Licencjat w dziedzinie chemii

Informacje ogólne

Opis programu

Test Muskingum Uniwersytet wydział chemiiJest intensywny program szkoleniowy Laboratorium posiada certyfikat American Chemical Society od 1966 roku. Program ułatwia zrozumienie otaczającego nas materiałów oraz zmiany są poddawane poprzez zapewnienie studentom wiedzy potrzebnej do zrozumienia codziennych doświadczeń i problemów środowiskowych i ekonomicznych.

Szansa dla studentów

Staże

Większość kierunków chemia ubiegać się NSF-linki Doświadczenia badawcze dla Studentów, Jak również dla innych staży badawczych w różnych uczelniach w całym kraju. Wszystkie te praktyki obejmują oryginalne badania nad problemem chemicznej. Kilka przykładów uczelni, gdzie studenci pracowali w ciągu ostatnich kilku lat są Bowling Green State University i University of Oregon.

Badania

Wszyscy studenci, którzy głównych w chemii muszą wypełnić wymóg zwieńczeniem w badaniach chemii. Ponadto studenci mają możliwość współpracy przy projektach badawczych w departamencie rozpoczynającego się już w swoim pierwszym roku. Projekty, że studenci pracują na może być pomysły badawcze, że sami uczniowie proponowane lub mogą pracować nad projektem badawczym proponowany przez członków wydziału w departamencie. Studenci mogą również pracować na wspólnych projektów badawczych, które dotyczą innych programów, takich jak biologia, geologia, psychologia, nauki środowiska i biologii molekularnej.

Niektóre przykłady projektów badawczych prowadzonych przez studentów w ramach wydziału chemii w ubiegłym roku są następujące:

  • Polimer / Catalyst kompozyty do usuwania zanieczyszczeń organicznych w ściekach
  • Badanie Reakcje związane oksydazy się metodą świetlówek sprzęgła enzymów
  • Usuwanie metali ciężkich z chromianowanego arsenian miedzi tarcicy poprzez Chelating ligandu Extraction
  • Przygotowanie kompleksów lantanowców bezwodna jako prekursory do syntezy nowych Homoleptic cyjanku Kompleksy M-

Test Stypendyści programu Lato Muskie także stwarza możliwości dla studentów do prowadzenia badań z członków wydziału. Studenci otrzymują stypendium, a także bezpłatne zakwaterowanie dla dwunastu tygodni społeczności

Honoraries

Test Muskingum Uniwersytet Kapituła Student Partnera American Chemical Society (ACS) Firma działa na terenie kampusu na wiele lat. Studenci mogą dołączyć do grupy już w pierwszym roku. Grupa ta sponsoruje wiele atrakcji, w tym wycieczki, pokazy chemiczne i projektów pozyskiwania funduszy, oraz koordynuje działania społeczne na początku i na końcu roku szkolnego, a od czasu do czasu na ferie.

Zatrudnienie

Dział zazwyczaj zatrudnia 10-12 uczniów w każdym semestrze do pracy jako opiekunów i równiarki dla wprowadzających klas chemicznych, jak i asystentów w laboratorium przygotowania chemii, przygotowanie rozwiązań dla różnych kursów laboratoryjnych i sprzętu dla tych laboratoriów.

Działania profesjonalne

Studenci wydziału do towarzyszy okresowo regionalnych i krajowych spotkaniach zawodowych, aby przedstawić wyniki swoich badań w formie plakatów i kartek. Ponadto Wydział Dział zorganizować kilka możliwości w ciągu całego roku dla studentów do udziału w seminariach w posiadaniu programów chemii w pobliskich instytucji.

Po ukończeniu studiów

Możliwości kariery dla chemii dur

Wielu absolwentów znalazło zatrudnienie w aptekach na różnych firm chemicznych. Niektóre z tych firm zapłacili za te osoby do prowadzenia zaawansowanych i profesjonalnych stopni, takie jak MBA lub studia prawnicze. Oto przykłady ostatnich pracodawców zatrudniających naszych absolwentów:

  • Procter & Gamble
  • Rohm & Haas
  • Eli Lilly

Kilka studenci również znalazł pracę jako chemików w organizacji rządowych, takich jak Agencja Ochrony Środowiska (EPA). Inni przeszli od razu realizować profesjonalne stopni w prawo i biznesu po ukończeniu studiów z ich stopnia chemii z Muskingum. Kilka studenci przenieśli się zarobić kwalifikacji zawodowych w farmacji, i kilka innych, które uzyskały wtórnego licensure do nauczania chemii na poziomie szkoły średniej.

Ostatnia aktualizacja Mar 2015

Informacje o uczelni

The mission of Muskingum University is to offer quality academic programs in the liberal arts and sciences in the setting of a residential, coeducational, church-related college and in the context of ... Czytaj więcej

The mission of Muskingum University is to offer quality academic programs in the liberal arts and sciences in the setting of a residential, coeducational, church-related college and in the context of a caring community where individual fulfillment is encouraged and human dignity is respected. Pokaż mniej