Licencjat technologia informacyjna

VAMK University of Applied Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat technologia informacyjna

VAMK University of Applied Sciences

Kluczowe Learning Outcomes

Dzisiaj, Technologie informatyczne (IT) przenika do naszego życia zawodowego, a także w naszym codziennym życiu, na wiele sposobów. To automatycznie powoduje rosnące zapotrzebowanie na specjalistów IT w nowoczesnym społeczeństwie.

Na Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK, ​​University of Applied Sciences, The licencjat Information Technology (Bachelor Information Technology) ma swoje korzenie w lokalnej branży związanych z energią. Naszym celem jest wyprodukowanie ekspertów, którzy mogą pomóc w dużych międzynarodowych firm i lokalnych podmiotów w rozwoju ich produktów i zastosowań technicznych związanych z nim.

Jako student, będzie zapoznanie się z niektórych języków programowania, takich jak C i Java, a także z niektórymi podstawowymi narzędziami technicznymi, na przykład aplikacji IP, sieci bezprzewodowych, programowanie internetu oraz różnych systemów wbudowanych. Zaawansowane badania zawodowe koncentrują się na internacjonalizacji i pracy zespołowej w projektach, takich jak nasz zespół robotyki nożnej i nowego zespołu NAO humanoidalnego robota.

Nasi studenci wykonują większość ich ćwiczenia praktyczne w nowoczesnych pomieszczeniach laboratoryjnych Technobothnia. będzie koncentrować się na zastosowaniach technicznych z praktycznego punktu widzenia, utrzymując stopy na dzisiaj, ale nachylając się ku przyszłości.

Profile zawodowe

VAMK-absolwent inżynier IT jest wszechstronnie utalentowany człowiek, który rozumie, technologii i biznesu, ale ma również doskonałe kompetencje w logicznej dedukcji i komunikacji. Typowe środowisko pracy jest przemysł związany z energią, w którym inżynierowie to działa w dziedzinie projektowania, marketingu, sprzedaży i badań. Ponadto, inżynier IT zazwyczaj pracuje w produkcji, rozwoju i programowania dla urządzeń elektronicznych. Inżynierowie także budowanie połączeń między urządzeniami i sieciami danych. Jest całkiem możliwe, aby znaleźć się jako niezależny przedsiębiorca w szerokim zakresie IT, too.

Ekspert w dziedzinie technologii informatycznych

  • jest wszechstronny i przedsiębiorczy i posiada moc logicznej dedukcji, jak również umiejętności komunikacyjne
  • działa w branży elektroniki i technologii informacyjnej, na przykład w zakresie projektowania, badań, marketingu, produkcji i rozwoju produktu, jako niezależny przedsiębiorca lub międzynarodowych stanowiskach w firmach eksportowych

Nasz program studiów dzieli się na:

  • Podstawowe i Professional Studies (140 kr)
  • Zaawansowane studiów zawodowych (45 cr)
  • Opcjonalne Studies (10 cr)
  • Praktyczne szkolenie (30 cr)
  • Teza (15 cr)

Każda jednostka kredytowej odpowiada około 27 godzin pracy studenta, średnio. W naszej uczelni, można specjalizują się w inżynierii oprogramowania i systemów wbudowanych. Oferujemy również moduł 10 Cr w Telekomunikacji. Ponadto, można ukończyć moduł 10 Cr w badaniach biznesowych.

Podstawowe i Professional Studies

Wprowadzenie do nauki inżynieryjne, elektronika, Podstawy ICT Skills, Telekomunikacji i Elektroniki, Professional Studies na ICT, ekonomii i technologii wytwarzania energii.

Zaawansowane studiów zawodowych

  • Inżynieria oprogramowania: Stosując nowoczesne metody projektowania i programowania rozwoju systemów informatycznych.
  • Embedded Systems: rozwój produktów i programowania dla urządzeń elektroniki. Podłączanie urządzeń elektronicznych do sieci danych.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
4,000 EUR
Dla nie UE-EOG / studentów
Locations
Finlandia - Vaasa
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Finlandia - Vaasa
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą