Licencjat elektrotechnika

Ohio Northern University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat elektrotechnika

Ohio Northern University

SPARK pomysłowość

Jako elektrycznego dur inżynierskiej w TJ Smull College of Engineering, Zyskasz solidne podstawy w tej dziedzinie. Będziesz się na kursy w dziedzinie elektroniki, systemów sterowania, mikroprocesory i energii elektrycznej. Jeśli jesteś zainteresowany w danym obszarze - podobnie komunikacji, systemów energetycznych lub zaawansowanej elektroniki - można wybierać spośród różnych wyższego poziomu zajęć fakultatywnych w tych dziedzinach.

Nasz program akademicki jest rygorystyczny. Spodziewać się ciężko pracować i być kwestionowane. Ale nie ma potrzeby na stres, ponieważ oferujemy korzystne warunki i zespołowe. Twoje profesorowie, koledzy i absolwenci inżynierii ONU staną się przyjaciółmi i rodziną. Oni pomogą Ci odnieść sukces i otwarte drzwi dla Ciebie.

Twoje wykształcenie elektrotechniczne będzie połączenie zajęć z praktyczną, rzeczywistych doświadczeń edukacyjnych. Będziesz pracować nad projektami zespołu i rozwiązywania problemów inżynierskich dla rzeczywistych klientów, już w pierwszym roku. Będziesz zastosować wiedzę uczymy się w klasie, ale co ważniejsze, będziesz miał okazję doskonalić umiejętności w zakresie przywództwa, pracy zespołowej, kreatywności i przedsiębiorczości. Umiejętności te pomogą Ci w znalezieniu pracy i ziemi, że promocja.

Po ukończeniu studiów, będziesz gotowy do co przyniesie przyszłość, czy to projektowaniu następnej generacji smartphone, zarządzania projektami dla dużego koncernu energetycznego, budowanie systemów zrobotyzowanych, a nawet wszczynanie własną firmę!

SZANSA obfituje

Mighty Mouse A-labirynty

Mysz, labirynt, wyścig do centrum. W Konkursie micromouse - sponsorowanego przez Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE) - Studenci, konstruujemy i program autonomiczny robot myszy, aby konkurować z innymi myszami w znalezieniu centrum labiryntu w obrębie najkrótszym czasie. Odbywają się raz w roku, konkurencja doły zespół ONU przeciwko zespołom z innych szkół technicznych w całym regionie. W przypadku, gdy zastanawiasz się, Polar Bears zazwyczaj uchwycić jeden z najlepszych nagród konkursowych.

ZAANGAŻOWAĆ SIĘ

Dołącz do organizacji zawodowej i dowiesz się o możliwościach w swojej dziedzinie i poznać nowych ludzi. Zaangażuj się w rozdziale jednostki ONU z IEEE i otworzyć drzwi do wydarzeń społecznych - takich jak kręgle i pizza nocy, regionalnych i krajowych konkursach inżynierskich i zdarzeń sieciowych.

THINK SUKCES

COURTNEY Hetrick BSEE '13

"Można by pomyśleć, że Wszystko to sprawia, że ​​wyglądam jak super-nerd, zawsze zajęty studia," mówi. "Ale nadal znalazł czas, by Rollerblade THE zielony potwór, Play stacjonarne siatkówka, i weź pizza z przyjaciółmi." Dzisiaj, Courtney sprzętowy DESIGN inżynier ROCKWELL AUTOMATION PRACY NA Printed Circuit Board ZESPOŁÓW do przemysłowych Układy napędowe. "Uwielbiam to, że faktycznie używać matematyki i obliczeń. Uwielbiam mieć uprawnienia do mojego własnego CREATIVE wyboru projektu. Uwielbiam Wyzualny i ułożenie procesu widzenia SPRZĘT ożywają. I kocham bycie w laboratorium i testowania moich wzorów, "mówi. "Elektrotechnika oferuje niezliczone i istnieje duże zapotrzebowanie na kreatywność, inteligentny młodych ludzi, którzy chcą zaprojektować przyszłość." Courtney Hetrick 2013 elektrotechnika absolwent dostaje najwięcej z jej doświadczeń ONU. Pracowała z profesorów na dwóch różnych projektów badawczych - nawet prezentując biomedycznych referatu w Vancouver, w Kanadzie, podczas konferencji krajowej ASEE. Ona internowany w Battelle i GE Healthcare - pracuje na dwóch ciekawych projektów związanych z cukrzycą peny insulinowe i dużych magnesów rentgenowskich. Bierze czynny udział w IEEE i Tau Beta Pi, społeczeństwa inżynierii honoru. A jej doskonałe rekord akademickich przyniosła jej zaszczyt 2013 klasy salutatorian.

EFEKTY I KURSY

EFEKTY STAŁE

 • Nasze inżynierii elektrycznej Program jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną Inżynierii ABET.
 • Posiadamy 100 procent stawki pośrednictwa pracy dla studentów w możliwości zatrudnienia Co-Op, która rozpocznie się w drugiej połowie junior roku i trwa jeden rok. Nasze elektryczne studenci inżynierii co-op w dobrze znanych firm, takich jak Marathon Petroleum, American Electric Power, RoviSys, Timken i Rockwell Automation.
 • W ciągu ostatnich pięciu lat, średnio 97 procent naszych elektrycznych kierunków inżynierskich znalazło zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu inżynierskich lub uczestniczących w studiach w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły.

KURSY

Będziesz potrzebował 128 godzin kredytowych zarobienia Bachelor of Science in Electrical Engineering (BSEE). Zachęcamy do korzystania swoje planowych godzin realizować małoletniego do wyboru lub stężenie w zaawansowanej energii lub robotyki, że dostosuje się swoimi zainteresowaniami i pasjami.

Oto niektóre kursy weźmiesz jako Elektrotechnika dur:

 • Rachunek różniczkowy
 • Fizyka
 • obwody elektryczne
 • cyfrowy Logic
 • Sygnały i systemy
 • Elektromagnetyka
 • elektronika
 • Digital Signal Processing
 • Systemy sterowania
 • Systemy komunikacji
 • Energy Systems
 • Projekt systemu
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Columbus, Ohio
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Columbus, Ohio
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą