywną pracę w różnych środowiskach zatrudnienia
 • bada problemy związane z zarządzaniem tego typu systemami, w szczególności niezbędne aspekty bezpieczeństwa sieci
 • oferuje opcję rocznego stażu przemysłowego

Możesz również zdecydować się na studiowanie tego kursu jako roku podstawowego BSc (Hons) Cyber Security (cztery lata, w tym rok założenia) Kod UCAS: H098

Kluczowe cechy kursu

 • Praktyczne nauczanie różnych umiejętności, technik i narzędzi związanych z cyberbezpieczeństwem, takich jak kryptografia; poświadczenie; kontrola dostępu; wirusy i złośliwe oprogramowanie; testy penetracyjne; zarządzanie ryzykiem; i dochodzenie sądowe.
 • Opcjonalny Przemysłowy Rok Stażu daje uczniom możliwość doświadczenia pracy z pierwszej ręki i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego na przyszłość.
 • Rozbudowane komputery PC i sieciowe urządzenia komputerowe z dostępem do Internetu.
 • Zespół prowadzący kursy ma silne powiązania z Północno-Walijskim Klastrem Bezpieczeństwa Cybernetycznego, kierowanym przez branżę forum dla praktyków cyberbezpieczeństwa i pracodawców, a studenci programu mają możliwość uczestniczenia w spotkaniach i wydarzeniach.
 • Wielokrotnie nagradzany dział obliczeń - oceniany jako „światowy lider” w ostatniej brytyjskiej ocenie badań (REF 2014).
 • Uniwersytet jest siedzibą ARCLab, która specjalizuje się w badaniach w dziedzinie informatyki i informatyki.
 • 1 miejsce w Walii i 3 miejsce w Wielkiej Brytanii w przypadku możliwości kształcenia i 8 miejsce w Wielkiej Brytanii w zakresie wsparcia akademickiego (analiza WGU niepublikowanych danych NSS 2019).

Wymagania wstępne

BSc (Hons) Cyber ​​Security

Kod UCAS: 8L6D

Wymagania akademickie dotyczące kursu to 112 punktów taryfowych UCAS na poziomie GCE A lub równoważnym, w tym IT, informatyka, matematyka lub fizyka.

Wnioskodawcy, którzy nie spełniają powyższych kryteriów, będą oceniani indywidualnie na podstawie wywiadu.

Jeśli studiowałeś w innym kraju europejskim, sprawdź wymagania wstępne dotyczące kwalifikacji.

Jak działają kursy praktyk zawodowych na Wrexham Glyndwr University

Wszyscy nasi studenci, którzy chcą skorzystać z oferty pracy w przemyśle na jednym z naszych programów komputerowych, będą początkowo zapisywać się na trzyletnią wersję kursu, o który się ubiegają.

Podczas poziomu 5 (rok 2) programu będziesz uczestniczył w sesjach samouczkowych na temat roku stażu, w tym procesu znajdowania odpowiedniego miejsca, oczekiwań związanych z rokiem stażu i wskazówek dotyczących sporządzania wniosku. W drugim semestrze będziesz współpracować z koordynatorem placementów, aby przesłać swoją propozycję, która zostanie następnie rozpatrzona i zweryfikowana. Jeśli uda ci się to podczas tego procesu, będziesz kontynuował swój Industrial Placement podczas trzeciego roku i wrócą do nas na poziomie 6 (łącznie 4 lata).

Oznacza to, że nawet jeśli Twój wstępny wniosek dotyczy stażu przemysłowego, Twoja kolejna oferta od nas będzie dotyczyć 3-letniej wersji kursu. Twoje preferencje dotyczące roku stażu przemysłowego zostaną zapisane na Twojej karcie studenckiej, abyśmy wiedzieli, że jest to Twoja preferowana trasa podczas rejestracji u nas.

Oszacowanie

Ocena jest postrzegana jako integralna część uczenia się, a kryteria oceny są powiązane z poszczególnymi modułowymi wynikami uczenia się.

Metody oceny obejmują oceny praktyczne, raporty i eseje, analizę studiów przypadku, prezentacje ustne, dokumenty seminaryjne, prace projektowe, portfolio rozwoju osobistego, badania i niewidoczne testy klasowe. Ocena obejmie zadania indywidualne i grupowe / zespołowe.

W specjalistycznych modułach bezpieczeństwa uczniowie będą mogli zdobyć praktyczne doświadczenie w ocenie praktycznej, dzięki któremu będą mogli skonfigurować szereg systemów komputerowych i przejść przez testy penetracyjne i etyczne hakowanie.

Nauczać i uczyć

Uniwersytet Wrexham Glyndŵr jest zaangażowany we wspieranie naszych studentów, aby zmaksymalizować ich potencjał akademicki.

Oferujemy warsztaty i sesje wsparcia w takich dziedzinach, jak pisanie akademickie, skuteczne tworzenie notatek i przygotowanie do zadań. Studenci mogą rezerwować spotkania z nauczycielami umiejętności akademickich, których zadaniem jest pomoc w radzeniu sobie z praktycznymi aspektami pracy uniwersyteckiej.

Perspektywy rozwoju kariery

Kariera

Program zapewnia absolwentom gotowość do kariery przede wszystkim w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, zarządzania siecią i administracji oraz administratorów systemu. Istnieje jednak szereg innych ról odpowiednich dla absolwentów, takich jak:

 • Analityk bezpieczeństwa cybernetycznego
 • Konsultant ds. Bezpieczeństwa
 • Tester penetracji
 • Analityk cyberprzestępczy
 • Inżynier bezpieczeństwa
 • Inżynier bezpieczeństwa infrastruktury

Studenci opracują również rdzeń szerokich umiejętności informatycznych i informatycznych, które pozwolą im uzyskać dostęp do ról takich jak:

 • Programista
 • Inżynier sieci
 • Konsultant IT
 • Obsługa sieci i IT
 • Administrator sieci
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Wrexham Glyndwr University »

Ostatnia aktualizacja Lipiec 18, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 - 4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,000 GBP
na rok.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa