Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Applied Science w danych Analytics zapewnia absolwentom wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy w polu szybko rozwijającym analityki danych, który zawiera analizy i interpretacji dużych zbiorów danych, teraz dostępne w szerokim zakresie organizacji i branż. Nowoczesne analizy danych gromadzi narzędzia i techniki od biznesu, komunikacji, grafiki, informatyki i statystyki do zbierania, górniczych, interpretują i stanowią duże zestawy danych w celu zilustrowania koncepcji i informuje decyzje.

Ten stopień Program zakończenie przeznaczony jest dla osób z wykształceniem dwuletnich w księgowości, biznesu, nauki komputerowe, bazy danych lub dziedzin pokrewnych. Pierwsze 90 kredytów od stopnia spełnienia przez przesłanek wstępnych. Odpowiednie doświadczenie może zastępować niektórych warunków.

Efekty uczenia się

Bellevue College starannie zaprojektowane ogólny zakres programu nauczania, jak również indywidualne kursy, które pomogą studentom zdobycie wiedzy, umiejętności i zdolności, których potrzebują, aby odnieść sukces analitycy danych. Wybrani absolwenci programu będzie spełniać wszystkie wyniki kursu i nauki programu.

Absolwenci programu powinni być w stanie:

 • Użyj narzędzi technicznych i wiedzy statystycznej, aby odpowiadać na pytania na podstawie danych;
 • Planować i organizować różne projekty, spełniające terminów;
 • Zastosuj analiz danych w ramach kontekstach biznesowych, zgodnie z najlepszymi praktykami, prawem i przepisami, i etyki.
 • Skutecznego komunikowania się w różnych sytuacjach i różnych formatach.

Wymagania kwalifikacyjne

 • Osoby te muszą mieć kojarzy stopnia w biznesie (zarządzanie, marketing, zrównoważony, itp) lub rachunkowości lub technologii informacyjnej (do tworzenia oprogramowania, bazy danych lub business intelligence) Zbiorcza GPA 2,0 we wszystkich kursach uniwersyteckich
 • Co najmniej 30 punktów z ogólnymi wymaganiami edukacyjnymi mogą zostać zakończone w ramach stopnia jednostki stowarzyszonej (patrz warunki wstępne)
 • Poziom pierwszy biegłości Excel
 • Znajomość baz danych

Proces aplikacji

Należy uznać za licencjata nauk stosowanych w danych Analytics, przyszli studenci muszą złożyć następujące:

 • Ukończone studia licencjackie stosowanej formularzu nauki.
 • Zwrotowi opłata za wniosek $ 75
 • Oficjalne stenogramy z regionalnym akredytowanych uczelni (ów), wykazując ukończenie studiów lub równoważne kredytów właściwego prowadzenia stowarzyszonej i kursów wstępnych, z GPA 2,0 lub wyższa

Czesne

Bachelor of Applied Science w danych Analytics to program samopomocy, a zatem nie musi podążać górną harmonogram podział czesnego opublikowany w katalogu studiów i harmonogram kwartalnych.

Graduation aplikacji

Studenci muszą ubiegać się o ukończeniu studiów. Prześlij swój dyplomowy formularz dwa kwartały przed przewidywaną datą ukończenia studiów i zapłacić opłatę za wniosek.

Terminy składania wniosków:

Wchodzą: 01 czerwca Zima: 10 października Wiosna: 10 grudnia Lato: 15 marca

Wymagania Graduation

Wykonanie wszystkich niezbędnych pól, jak pokazano w arkuszu dla każdego odpowiedniego stężenia. W uzupełnieniu do wymagań kwalifikacyjnych, studenci muszą również uzyskać następujące:

 • Komplety 90 kw kredyty w ogólnych wymagań programowych i koncentracji, z klasy "C" lub lepiej
 • Minimalna skumulowane GPA 2,0 do wszystkich zajęć podjęta w pne i kursy stosowane do stopnia, w tym kredytów przeniesionych z innych uczelni.
 • Co najmniej 45 kredytów kwartał do stopnia musi być wypełniony w rezydencji w pne, z których 30 kredytów musi być górna podział.
 • Kursy mogą być przedmiotem minimalnych wymogów jakości i warunków.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Bellevue College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Fall - June 1, Winter - October 10, Spring - December 10, Summer - March 15
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Fall - June 1, Winter - October 10, Spring - December 10, Summer - March 15

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Fall - June 1, Winter - October 10, Spring - December 10, Summer - March 15
Data końcowa