Read the Official Description

Licencjat w Bankowości i Finansów (inżynierskie)

Nasza BSc Bankowość i finanse Stopień ma bardzo wysoką składnik bankowego w nim i nie ma bezpośredniego zastosowania ekonomii bankowości. Dowiesz się o operacji, strategii i regulacji w tym sektorze dynamicznego. Będzie rozwijać specjalistyczną wiedzę, aby kontynuować karierę zarządzania w ramach instytucji finansowej.

Dzięki bliskości do centrum Londynu, poprzednia uczniowie mieli okazję do podjęcia lokaty w HM Treasury, Barclays, Merrill Lynch i specjalistycznych firm prognoz finansowych. Niektórzy z naszych absolwentów przeszli bezpośrednio do prestiżowych banków inwestycyjnych, takich jak Morgan Stanley i Citigroup po zakończeniu ich stopnia w Middlesex. 

Praca


Nasi absolwenci ekonomii był bardzo udany w znalezieniu dobrze płatnego zatrudnienia oraz uzyskaniu stanowiska w sektorach finansowych, handlowych i publicznych pracy w bankowości, ubezpieczeń, inwestycji, naftowych i farmaceutycznych, firm i instytucji rządowych, takich jak Home Office. Średnie wynagrodzenie dla absolwentów w pełnym wymiarze czasu pracy z tego przedmiotu to £ 24,000.

Przykłady typów zadań, że absolwenci z klasy 2011-12 robią to:

Accounts Assistant, Finanse absolwenta odbywającego staż, Trader, bankowość Advisor i partnera biznesowego, w organizacji, w tym koncertów ETC, FMC Technologies, Foreign Exchange Finansowej, Halifax, IBM, Santander, TSL.

Wymagania kwalifikacyjne


Zwykle składania ofert na minimum 280 punktów UCAS taryfowych plus GCSE matematyki i języka angielskiego w klasie C. BTEC National Diploma / International Baccalaureate / Zaawansowane i Postępu Dyplomy w równoważnej taryfy. Dostęp do HE - Pass. Zgłoszenia kandydatów bez formalnych kwalifikacji są mile widziane.

Wymagania języka angielskiego

Musisz mieć kompetencje w języku angielskim i zwykle wymagają Klasa C GCSE lub równoważne kwalifikacje. Najczęstsze Wymagania językowe dla studentów zagranicznych są IELTS 6.0 (z minimum 5.5 na wszystkich czterech elementów) lub TOEFL internetowy oparty 72 (z co najmniej 17 w słuchania i pisania, 20 w mowie i 18 w czytaniu).

Program taught in:
Język angielski

See 45 more programs offered by Middlesex University London »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
3 - 5 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,000 GBP
- Wielka Brytania i UE; 10.400 £ - dla UE
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019