Przeczytaj oficjalny opis

Kluczowe Learning Outcomes

Dzisiaj, Technologie informatyczne (IT) przenika do naszego życia zawodowego, a także w naszym codziennym życiu, na wiele sposobów. To automatycznie powoduje rosnące zapotrzebowanie na specjalistów IT w nowoczesnym społeczeństwie.

Na Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK, ​​University of Applied Sciences, The licencjat Information Technology (Bachelor Information Technology) ma swoje korzenie w lokalnej branży związanych z energią. Naszym celem jest wyprodukowanie ekspertów, którzy mogą pomóc w dużych międzynarodowych firm i lokalnych podmiotów w rozwoju ich produktów i zastosowań technicznych związanych z nim.

Jako student, będzie zapoznanie się z niektórych języków programowania, takich jak C i Java, a także z niektórymi podstawowymi narzędziami technicznymi, na przykład aplikacji IP, sieci bezprzewodowych, programowanie internetu oraz różnych systemów wbudowanych. Zaawansowane badania zawodowe koncentrują się na internacjonalizacji i pracy zespołowej w projektach, takich jak nasz zespół robotyki nożnej i nowego zespołu NAO humanoidalnego robota.

Nasi studenci wykonują większość ich ćwiczenia praktyczne w nowoczesnych pomieszczeniach laboratoryjnych Technobothnia. będzie koncentrować się na zastosowaniach technicznych z praktycznego punktu widzenia, utrzymując stopy na dzisiaj, ale nachylając się ku przyszłości.

Profile zawodowe

VAMK-absolwent inżynier IT jest wszechstronnie utalentowany człowiek, który rozumie, technologii i biznesu, ale ma również doskonałe kompetencje w logicznej dedukcji i komunikacji. Typowe środowisko pracy jest przemysł związany z energią, w którym inżynierowie to działa w dziedzinie projektowania, marketingu, sprzedaży i badań. Ponadto, inżynier IT zazwyczaj pracuje w produkcji, rozwoju i programowania dla urządzeń elektronicznych. Inżynierowie także budowanie połączeń między urządzeniami i sieciami danych. Jest całkiem możliwe, aby znaleźć się jako niezależny przedsiębiorca w szerokim zakresie IT, too.

Ekspert w dziedzinie technologii informatycznych

  • jest wszechstronny i przedsiębiorczy i posiada moc logicznej dedukcji, jak również umiejętności komunikacyjne
  • działa w branży elektroniki i technologii informacyjnej, na przykład w zakresie projektowania, badań, marketingu, produkcji i rozwoju produktu, jako niezależny przedsiębiorca lub międzynarodowych stanowiskach w firmach eksportowych

Nasz program studiów dzieli się na:

  • Podstawowe i Professional Studies (140 kr)
  • Zaawansowane studiów zawodowych (45 cr)
  • Opcjonalne Studies (10 cr)
  • Praktyczne szkolenie (30 cr)
  • Teza (15 cr)

Każda jednostka kredytowej odpowiada około 27 godzin pracy studenta, średnio. W naszej uczelni, można specjalizują się w inżynierii oprogramowania i systemów wbudowanych. Oferujemy również moduł 10 Cr w Telekomunikacji. Ponadto, można ukończyć moduł 10 Cr w badaniach biznesowych.

Podstawowe i Professional Studies

Wprowadzenie do nauki inżynieryjne, elektronika, Podstawy ICT Skills, Telekomunikacji i Elektroniki, Professional Studies na ICT, ekonomii i technologii wytwarzania energii.

Zaawansowane studiów zawodowych

  • Inżynieria oprogramowania: Stosując nowoczesne metody projektowania i programowania rozwoju systemów informatycznych.
  • Embedded Systems: rozwój produktów i programowania dla urządzeń elektroniki. Podłączanie urządzeń elektronicznych do sieci danych.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w VAMK University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,000 EUR
Dla nie UE-EOG / studentów
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa