Read the Official Description

Licencjat jest trzyletnim programem składającym się z dwudziestu czterech kursów; Z których osiem kursów jest na 100 poziomie, osiem kursów na 200 poziomie i osiem kursów na 300 poziomie. Dyscypliny, które uzyskały tytuł magisterski lub niepełnoletni w zakresie studiów licencjackich w 2017 roku to:

Licencjat z Informatyki

Nauka komputerowa (CS) obejmuje zakres od teorii poprzez programowanie do najnowocześniejszych rozwiązań komputerowych. Informatyka oferuje podstawy umożliwiające absolwentom adaptację do nowych technologii i nowych pomysłów. Praca informatyków składa się z trzech kategorii: a) projektowania i budowy oprogramowania;
B) opracowanie skutecznych sposobów rozwiązywania problemów z komputerem, takich jak przechowywanie informacji w bazach danych, wysyłanie danych przez sieci lub dostarczanie nowych podejść do problemów związanych z bezpieczeństwem; i
C) opracowywanie nowych i lepszych sposobów korzystania z komputerów oraz sprostania szczególnym wyzwaniom w dziedzinach takich jak sztuczna inteligencja. Większość programów informatycznych wymaga pewnego matematycznego tła.

Computing_startup-photos

Główny kierunek informatyki zapewnia studentom podstawową wiedzę i umiejętności niezbędne do stawienia czoła wielu wyzwaniom zarówno w przemyśle informatycznym, jak iw środowiskach akademickich. Perspektywy kariery obejmują, ale nie są ograniczone do:

  • Programista
  • Analityk systemów
  • Deweloper bazy danych
  • Administrator sieciUSP oferuje certyfikaty, dyplomy, BS, stopnie magisterskie i doktoranckie w dziedzinie nauk komputerowych. Skonsultuj się z Podręcznikiem USP, aby uzyskać najnowszą listę stopni.

Program taught in:
Język angielski

See 20 more programs offered by University of the South Pacific USP »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2019
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Luty 2019, Wrześ. 2019
Application deadline

Luty 2019, Wrześ. 2019