Licencjat w administracji biznesu

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Program licencjacki Business Administration przewiduje możliwości zatrudnienia i rozwoju zawodowego w zdumiewającym różnych branż i funkcji. Celem tego programu jest kształcenie specjalistów w dziedzinie zarządzania, którzy są w stanie używać specjalistycznych procedur, naukowo opracowane w czasie dla wszystkich funkcji gospodarczych i administracyjnych, w celu rozwiązania problemów praktycznych. Absolwenci programu są w stanie wspierać zarządzanie w różnych obszarach administracji biznesowej i przejąć samych zadań związanych z zarządzaniem.

Wielu naszych absolwentów wejść w świat prywatnego biznesu, gdzie mogą stać się aktywny w konsultacji funkcji (np rewidentów, doradców podatkowych, doradców biznesowych i konsultantów reklamowych), a także starszych pracowników w przemyśle oraz w spółkach handlowych. Nasi studenci są również popytu w sektorach bankowości i zarządzania wierzytelnościami. W szczególności, istnieje zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie zarządzania w służbie cywilnej (np władz federalnych, regionalnych organów administracji i działów zabezpieczenia społecznego).

Studiowanie Business Administration w Aschaffenburg

Licencjat stanowi pierwszy stopień naukowy, który kwalifikuje absolwenta do wejścia do zawodu. Program studiów przygotowującym uczniów z danego specjalisty, metodologicznych i kompetencji społecznych, które są potrzebne, aby zacząć życie zawodowe lub kontynuować naukę w programie tytuł magistra. Program oferuje ciekawą kombinację teoretycznych zasad zarządzania przedsiębiorstwem i zapewnia szkolenie praktyczne na uniwersytecie oraz w firmach.

Struktura programu

Program Business Administration stopnia jest modułową strukturę, każdy moduł jest samowystarczalną jednostką przejął trakcie semestru. Urządzenia te są powiązane ze sobą i tak skonstruowany, aby osiągnąć szeroki wykształcenie fundamentalne w zasadach administracji, który służy jako podstawa dla zwiększenia specjalizacji.

Treści programowe i obszary specjalizacji

Opierając się na znajomości podstaw zarządzania przedsiębiorstwem, odpowiednie obszary akademickich specjalizacji umożliwić studentom osiągnąć znaczny stopień specjalizacji w wybranej dziedzinie. Obszary specjalizacji oferowanych w programie są:

 • Rachunkowości i audytu
 • Sterowanie
 • Corporate Leadership: Strategie i Case Studies
 • finanse
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Information Management - Zarządzanie procesami
 • Information Management - Zarządzanie usługami
 • International Business and Law
 • Zarządzanie międzynarodowe
 • Sprzedaż międzynarodowa
 • Marketing Intelligence
 • Strategia marketingowa
 • ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
 • Reorganizacja i Niewypłacalność Zarządzania
 • opodatkowanie

Nauczanie języków globalnych biznesowych i umiejętności Pomaga zapewnić edukację zorientowaną na przyszłość, która płaci należytej uwagi na globalizację. Trening umiejętności osobiste połączone z nabywaniem umiejętności i technik zarządzania stanowią podstawę dla właściwego wykonania i działania w sytuacjach złożonych i międzykulturowych, a także, jak również na przejęcie zadań kierowniczych w administracji biznesu.

Szkolenie praktyczne

Praktyczny moduł szkoleniowy zostać zakończone w ramach stopnia licencjata albo w 5. lub 6. semestru popiera cel dźwięku, szkoleń opartych na praktyce. Podczas tego semestru, nauka odbywa się poza uniwersytetem w działalności gospodarczej lub innego profesjonalnego środowiska pracy. Ze wsparciem i radą spraw zagranicznych funkcjonariuszy, studenci są również zachęcani do ukończenia szkolenia praktycznego lub za granicą studia semestry w celu gromadzenia dodatkowych kluczowych kwalifikacji i doświadczenia.

Jako dalsze przygotowania do życia zawodowego, realne problemy są analizowane i rozwiązań związanych ze sprawami wypracowane w wykładach. Ostateczna rozprawa wygląda także obecnych i praktyk opartych na problemy w dziedzinie prawa handlowego lub administracji biznesu i jest przygotowywane oddzielnie na podstawie związanych z daną sprawą, z należytym uwzględnieniem metod i technik naukowych, najlepiej we współpracy z firmą.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Aschaffenburg University of Applied Sciences (UAS) is a dynamic and growing university of applied sciences known for its innovative and interdisciplinary approach to education and its close links with ... Czytaj więcej

Aschaffenburg University of Applied Sciences (UAS) is a dynamic and growing university of applied sciences known for its innovative and interdisciplinary approach to education and its close links with the business world. We offer bachelor’s and master’s degree programmes that have a strong practical focus within the fields of business, law, and engineering. Pokaż mniej
Aschaffenburg , Monachium + 1 Więcej Mniej