Licencjat w biznesie

McMurry University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat w biznesie

McMurry University

Witamy McMurry School of Business były student studiuje w szkole, będziesz narażony na unikalnych możliwościach zaprojektowanych wokół pojęcia przyszłościowy z praktycznego, empirycznej nauki. Zmienne staży kredyt dostępny we wszystkich programach koncentracyjnych są.

Pracodawcy szukają pracowników i menedżerów, którzy potrafią myśleć. Oni szukają ludzi, którzy są technicznie doświadczonych, rozpoznają problemy i rozwiązywać problemy, z których wszystkie są również ważne umiejętności dla liderów biznesu, aby w tym zmieniającym się klimacie gospodarczym. Będziesz pod uwagę globalne, społeczne, prawne i etyczne kwestie, a nabyć Skillset, że jest bardzo poszukiwane. Twoja ciekawość pomogą Państwu dokonać połączenia między dyskusjach i praktycznego zastosowania w rzeczywistych sytuacjach biznesowych.

O Majors

Szkoła oferuje kursy prowadzące do Bachelor of Business Administration oraz Bachelor of Science w stopniu rachunkowości. Kandydat na Bachelor of Business Administration może skupić jego / jej pracę w jednym lub więcej z siedmiu następujących obszarach:

 • rachunkowości
 • systemów informacyjnych
 • Finanse, Biznes
 • Dziedzictwo i turystyka kulturowa
 • zarządzanie
 • marketing

Studenci mogą wybrać, aby zakończyć podwójną stężenie w Bachelor of Business Administration. Kursy zakończone na kredyt w jednym koncentracji nie mogą być wykorzystywane do kredytu w drugim stężeniu. Z wyjątkiem Dziedzictwa i koncentracji turystyki kulturowej, małoletni nie jest wymagane od kandydata na stopień Bachelor of Business Administration lub Bachelor of Science w stopniu rachunkowości. Bachelor of Science w stopniu Studies multidyscyplinarne z zakresu nauczania w Business Education jest również oferowane we współpracy ze Szkołą Edukacji.

Departmental Honors i Praktyki

Oprócz BBA student może wybrać program z wyróżnieniem. Wstęp wymaga ukończenia 60 godzin kredytowych studiów i GPA co najmniej 3,5 w ACCT 2310; ECON 2310, 2320; i BA 1310, z GPA 3,25 we wszystkich innych prac uczelni. Student musi wypełnić siedem godzin wyróżnień kursów w biznesie, w tym BA 4X96 (Honors samouczek) i BA 4X97 (Honors praca). Wydziałowe wyróżnienia zostaną uzyskane w dziedzinie studenta koncentracji przedsiębiorstw.

Aby zarejestrować się w programie stażu student musi być w dobrej kondycji akademickich z uczelni i ukończyli 60 godzin w kierunku ich wymaga dopełnienia pewnych kursach. Należy zauważyć, że indywidualni pracodawcy mogą mieć swoje własne wyraźne wymagania, takie jak minimalne GPA który jest ponad to, co jest wymagane przez uczelnię, specyficzne Oczywiście workcompleted i / lub klasyfikacja wyższych

Student Zarządzane Fundusz Inwestycyjny

Na McMurry University, zasilanie zostanie umieszczone w rękach naszych studentów. Koncepcja ta jest prezentowane w naszym unikalnym Student programu zarządzanego funduszu inwestycyjnego. Ten wybitny program składa się z szeregu elitarnej studentów, którzy zarządzają funduszem o wartości 1.000.000 $.

McMurry Kuratorium przydzielono 1.000.000 $ z wyposażeniem uczelni finansować portfel akcji krajowych, w pełni zmontowanych i zarządzanych przez uczniów McMurry biznesowych. Raz przyjęte do tej sekwencji dwa semestry zajęć finansowych wyższego szczebla, uczniowie będą badać akcji do nabycia, podejmować decyzje o zakupie lub sprzedaży akcji, i przedstawić swoje wnioski do swoich kolegów.

Nic nie zastąpi tego typu cenne "świecie rzeczywistym" doświadczenia dla studentów zainteresowanych w portfelu i zarządzania inwestycjami i branży usług finansowych.

McMurry Studenci w Londynie

Przez szereg lat, School of Business, w połączeniu z Wyższej Szkoły Nauk Społecznych i religia, zaoferowała między semestry zajęcia dla studentów McMurry w Londynie, w Anglii. Grupa studentów i wykładowców, w towarzystwie różnych członków społeczności, podróż do Londynu wciągające doświadczenie edukacyjne. Wracają przed rozpoczęciem semestru wiosennego.

studenci McMurry może przybrać dwie klasy na maksymalnie sześć godzin kredytowych. Kursy biznesowe oferowane są International Management i Marketing międzynarodowy. Kurs Religia Wesley w Londynie, jest oferowany wraz z kursem Historii rzymskiej Londynie.

Wydział Biznesu organizuje wizyt w firmach w obszarze Londynu, a studenci prowadzą badania dotyczące tych spółek przed podróżą. Podczas wizyt w terenie, studenci i pracownicy naukowi spotkać się z przedstawicielami firm, które sprawiają, prezentacje i odpowiedzi na pytania studentów i wykładowców. Wycieczki kredytu są często zawarte w wizyt. Te wizyty na miejscu są wynikiem znacznego planowania i harmonogramowania między wydziale biznesu i przedstawicieli firm.

studentów i wykładowców McMurry Biznes dokonały wizyt w następujących spółkach: Whole Foods Market, British Airways, Acorne, PLC i Lloyda.

Podczas objazdu Whole Foods Market w Kensington, Business studenci i pracownicy naukowi spotkał się z dyrektor marketingu sklepu, wraz z innym członkiem zespołu marketingu. Studenci słyszał o wyzwań stawianych przez spółki krajowej ekspansję na rynku międzynarodowym, a jak Whole Foods obliczu problemów, takich jak wrażliwość cenową i lojalności wobec marki.

Komenda British Airways na lotnisku Heathrow była lokalizacja innej wizycie biznesu. Uczniowie spotkali się z przedstawicielem BA, która dostarczyła ogólne spostrzeżenia dla przemysłu lotniczego, a także do konkretnych tematów związanych z British Airways. Część dyskusji był związany z niedawnym rozszerzeniem linii lotniczej bezpośredniego doręczania pomiędzy Londynem i Austin, Texas, a także czynników, które weszły w tej decyzji.

Przy pomocy Dr. Mark Fish, były członek wydziału McMurry Marketing, który obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii, studentów i wykładowców odwiedził biura Acorne, PLC, firmy znajduje się poza Londynem, która specjalizuje się w marketingu doświadczeń. Z ich licencji na używanie nazwy Virgin w Wielkiej Brytanii, mają opracowane firmę do przedsiębiorstw i konsumentów rynkach bony i kupony, które są wymienialne na doświadczeniach, takich jak loty balonem, lekcje gotowania z szefów kuchni, a jazda egzotyczne samochody , Dyrektorzy w firmie opisano ich modelu biznesowego dla studentów.

Od wielu lat uczniowie McMurry udało się znaleźć Lloyda, największy rynek ubezpieczeń na świecie. Jest to znakomita okazja dla studentów, aby przeżyć 325-letnią firmę, która działa jako konsorcjum w celu zapewnienia ubezpieczenia, często w odniesieniu do rodzajów ryzyka, że ​​nikt inny nie będzie pewność.

Business studenci również odwiedzić znaczących operacji detalicznych w Londynie, w celu wyciągnięcia porównań między tymi placówek i podobnych firm w Stanach Zjednoczonych. Studenci w historii i religii kursów mają oddzielne wymogi oczywiście spotkać, takich jak zwiedzania obszarach, gdzie oryginalna Roman ściany jest nadal widoczny.

Oprócz spełnienia wymaganych czynności kursu studenci mają czas, aby doświadczyć historycznych i kulturalnych możliwości stwarzanych przez Londyn. Studenci zazwyczaj odwiedzić Muzeum Imperial War (także miejscem British Museum Holocaustu), British Museum, Muzeum w City of London, Tower of London, Katedra św Pawła i Westminster Abbey. Wielu studentów weźmie udział usług w Chapel Wesley w Londynie i będzie zobaczyć występy w teatrach w Londynie.

Cała grupa podróży wykonane na wycieczkę do Paryża, we Francji, w pociągu Eurostar Chunnel. Podczas krótkiego pobytu w Paryżu, podróżujący cieszył zwiedzanie autokarem z miasta, z przystankami na wieży Eiffla i Luwrem, gdzie ujrzeli Mona Lisa, Winged Victory, Wenus z Milo i inne skarby kolekcja Luwr. Grupa Travel doświadczył również zwiedzanie Pałacu Westminster, która obejmowała Houses of Parliament.

Ta podróż zapewnia studentom możliwość obejrzenia stosowanie ich zajęcia lekcyjne w kontekście międzynarodowym. Nawet jeśli jest to krótki doświadczenia, wpływ na taki wyjazd naszych uczniów nie powinno być zmniejszone. Dla wielu z naszych uczniów, jest to okazja, zmienia życie.

Opowiada studentka biznesu

Jedną z misji McMurry są w celu umożliwienia doskonałości całej społeczności uniwersyteckiej. W School of Business, doskonałości można zobaczyć w naszym zespole rzeczników działalności Studenckich. Ta grupa studentów biznesowych są nominowani przez wydział biznesu na kryteriach, takich jak: wydajność w klasie, uczelni i aktywności społecznej, indywidualnej inicjatywy, a także zdolność do funkcjonowania jako członek zespołu. Są one przedstawiane z dodatkowych możliwości sieci z Advisory Board School of Business, cenionych absolwentów i przyszłych studentów.

Akcjonariusze Biznes

Business Akcjonariusze jest klub, który został stworzony przez studentów Wyższej Szkoły Biznesu. Oni organizacji imprez biznesowych, takich jak biznes Luncheon Talk (BLT), doprowadzić prelegentów do kampusu i dostarczanie informacji dla przyszłych karier biznesowych. Organizacja ta jest doskonałym sposobem dla studentów biznesu do sieci z absolwentami i baw się dobrze.

poza McMurry

McMurry University School of Business absolwentom pracę w

 • rachunkowości
 • Reklama
 • bankowy
 • biznes
 • Corporate finance
 • przedsiębiorców
 • Planer finansowy
 • Edukacja
 • Rząd
 • Absolwent szkoły
 • Bankowość inwestycyjna
 • prawo
 • marketing
 • Kupujący mediów
 • Analitycy rynku
 • Administrator sieci
 • programista Analityk
 • Sektor usługowy
 • Kierownicy sklepów
 • Analityk systemów
 • systemy zarządzania
 • turystyka
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
McMurry University
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Abilene, Texas
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Abilene, Texas
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą