Przeczytaj oficjalny opis

Może byłeś zafascynowany komputerami całym swoim życiu, ujarzmiony z każdym nowym postępu technologicznego i skrupulatnie się na bieżąco na krawędzi tnącej postęp pola sprawia, że ​​każdy dzień. Indiana University Kokomo oferuje teraz Bachelor of Science w dziedzinie informatyki Stopień przeznaczone tylko dla siebie i swojej pasji. Z naciskiem świata rzeczywistego i kultury wieczystego odkrycia, stopień w dziedzinie informatyki w jm Kokomo otwiera cię do nieskończonych możliwości.

Oferujemy stopni w obrębie technologii niezależnie od pasją może być. Z nieco innej naciskiem niż nasz Bachelor of Science w stopniu Informatyki, kiedy studiujesz informatykę na jm Kokomo, będzie specjalizować się w projektowaniu efektywnych technologii oprogramowania i sprzętu za systemów obliczeniowych świat potrzebuje i używa na co dzień.

Nasz kompetentny personel i wydział będzie tu dla ciebie, od Wprowadzenie do informatyki do ostatecznego starszego projektu zwieńczeniem. Z naciskiem na rzeczywistych aplikacjach, Wydział jm Kokomo są równie ciekawe jak ty. Jak świat informatyki nadal rozwijać, będziesz tu nauki w czołówce - i będziemy tam głodne do odkrycia i zbadania tuż obok ciebie.

Computer Science Open House

Indiana University Kokomo wydziału Szkoły Nauk wraz z Biurem Przyjęć będzie pod ręką, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące nowego stopnia informatyki.

Dołącz do nas! Czwartek, marzec 23 - 17:30 - 19:30

  • Q & A o stopniu informatyki BS i stopnia informatyki BS
  • Krótki przegląd Informatyki i Informatyki
  • Możliwości kariery
Program prowadzony przez:
Język angielski
Indiana University Kokomo

Zobacz 7 więcej kursów w Indiana University Kokomo »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty