Licencjat w biznesie międzynarodowym

Kajaani University of Applied Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat w biznesie międzynarodowym

Kajaani University of Applied Sciences

Celem Licencjat w International Business jest dostarczenie zarówno fińskich i międzynarodowych studentów z wysokiej jakości edukacji biznesowej i międzynarodowym doświadczeniem biznesowym. Program ma na celu dostarczenie uczestnikom istotnych umiejętności niezbędnych do pracy na stanowiskach ekspertów w małych i średnich firm zajmujących się międzynarodowym biznesie. Program ma na celu wspieranie rozwoju umiejętności z zakresu przedsiębiorczości w dziedzinach objętych International Business. Po zakończeniu wymaganych 210 punktów w ciągu trzech i pół lat, absolwenci otrzymują tytuł Bachelor of Business Administration. Językiem wykładowym w tym programie jest angielski.

Program Degree in International Business obejmuje następujące sześć głównych kompetencji;

  • Świadomość International Business
  • Elastyczność międzykulturowa
  • Międzynarodowe Operations Management
  • Zarządzanie Marketing międzynarodowy
  • Międzynarodowe zarządzanie strategiczne
  • Rozwój organizacyjny

Struktura programu

Badania podstawowe zapewnić studentowi podstawowe informacje potrzebne do zrozumienia podstawowych procesów działalności. Studia zawodowe obejmują specjalne moduły badawcze obejmujące różne dziedziny międzynarodowych działalności. Badania podkreślają ram i strategii międzynarodowego biznesu, marketingu międzynarodowego, ekonomii, finansów, zarządzania międzynarodowego i umiejętności komunikacyjnych. Dalsze badania specjalizacja i badania wolnego wyboru zapewnić studentowi możliwość pogłębienia i poszerzenia wiedzy związane z jego / jej pracy zawodowej.

Istotną częścią programu studiów jest także 5-miesięczny okres szkolenia praktycznego, które daje możliwość zastosowania teorii w praktyce nabyte ci. Kształcenie praktyczne może być realizowane w Finlandii i za granicą. Pod koniec studiów, można również wykonać pracę dyplomową w formie prac projektowych, prac badawczych i badań stosowanych. Celem pracy jest pokazanie, zdolność do stosowania wiedzy i umiejętności nabytych podczas studiów.

Absolwenci międzynarodowego programu firmy będą mogli wybrać jedną z wielu stanowisk pracy z samozatrudnienia do pracy na stanowiskach kierowniczych, planowania i rozwoju w ramach projektów, sprzedaży i marketingu, zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym.

Teoria i Praktyka Nomenklatury

Studia w uczelni nauk stosowanych w Finlandii jest praktycznie zorientowane. Badania w ramach programu Business International obejmują wykłady i seminaria, aby zapewnić podstawy teoretyczne dla pacjentów, ale także dużo pracy w grupie, pracy nad projektem i prezentacji zastosowania teorii w praktyce. Uczniowie będą uczestniczyć w projektach biznesowych życiowych, a także w organizowaniu różnego rodzaju imprez w ramach różnych kursów.

Możliwości wymiany studenckiej

Jako studentów Kajaani Uniwersytetu Nauk Stosowanych będziesz w stanie ukończyć część studiów i / lub szkolenia praktycznego za granicą z wykorzystaniem naszą szeroką sieć partnerów. Studenci mogą otrzymać wsparcie finansowe z KAMK do ich wymiany studenckiej. Możliwe jest również, aby uzyskać podwójne stopnia z uniwersytetu partnera w Niemczech, wypełniając część badań w Niemczech.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
7 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Finlandia - Kajaani
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Finlandia - Kajaani
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą