Licencjat inżyniera elektrotechniki

Benson Idahosa University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat inżyniera elektrotechniki

Benson Idahosa University

Witamy w niepowtarzalnym doświadczeniu z trudnym programem nauczania, które może sprawić, że będziesz prowadzić w dowolnym miejscu na świecie. Nasz spokojny kampus i lokalizacja miasta przez lata przyciągnęły wybitnych naukowców o renomowanej renomie, którzy zeszlifowali nasze pięć wydziałów: Rolnictwa i Technologii Rolniczych, Sztuki i Edukacji, Nauk Podstawowych i Stosowanych, Nauk Społecznych i Zarządzania, Inżynierii i Prawa.

Wybór miejsca, w którym chcesz spędzić lata uniwersyteckie, może być ekscytujące, a także wyzwaniem. W Benson Idahosa University znajdziesz całkowite doświadczenie uniwersyteckie.

Ale nie wiesz, że jesteśmy dużą szkołą, odwiedzając nasz kampus. Może to małe klasy czy pielęgnacja środowiska. Może to piękne miasto lub małe miasteczko Benin. Cokolwiek to jest, poczujesz się jak w domu.

Rozpoczęcie Admissions

Studia podyplomowe rozpoczynają się od maja do 30 września każdego roku. Proces rozpoczyna się od potencjalnego studenta, który uzyskał formularz wstępu uniwersytetu z dowolnego z naszych punktów kontaktowych w Port-Harcourt, Abuja, Lagos, Warri i Biurze Rekrutacyjnym w kampusie uniwersyteckim na Ugbor Road, GRA, Benin City kosztem (N7000 ) Tylko siedem tysięcy naira.

Ogólne wymagania wstępne dla studiów licencjackich

Minimalny wymóg wstępu na którykolwiek z underlisted studiów licencjackich to pięć (5) kart kredytowych O'level zaliczenia, w tym matematyki i języka angielskiego w odpowiednich przedmiotach, wskazanych w aktualnej broszurze UTME, uzyskanych w więcej niż dwóch posiedzeniach, w którymkolwiek z następujących egzaminów WASSCE, NECO lub ich odpowiednik.

Obowiązkowe jest, aby potencjalni studenci zarejestrowali się i przekazali aktualny UTME. Dostępne są również procedury wprowadzania bezpośredniego do studentów, którzy mają dyplom lub NCE.

UWAGA:

Mogą wystąpić kandydaci, którzy nie zdecydują się na Uniwersytet w Benson Idahosa w swoim UTME. Uniwersytet przewiduje proces uregulowania, zmiany Uniwersytetu I stopnia na Uniwersytet w Benson Idahosa, bez ponoszenia kosztów wnioskodawcy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
4 - 5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Nigeria - Benin City, Edo
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2019
Nigeria - Benin City, Edo
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą