Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat w Bankowości i Finansów (inżynierskie)

Nasza BSc Bankowość i finanse Stopień ma bardzo wysoką składnik bankowego w nim i nie ma bezpośredniego zastosowania ekonomii bankowości. Dowiesz się o operacji, strategii i regulacji w tym sektorze dynamicznego. Będzie rozwijać specjalistyczną wiedzę, aby kontynuować karierę zarządzania w ramach instytucji finansowej.

Dzięki bliskości do centrum Londynu, poprzednia uczniowie mieli okazję do podjęcia lokaty w HM Treasury, Barclays, Merrill Lynch i specjalistycznych firm prognoz finansowych. Niektórzy z naszych absolwentów przeszli bezpośrednio do prestiżowych banków inwestycyjnych, takich jak Morgan Stanley i Citigroup po zakończeniu ich stopnia w Middlesex. 

Praca


Nasi absolwenci ekonomii był bardzo udany w znalezieniu dobrze płatnego zatrudnienia oraz uzyskaniu stanowiska w sektorach finansowych, handlowych i publicznych pracy w bankowości, ubezpieczeń, inwestycji, naftowych i farmaceutycznych, firm i instytucji rządowych, takich jak Home Office. Średnie wynagrodzenie dla absolwentów w pełnym wymiarze czasu pracy z tego przedmiotu to £ 24,000.

Przykłady typów zadań, że absolwenci z klasy 2011-12 robią to:

Accounts Assistant, Finanse absolwenta odbywającego staż, Trader, bankowość Advisor i partnera biznesowego, w organizacji, w tym koncertów ETC, FMC Technologies, Foreign Exchange Finansowej, Halifax, IBM, Santander, TSL.

Wymagania kwalifikacyjne


Zwykle składania ofert na minimum 280 punktów UCAS taryfowych plus GCSE matematyki i języka angielskiego w klasie C. BTEC National Diploma / International Baccalaureate / Zaawansowane i Postępu Dyplomy w równoważnej taryfy. Dostęp do HE - Pass. Zgłoszenia kandydatów bez formalnych kwalifikacji są mile widziane.

Wymagania języka angielskiego

Musisz mieć kompetencje w języku angielskim i zwykle wymagają Klasa C GCSE lub równoważne kwalifikacje. Najczęstsze Wymagania językowe dla studentów zagranicznych są IELTS 6.0 (z minimum 5.5 na wszystkich czterech elementów) lub TOEFL internetowy oparty 72 (z co najmniej 17 w słuchania i pisania, 20 w mowie i 18 w czytaniu).

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 45 więcej kursów w Middlesex University London »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
3 - 5 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,000 GBP
- Wielka Brytania i UE; 10.400 £ - dla UE
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa