Licencjat (z wyróżnieniem) w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego

Informacje ogólne

Opis programu

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Technologie i usługi z obsługą cyfrową obsługują większość aspektów współczesnego życia. Za zapewnienie bezpieczeństwa informacji i nieprzerwane działanie usług odpowiadają specjaliści ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego i eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego.

Kurs jest pierwszy w Walii, a trzeci w Wielkiej Brytanii w przypadku możliwości uczenia się, a ósmy w Wielkiej Brytanii w przypadku wsparcia akademickiego (analiza WGU niepublikowanych danych NSS 2019).

Ten kurs:

 • odnosi się do postępów w cyberbezpieczeństwie dzięki dogłębnemu zrozumieniu bezpieczeństwa IT, hackingu, kryminalistyki oraz przyszłych i powstających technologii związanych z tą szybko zmieniającą się dziedziną
 • zapewnia możliwości podejmowania prawdziwych projektów, przygotowując Cię do pracy w branży
 • zapewnia możliwości budowania i konfigurowania komputera i systemów sieciowych, a także niezbędnych systemów wsparcia, aby umożliwić im efektywną pracę w różnych środowiskach zatrudnienia
 • bada problemy związane z zarządzaniem tego typu systemami, w szczególności niezbędne aspekty bezpieczeństwa sieci
 • oferuje opcję rocznego stażu przemysłowego

Możesz również zdecydować się na studiowanie tego kursu jako roku podstawowego BSc (Hons) Cyber Security (cztery lata, w tym rok założenia) Kod UCAS: H098

Kluczowe cechy kursu

 • Praktyczne nauczanie różnych umiejętności, technik i narzędzi związanych z cyberbezpieczeństwem, takich jak kryptografia; poświadczenie; kontrola dostępu; wirusy i złośliwe oprogramowanie; testy penetracyjne; zarządzanie ryzykiem; i dochodzenie sądowe.
 • Opcjonalny Przemysłowy Rok Stażu daje uczniom możliwość doświadczenia pracy z pierwszej ręki i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego na przyszłość.
 • Rozbudowane komputery PC i sieciowe urządzenia komputerowe z dostępem do Internetu.
 • Zespół prowadzący kursy ma silne powiązania z Północno-Walijskim Klastrem Bezpieczeństwa Cybernetycznego, kierowanym przez branżę forum dla praktyków cyberbezpieczeństwa i pracodawców, a studenci programu mają możliwość uczestniczenia w spotkaniach i wydarzeniach.
 • Wielokrotnie nagradzany dział obliczeń - oceniany jako „światowy lider” w ostatniej brytyjskiej ocenie badań (REF 2014).
 • Uniwersytet jest siedzibą ARCLab, która specjalizuje się w badaniach w dziedzinie informatyki i informatyki.
 • 1 miejsce w Walii i 3 miejsce w Wielkiej Brytanii w przypadku możliwości kształcenia i 8 miejsce w Wielkiej Brytanii w zakresie wsparcia akademickiego (analiza WGU niepublikowanych danych NSS 2019).

Wymagania wstępne

BSc (Hons) Cyber ​​Security

Kod UCAS: 8L6D

Wymagania akademickie dotyczące kursu to 112 punktów taryfowych UCAS na poziomie GCE A lub równoważnym, w tym IT, informatyka, matematyka lub fizyka.

Wnioskodawcy, którzy nie spełniają powyższych kryteriów, będą oceniani indywidualnie na podstawie wywiadu.

Jeśli studiowałeś w innym kraju europejskim, sprawdź wymagania wstępne dotyczące kwalifikacji.

Jak działają kursy praktyk zawodowych na Wrexham Glyndwr University

Wszyscy nasi studenci, którzy chcą skorzystać z oferty pracy w przemyśle na jednym z naszych programów komputerowych, będą początkowo zapisywać się na trzyletnią wersję kursu, o który się ubiegają.

Podczas poziomu 5 (rok 2) programu będziesz uczestniczył w sesjach samouczkowych na temat roku stażu, w tym procesu znajdowania odpowiedniego miejsca, oczekiwań związanych z rokiem stażu i wskazówek dotyczących sporządzania wniosku. W drugim semestrze będziesz współpracować z koordynatorem placementów, aby przesłać swoją propozycję, która zostanie następnie rozpatrzona i zweryfikowana. Jeśli uda ci się to podczas tego procesu, będziesz kontynuował swój Industrial Placement podczas trzeciego roku i wrócą do nas na poziomie 6 (łącznie 4 lata).

Oznacza to, że nawet jeśli Twój wstępny wniosek dotyczy stażu przemysłowego, Twoja kolejna oferta od nas będzie dotyczyć 3-letniej wersji kursu. Twoje preferencje dotyczące roku stażu przemysłowego zostaną zapisane na Twojej karcie studenckiej, abyśmy wiedzieli, że jest to Twoja preferowana trasa podczas rejestracji u nas.

Oszacowanie

Ocena jest postrzegana jako integralna część uczenia się, a kryteria oceny są powiązane z poszczególnymi modułowymi wynikami uczenia się.

Metody oceny obejmują oceny praktyczne, raporty i eseje, analizę studiów przypadku, prezentacje ustne, dokumenty seminaryjne, prace projektowe, portfolio rozwoju osobistego, badania i niewidoczne testy klasowe. Ocena obejmie zadania indywidualne i grupowe / zespołowe.

W specjalistycznych modułach bezpieczeństwa uczniowie będą mogli zdobyć praktyczne doświadczenie w ocenie praktycznej, dzięki któremu będą mogli skonfigurować szereg systemów komputerowych i przejść przez testy penetracyjne i etyczne hakowanie.

Nauczać i uczyć

Uniwersytet Wrexham Glyndŵr jest zaangażowany we wspieranie naszych studentów, aby zmaksymalizować ich potencjał akademicki.

Oferujemy warsztaty i sesje wsparcia w takich dziedzinach, jak pisanie akademickie, skuteczne tworzenie notatek i przygotowanie do zadań. Studenci mogą rezerwować spotkania z nauczycielami umiejętności akademickich, których zadaniem jest pomoc w radzeniu sobie z praktycznymi aspektami pracy uniwersyteckiej.

Perspektywy rozwoju kariery

Kariera

Program zapewnia absolwentom gotowość do kariery przede wszystkim w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, zarządzania siecią i administracji oraz administratorów systemu. Istnieje jednak szereg innych ról odpowiednich dla absolwentów, takich jak:

 • Analityk bezpieczeństwa cybernetycznego
 • Konsultant ds. Bezpieczeństwa
 • Tester penetracji
 • Analityk cyberprzestępczy
 • Inżynier bezpieczeństwa
 • Inżynier bezpieczeństwa infrastruktury

Studenci opracują również rdzeń szerokich umiejętności informatycznych i informatycznych, które pozwolą im uzyskać dostęp do ról takich jak:

 • Programista
 • Inżynier sieci
 • Konsultant IT
 • Obsługa sieci i IT
 • Administrator sieci
Ostatnia aktualizacja Lipiec 2019

Informacje o uczelni

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attenti ... Czytaj więcej

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attention. Pokaż mniej