Licencjat międzynarodowego biznesu

La Trobe University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat międzynarodowego biznesu

La Trobe University

Przygotować się do kariery w biznesie międzynarodowym poprzez studia w stosunkach międzynarodowych, międzynarodowego zarządzania zasobami ludzkimi i marketingu międzynarodowego.

Ten kurs jest tak skonstruowane, aby umożliwić Ci głównym w międzynarodowym biznesie i dokończyć semestr studiuje za granicą, jeśli zdecydujemy. Możesz również wypełnić drugi główny w języku lub w innej dziedzinie, takich jak rozwój międzynarodowego.

Twój biznes będzie obejmować badania rachunkowości, finansów, ekonomii, zarządzania zasobami ludzkimi i marketingu. Będziesz podejście do tych tematów z globalnego punktu widzenia, patrząc na wpływy społeczne, kulturowe i instytucjonalne w międzynarodowym biznesie. Na przykład, można zbadać sposób globalna gospodarka współdziała z polityki międzynarodowej, wraz z roli wielostronnych traktatów i instytucji, takich jak system Narodów Zjednoczonych.

Wraz z opcji, aby studiować za granicą lub nauki drugiego języka, można również dostosować do tego stopnia do Twoich zainteresowań przez okres do ośmiu obieralnych z całej Uczelni. Te obieralnych może obejmować handlu międzynarodowego, międzynarodowego zarządzania finansami, rozwój międzynarodowej, lub studia azjatyckie.

Wymagania Język angielski

IELTS (Academic) wynik 6,0 bez indywidualnego wynik zespołu mniej niż 6,0; TOEFL Papierowe - minimum ogólny wynik 550 z wynikiem 5 lub więcej w teście języka angielskiego; TOEFL w oparciu o Internet - minimum ogólny wynik od 60 lat z minimum dla lustrzanek 18; W 22; Pomyślne ukończenie Anglików do dalszych badań zaawansowanym etapie 5B EFS5 UG (minimum 60 procent), które jest dostępne z La Trobe Melbourne; uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową La Trobe Melbourne.

La Trobe w Melbourne Badania Fundacji: 60 procent końcowego wyniku w biegu; Angielski jako język nauczania na studiach wyższych może być akceptowane. Uwaga: angielski jako język nauczania w poprzednim badaniu nie będą akceptowane jako podstawa przyjęcia (angielski) dla kursów, w których zatwierdzone testy wymóg Wynik jest powyżej na IELTS 6.5 bez zespołu bramkę mniejsze niż 6,0. Pearson Test z angielskiego (akademicki) (PTE): minimalny wynik 57 bez komunikatywnym umiejętności uzyskasz mniej niż 50 lat.

Cambridge Certificate Advanced języku angielskim (CAE): klasa B lub wyższej.

Cambridge Certificate of Proficiency in angielski (CPE): przejście z klasy C lub wyższej, lub zatwierdzony odpowiednik międzynarodowej.

Akademickich wymagania wstępne

 • LTM Foundation Studies - 60
 • Aust. Yr 12 (ATAR) +2015 (jedynie orientacyjne) - Melbourne: 50,1, Sydney: N / A
 • International Baccalaureate - 24
 • Poziomy GCE A - 7
 • HKDSE - 2 x Poziom 4
 • Sri Lanki Levels - CCC
 • STPM - 8
 • Norwegia Liceum Certyfikat - 3,5
 • Szwecja Slutbetyg - G
 • Wszystko Indyjski Sen SC (Najlepsze 5 pacjentów) - 60
 • Wietnam (rok 12) - 8
 • Indonezja (SMA) - 7,5
 • GAC Cert. IV - GPA - 2.6
 • GAOKAO - patrz: stronę internetową

Jeśli nie spełnia tych wymogów wejścia może być zainteresowany w badaniach Fundacji La Trobe i programów dyplom, które zapewniają alternatywną ścieżkę do programu studiów La Trobe w. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową La Trobe Melbourne.

Temat warunkiem

Jednostki 3 i 4: Wynik badania co najmniej 25 w języku angielskim (EAL) lub 20 w jakimkolwiek innym języku. Będą rozpatrywane Wnioskodawcy o porównywalnych kwalifikacjach.

Możliwości zawodowe

Po przejściu, można przejść do pracy w rolach biznesowych dla międzynarodowych firm, instytucji finansowych, a nawet w imporcie i eksporcie. Nasi absolwenci są szeroko zakrojone możliwości zatrudnienia w takich dziedzinach, jak: operacje zdarzeń, miejsc i zarządzania cele, wydarzeń społecznych, zawodowych i organizacji zarządzania w wydarzenie.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Australia - Sydney, New South Wales
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Australia - Melbourne, Victoria
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Australia - Sydney, New South Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Mar. 2019
Australia - Melbourne, Victoria
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą