Read the Official Description

Witamy w niepowtarzalnym doświadczeniu z trudnym programem nauczania, które może sprawić, że będziesz prowadzić w dowolnym miejscu na świecie. Nasz spokojny kampus i lokalizacja miasta przez lata przyciągały najwybitniejszych akademików znanych renom, którzy zeszlifowali nasze pięć wydziałów: Rolnictwa i Technologii Rolniczych, Sztuki i Edukacji, Nauk Podstawowych i Naukowych, Nauk Społecznych i Zarządzania, inżynieria I prawa.

Wybór miejsca, w którym chcesz spędzić lata uniwersyteckie, może być ekscytujące, a także wyzwaniem. W Benson Idahosa University znajdziesz całkowite doświadczenie uniwersyteckie.

Ale nie wiesz, że jesteśmy dużą szkołą, odwiedzając nasz kampus. Może to małe klasy czy pielęgnacja środowiska. Może to piękne miasto lub małe miasteczko Benin. Cokolwiek to jest, poczujesz się jak w domu.

Rozpoczęcie Admissions

Studia podyplomowe rozpoczynają się od maja do 30 września każdego roku. Proces rozpoczyna się od potencjalnego studenta, który uzyskał formularz wstępu uniwersytetu z dowolnego z naszych punktów kontaktowych w Port-Harcourt, Abuja, Lagos, Warri i Biurze Rekrutacyjnym w kampusie uniwersyteckim na Ugbor Road, GRA, Benin City kosztem (N7000 ) Tylko siedem tysięcy naira.

Ogólne wymagania wstępne dla studiów licencjackich

Minimalny wymóg wstępu na którykolwiek z underlisted studiów licencjackich to pięć (5) kart kredytowych O'level zaliczenia, w tym matematyki i języka angielskiego w odpowiednich przedmiotach, wskazanych w aktualnej broszurze UTME, uzyskanych w więcej niż dwóch posiedzeniach, w którymkolwiek z następujących egzaminów WASSCE, NECO lub ich odpowiednik.

Obowiązkowe jest, aby potencjalni studenci zarejestrowali się i przekazali aktualny UTME. Dostępne są również procedury wprowadzania bezpośredniego do studentów, którzy mają dyplom lub NCE.

UWAGA:

Mogą wystąpić kandydaci, którzy nie zdecydują się na Uniwersytet w Benson Idahosa w swoim UTME. Uniwersytet przewiduje proces uregulowania, zmiany Uniwersytetu I stopnia na Uniwersytet w Benson Idahosa, bez ponoszenia kosztów wnioskodawcy.

Program taught in:
Język angielski

See 7 more programs offered by Benson Idahosa University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Mar. 2019
Duration
4 - 5 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Mar. 2019
Application deadline

Mar. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa