Bachelor of Cyber ​​bezpieczeństwa i zachowania w Western Sydney University oferuje unikalną kombinację Informatyki, studia psychologii i kryminologii. Stopień jest dostosowana do pracy w dziedzinie rozszerzenie Cyber ​​bezpieczeństwa i ochrony oraz zawiera pełny semestr staż. Kurs ten spełnia pilną potrzebę stosowania psychologicznej teorii i badań, aby zrozumieć cyber problemy z bezpieczeństwem w kontekście podejmowania decyzji, błędów ludzkich, wpływ społeczny, kultur organizacyjnych i grup społecznych.

Jako zagrożenia cybernetyczne stają się bardziej złożone i szkodliwe dla wszystkich typów organizacji, bezpieczeństwa cybernetycznego stał się jednym z najważniejszych priorytetów narodu. Nasi studenci zdobywają solidne podstawy w tradycyjnych pojęć i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa komputerowego i sieciowego.

Kurs ten spełnia pilną potrzebę stosowania psychologicznej teorii i badań, aby zrozumieć cyber problemy z bezpieczeństwem w kontekście podejmowania decyzji, błędów ludzkich, wpływ społeczny, kultur organizacyjnych i grup społecznych. Jako zagrożenia cybernetyczne stają się bardziej złożone i szkodliwe dla wszystkich typów organizacji, bezpieczeństwa cybernetycznego stał się jednym z najważniejszych priorytetów narodu. Studenci zdobędą solidne podstawy w tradycyjnych pojęć i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa komputerowego i sieciowego. To oczywiście prowadzi do wielu satysfakcjonujących możliwości kariery dla absolwentów. Przykłady obejmują cyber oficera bezpieczeństwa, ochrony danych, analityk bezpieczeństwa, analizy ryzyka, Cyber ​​policyjnych, Cyber ​​inteligencja, inteligencja i analityki terroru-informatycznego.

Wstęp

  • Aplikacje z Australii i Nowej Zelandii obywateli i posiadaczy wiz stałych rezydentów należy dokonać za pośrednictwem Universities Przyjęć Centrum (UAC).
  • Wnioskodawcy, którzy podjęli studia za granicą może przedstawić dowód znajomości języka angielskiego. Lokalne i międzynarodowe kandydaci, którzy są stosujące przez uniwersytety Przyjęć Centrum (UAC) znajdzie szczegóły dotyczące minimalnych wymogów znajomości języka angielskiego oraz dopuszczalnego dowodu na stronie UAC. Lokalne kandydaci ubiegający się bezpośrednio do Uniwersytetu powinna także wykorzystania informacji zawartych na stronie internetowej UAC. http://www.uac.edu.au/
  • Skarżący International musi zwrócić się bezpośrednio do Western Sydney University poprzez Międzynarodowego Biura.
  • Zagraniczni studenci nanoszenie na Uniwersytecie pośrednictwem Międzynarodowego Biura można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące minimalnych wymagań znajomości języka angielskiego oraz dopuszczalnego dowodu na ich stronie internetowej.
Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 6 więcej kursów w Western Sydney University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 - 6 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
28,520 AUD
Wg lokalizacji
Wg daty