Read the Official Description

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych oferuje następujące programy prowadzone w języku angielskim:

Bachelor of Science w inżynierii

4-letni program studiów licencjackich w zakresie:

  • informatyka
  • Telekomunikacja

Oba kierunki studiów obejmuje Information Technology, automatyka i robotyka, elektronika i telekomunikacja. Programy obejmują wspaniałych odmian tematów z różnych dziedzin technologicznych. Pierwsze dwa lata są wspólne dla studentów obu polach i stanowią dziedzinie technologii informatycznych i komunikacyjnych.

Każdy kierunek studiów posiada własną specjalizację: Systemów i sieci komputerowych (CSN) jest związany z Informatyki natomiast dziedzinie telekomunikacji ma swoją specjalizację w ramach tej samej nazwie (Telekomunikacja - TCM).

Telekomunikacja (TCM)

Absolwenci specjalności Telekomunikacja są przygotowane do pracy związanych z projektowaniem układów cyfrowych telekomunikacyjnego, cyfrowego przetwarzania sygnałów telekomunikacyjnych (kodowania i kompresji dźwięku i obrazu sygnałów, modulacji cyfrowych, zbędne kodowania), projektowania i eksploatacji telekomunikacji (transmisja, komutacji i komunikacji danych) systemy, jak również budowa telekomunikacyjnych (telefon, łączności i danych zintegrowanych sieci). Absolwenci nabywają zdolność do rozwiązywania problemów systemowych, które wymagają wszechstronnej wiedzy w dziedzinie telekomunikacji i informatyki, w połączeniu ze znaczną wiedzę non-inżynierskiej. Są one przygotowane do pracy oferowanych przez operatorów systemów telekomunikacyjnych i danych komunikacyjnych, a także zadań związanych z obsługą nowoczesnych urządzeń i systemów oferowanych przez inne firmy telekomunikacyjnej.

Program taught in:
Język angielski

See 10 more programs offered by Warsaw University of Technology »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2019
Paźdz. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,000 EUR
za semestr
By locations
By date
Data początkowa
Luty 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Luty 2019

Paźdz. 2019