Licencjat biochemia

Ohio Northern University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat biochemia

Ohio Northern University

Idź na pozytywną reakcję

Z chemii i biochemii stopniu od naszego American Chemical Society akredytowanych wydziału, może skończyć się pracuje na lekarstwo na raka; monitoring warstwy ozonowej, która chroni nas przed słońcem; poszukiwania najlepszych rozwiązań energetycznych (tj technologii baterii lub paneli słonecznych); rozwijanie nowych tekstyliów, kosmetyków i produktów farmaceutycznych; lub rozwiązywania problemów zanieczyszczenia wody.

Nasz program łączy rygorystyczne naukowców z szerokich możliwości w zakresie badań i pracy w laboratorium. zyskasz solidne podstawy matematyki i nauk fizycznych, jednocześnie rozwijając swoje krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów, pracy zespołowej i umiejętności przywódczych. Umiejętności te są poszukiwane w dzisiejszych pracowników.

Duże instytucje po prostu nie może zapewnić zindywidualizowane uwagi znajdą Państwo tutaj. Jeszcze jako student pierwszego roku, będziesz miał okazję być w laboratorium pracy z prawdziwymi profesorami - nie ukończył asystentów lub instruktorów laboratoryjnych. Przez całe cztery lata, będziesz miał możliwość stworzenia i prowadzenia własnych eksperymentów, pracować na samodzielnych projektów pomocy profesorów z badań finansowanych ze środków grantu, zaprezentować swoje badania na poziomie regionalnym i / lub konferencjach krajowych, a nawet współautorem Artykuł w międzynarodowym czasopiśmie chemii. Możliwości otwarte dla was są naprawdę niesamowite!

Tutaj nie będzie zgubić się w tłumie. Będziesz elitarnej studentów chemii / biochemii - częścią naszej rodziny. Będziesz cieszyć małej klasy rozmiary i niezwykłe przyjaźnie. Nasze dedykowane profesorowie będą cię poznać. Będą wspierać Cię w przygotowaniach zajęć, badawczych, staże, CO-OPS oraz podyplomowych lub kariery. Staną się osobiście zainwestował w swój sukces - w szkole i poza nią.

Po ukończeniu studiów, będziesz gotów wnieść istotny wkład naukowych. Będziesz uzbrojony w wiedzę, praktyczne doświadczenie i krytycznego myślenia, umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu - nieważne gdzie trafisz.

SZANSA obfituje

BADANIA zajmuje centralne

Dziewięćdziesiąt pięć procent naszych studentów chemii / biochemii pracy side-by-side z profesorami ONU w ważnych projektach badawczych. Finansowanie tych projektów pochodzi z szeregu źródeł, w tym National Science Foundation, Ohio Sea Grant, US Geological Survey, Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego oraz, oczywiście, ONU.

ZAANGAŻOWAĆ SIĘ

Dołącz organizację zawodową, a dowiesz się o możliwościach w swojej dziedzinie i poznać nowych ludzi. Studenci w rozdziale jednostki ONU of American Chemical Society, na przykład, planowanie spotkań towarzyskich, sponsoruje prelegentów i uczestniczyć w targach kariery. Ponadto, Departament sponsoruje także rozdział chemii Gamma Sigma Epsilon honorowego, który pomaga promować doskonałość w nauce oraz studiów stypendium badawcze w chemii. Przynależność do tych organizacji pomaga budować swoją profesjonalną sieć współpracowników.

NAUKOWCY w domu

Każdego roku, wnosimy wybitnych uczonych nauki do kampusu dzielić się swoimi odkryciami - i ich podróże - z uczniów. Kritzler Lectureship w dziedzinie chemii, na przykład, przynosi wybitnych chemików do kampusu corocznie przedstawia główne nowych rozwiązań w swojej dziedzinie. Dostaniesz okazję spotkać się i współdziałać z każdego głośnika.

THINK SUKCES

ALLISON WILLIAMSON BS ze specjalizacją w dziedzinie chemii '13

"Jednym z najprostszych miar sukcesu jest, aby móc powiedzieć, że kochasz swoją pracę i nie mogę doczekać się do pracy w godzinach porannych. Niektórzy ludzie nie są w stanie powiedzieć, ale mogę z pełną szczerością. NIE MOGĘ THANK moich profesorów ONU WYSTARCZY, jak dobrze przygotować mnie, by odnieść sukces na rynku pracy. Przeszli na wiedzy, PORADY, a także praktycznych umiejętności, podobnie jak pracować sprawnie i bezpiecznie w laboratorium. "W liceum, Allison Williamson celował w chemii. Jej wuj, biochemik w badaniach nad rakiem, pokazał jej, że nauka ma potencjał do poprawy jakości życia. Allison zdecydował się chemia jej ścieżka kariery. Na ONU, stała się członkiem założycielem chemii honorowym Gamma Sigma Epsilon. Była również aktywna w rozdziale jednostki ONU Członków student American Chemical Society (smacs). Grupa ta dała jej możliwości zabawy, podobnie jak rzeźba całą tablicę okresową dynie i podejmowania lodów za pomocą ciekłego azotu. Smacs finansowane również jej udział w ogólnopolskiej konferencji dla American Chemical Society, gdzie prezentowane badania. Dziś, Allison jest chemikiem badania na Lubrizol Corporation w Wickliffe, Ohio, firma, która produkuje specjalne dodatki do stosowania w olejach silnikowych, płyny przekładniowe, płyny hydrauliczne, oleje przekładniowe i inne. Podróżuje krajowej i międzynarodowej w zakładach spółki gdzie rozwiązywanie problemów z problemów i zapewnia wsparcie.

EFEKTY I KURSY

EFEKTY STAŁE

 • W ciągu ostatnich pięciu lat, średnio 95 procent naszych kierunków chemii / biochemii byli zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin lub naukę w szkole zawodowej lub absolwent w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły.
 • Nasi studenci chemii konsekwentnie uzyskać imponujące praktyki i doświadczenia badawcze dla studentów (REU) pozycji na lato.
 • Nasi absolwenci Przyjęcie do najwyższej klasy szkół wyższych, w tym Uniwersytetu w Cincinnati School of Medicine, Cornell University, MIT, Uniwersytetu w Chicago, Northwestern University, University of California w Berkeley, Ohio State University (programów stomatologicznych i optometria), Michigan State University i Yale University.

KURSY

Można zarobić Bachelor of Science w dziedzinie biochemii i chemii z opcjonalnym ACS akredytowanych koncentracji lub Bachelor of Arts w dziedzinie chemii. Dodatkowo można być studentem przedlekarskiej z żadnym z tych stopni, można też realizować uzyskaniu pozwolenia nauczyciela chemii.

Oto niektóre z zajęć, które można podjąć w chemii i biochemii głównych:

 • Chemia organiczna
 • Chemia fizyczna
 • Medicinal Chemistry
 • Chemia analityczna
 • chemia nieorganiczna
 • chemii polimerów
 • Synteza organiczna
 • BIOCHEMII
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Columbus, Ohio
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Columbus, Ohio
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą