Przeczytaj oficjalny opis

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych oferuje następujące programy prowadzone w języku angielskim:

Bachelor of Science w inżynierii

4-letni program studiów licencjackich w zakresie:

  • informatyka
  • Telekomunikacja

Oba kierunki studiów obejmuje Information Technology, automatyka i robotyka, elektronika i telekomunikacja. Programy obejmują wspaniałych odmian tematów z różnych dziedzin technologicznych. Pierwsze dwa lata są wspólne dla studentów obu polach i stanowią dziedzinie technologii informatycznych i komunikacyjnych.

Każdy kierunek studiów posiada własną specjalizację: Systemów i sieci komputerowych (CSN) jest związany z Informatyki natomiast dziedzinie telekomunikacji ma swoją specjalizację w ramach tej samej nazwie (Telekomunikacja - TCM).

Telekomunikacja (TCM)

Absolwenci specjalności Telekomunikacja są przygotowane do pracy związanych z projektowaniem układów cyfrowych telekomunikacyjnego, cyfrowego przetwarzania sygnałów telekomunikacyjnych (kodowania i kompresji dźwięku i obrazu sygnałów, modulacji cyfrowych, zbędne kodowania), projektowania i eksploatacji telekomunikacji (transmisja, komutacji i komunikacji danych) systemy, jak również budowa telekomunikacyjnych (telefon, łączności i danych zintegrowanych sieci). Absolwenci nabywają zdolność do rozwiązywania problemów systemowych, które wymagają wszechstronnej wiedzy w dziedzinie telekomunikacji i informatyki, w połączeniu ze znaczną wiedzę non-inżynierskiej. Są one przygotowane do pracy oferowanych przez operatorów systemów telekomunikacyjnych i danych komunikacyjnych, a także zadań związanych z obsługą nowoczesnych urządzeń i systemów oferowanych przez inne firmy telekomunikacyjnej.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Warsaw University of Technology

Zobacz 11 więcej kursów w Warsaw University of Technology »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Lut 2020
Duration
8 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,000 EUR
za semestr
Deadline
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lipiec 15, 2019
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lipiec 15, 2019
Data końcowa

Lut 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa