Read the Official Description

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych oferuje następujące programy prowadzone w języku angielskim:

Bachelor of Science w inżynierii

4-letni program studiów licencjackich w zakresie:

  • informatyka
  • Telekomunikacja

Oba kierunki studiów obejmuje Information Technology, automatyka i robotyka, elektronika i telekomunikacja. Programy obejmują wspaniałych odmian tematów z różnych dziedzin technologicznych. Pierwsze dwa lata są wspólne dla studentów obu polach i stanowią dziedzinie technologii informatycznych i komunikacyjnych.

Każdy kierunek studiów posiada własną specjalizację: Systemów i sieci komputerowych (CSN) jest związany z Informatyki natomiast dziedzinie telekomunikacji ma swoją specjalizację w ramach tej samej nazwie (Telekomunikacja - TCM).

Licencjat Bachelor Studies - Matematyka & Information Technology

informatyka

W ciągu pierwszych trzech semestrów, program obejmuje podstawy matematyki, które pozwala na skutecznej nauki informatyki i programowania technik w następnych semestrach. W tym czasie studenci otrzymują podstawowe informacje o rachunku, algebry liniowej i geometrii, matematyki dyskretnej, logiki, metod numerycznych i zasad elektroniki. Dodatkowo, w ciągu pierwszych semestrów, wprowadzenie do strukturalnych i obiektowych programowania, algorytmów i struktur danych, jak również systemów operacyjnych są oferowane. Do czwartego semestru klasy są wspólne dla wszystkich studentów. Od piątego semestru studenci mają możliwość wyboru zajęć fakultatywnych zgodnie z ich zainteresowaniami. Electives obejmują zarówno teoretyczne i praktyczne aspekty informatyki i rozszerzenia oferty, jak również bardziej dogłębne zrozumienie tematu. Ostatni, siódmy semestr jest głównie poświęcony zespołu projektowego i pisanie pracy magisterskiej.

W zależności od profilu studiów, absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w przedsiębiorstwach o różnych profilach działalności i pracować jako programistów, programistów, analityków i administratorów systemu informatycznego lub sieci komputerowej.

Przykładowe moduły / Słowa kluczowe: Programowania (C, C ++, Java, C #, .NET i inne), Algorytmy i struktury danych, inżynierii oprogramowania, Metody numeryczne, systemy operacyjne, bazy danych, sztucznej inteligencji Podstawy, grafika komputerowa, przetwarzanie równoległe, Computer Networks, teorii automatów i formalnych językach UNIX Fundamentals, Wprowadzenie do logiki formalnej i teorii mnogości, rachunek, algebra liniowa, Matematyka dyskretna, prawdopodobieństwa, statystyka, fizyka, komputerowe Problemy społeczne w Computing.

Program taught in:
Język angielski

See 10 more programs offered by Warsaw University of Technology »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
42 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,000 EUR
za semestr
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019