Read the Official Description

Licencjat w dziedzinie inżynierii przemysłowej

Program obejmuje następujące kursy:

Wprowadzenie do inżynierii

Wprowadzenie do inżynierii jest oczywiście pierwszym roku zaprojektowany, aby pomóc pierwszym semestrze studenci odkrywania świata techniki, wprowadzając je do tego, co inżynierowie zrobić, podstawowe zasady, które stanowią podstawę ich pracy, i jak zastosować tę wiedzę w procesie projektowania strukturalnego . Oczywiście ma być idealny wstęp dla wszystkich zainteresowanych zwiedzaniem różnych dziedzin inżynierii i nauki, jak inżynierowie pracują, aby rozwiązać problemy. Studenci będą pomógł zdecydować, które z głównych w szkole odpowiada je lepiej. Kurs ma na celu przygotowanie studentów do sukcesu w Liu i poza poprzez nauczanie ich ważnych umiejętności, w tym: technicznej rozwiązywania problemów i projektowaniu inżynierskim, pracy zespołowej i komunikacji do zróżnicowanej publiczności

Symulacja systemów przemysłowych

To jest oczywiście wprowadzenie do technik modelowania i symulacji. Wprowadza ona rozwiązania problemów, instalacje przemysłowe i usługowe oraz wyzwań z wykorzystaniem symulacji procesów w celu zwiększenia wydajności organizacyjnej w coraz bardziej złożonym, niespokojnym i niepewnym środowisku przemysłowym. Kurs wykorzystuje symulację dyskretnych zdarzeń, generowanie liczb losowych oraz testowanie i projektowanie eksperymentów symulacyjnych jako narzędzi do modelowania zachowania systemów przemysłowych do analizy procesów i doskonalenia procesów. To w połączeniu z praktycznego laboratorium, które będzie wprowadzać koncepcje modelowania nowoczesnych języku symulacji.

Przemysłowe Inżynieria Systemów Informatycznych

Celem kursu jest dostarczenie wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania w przemyśle systemów oprogramowania, czyli planowania, zaopatrzenia, rozwoju i integracji systemów informatycznych w kontekście inżynierii przemysłowej. Oczywiście uważa także podstawowych procesów przemysłowych. Przygotowuje studentów zarówno dla technologii intensywnych zawodów, rozwoju np systemu oraz zarządzanie projektami w organizacjach dostarczających lub nabywających systemów sterowania i informacji w przemyśle i.

Program taught in:
Język angielski

See 7 more programs offered by Lebanese International University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
185 USD
za kredyt
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019