Będziesz rozwijał się jako specjalista ds. Obrazów, który wykorzystuje fotografię i inne media, aby wizualnie wyrażać własną wizję rzeczywistości w sposób prowokujący i osobisty.

Studiowanie fotografii oznacza rozwinięcie nowych sposobów myślenia i widzenia. Odnosi się do świata poprzez zdjęcia (fotograficzne), a jako profesjonalny fotograf musisz wiedzieć, jak radzić sobie z tym potężnym medium. Jaka jest twoja osobista wizja w odniesieniu do fotografii jako medium i formy sztuki?

Będziesz rozwijał się jako specjalista ds. Obrazów, który w swoim indywidualnym i pytającym sposobie wykorzystuje fotografię jako narzędzie do urzeczywistniania świata w sposób prowokujący i wizualnie wyzwalający. Odnoszą się do świata poprzez obrazy, wykorzystując swoją wiedzę na temat właściwości środka fotografii. Obrazy fotograficzne mają swój charakter odróżniający, zapewniają konkretne możliwości i zajmują szczególne miejsce we współczesnej kulturze wizualnej. Jako fotograf ma również znajomość języka i ogólnych znaczeń obrazów, które można zgłaszać do własnych celów.

Fotografia w coraz większym stopniu dotyczy sposobu, w jaki obrazy fotograficzne odnoszą się do świata, nie tylko pod względem kultury wizualnej, ale także ogółu społeczeństwa. Oznacza to, że nie tylko uczysz się tworzyć mocne i wyróżniające się obrazy, ale także tworzyć obrazy, które w sposób potężny wpływają na fotografię jako medium. Będziesz współpracować ze sobą i nawiązywać kontakty z innymi twórcami obrazu, ze społeczeństwem, ze społeczeństwem, aby tworzyć dzieła wyróżniające się codziennymi zdjęciami społecznościowych mediów.

Program nauczania spójnie odnosi się do wiedzy, umiejętności i wiedzy z zakresu fotografii profesjonalnej, na płaszczyźnie wizualnej, technicznej i teoretycznej / badawczej, przy ciągłym skupieniu się na międzynarodowym kontekście zawodowym. Studenci pracują nad projektami oraz w dynamicznej profesjonalnej sytuacji eksperymentowania, poszukiwań, badań, tworzenia i refleksji, które stale dają im kontakt z nowymi środowiskami, tematami i wyzwaniami.

Program zajęć dotyczy również ciągle zmieniającej się praktyki współczesnych fotografów. Środowisko fotografii nie jest już wyłączną domeną niewielkiej liczby profesjonalistów: rzeczywiście prawie wszyscy robią zdjęcia dziś. Zwykle to są zdjęcia cyfrowe, a coraz więcej amatorów fotografów potrafi również przetwarzać te obrazy w formacie cyfrowym. Choć każdy jest w stanie zarejestrować swoje własne życie, a także przetwarzać i publikować wyniki na własnych platformach osobistych (mediach społecznościowych, blogach), fotograf pozostaje specjalistą z możliwością nadzorowania i refleksji na tym polu zawodowym.

img

Kariera

  • Artysta / Fotograf
  • Badacz

Tworzenie Pionierów

Nasze sukcesy absolwentów fotografii są: Barry van Leeuwen (nominowana do Nagrody Akademii Fotografii); Marylene Rutten (laureat nagrody Drempel); Marijke Groeneveld (zwycięzca Festiwalu Fotografii Leiden); Csilla Klenyánszki; Benjamin Li; Erik Kroes.

Lista kontrolna portfela

Czy jesteś ...

  • utalentowany w sztukach wizualnych?
  • niezależny i odpowiedzialny?
  • dedykowane i motywację?
  • przedsiębiorczy?

Następnie odwiedzić jednego z naszych Dni Otwartych lub Wieczory otwarte - i zabrać portfel! - I ubiegać się o przyjęcie.

Co

Wybór 10-15 utworów, które zostały poprzedzone procesem twórczym

Na przykład: projekty, obiekty, fotografie, filmy, gry, animacje, fashion (akcesoria), meble, modele, rysunki, plakaty, kampanie, obrazy, nadające się artefakty i rzeźby. Możesz opublikować i przedstawić to wszystko w estetycznym tradycyjnej folderze portfelem, ale można również stosować różne metody: Prace 3D może być wniesione w polu (tektura), prace cyfrowe mogą być prezentowane na laptopie lub tablecie.

Proszę zwrócić uwagę: Oprócz tych prac, proszę pokazać nam kilka innych rzeczy stworzonych. Należy zwrócić szczególną wybór pomiędzy tymi dwoma. W ten sposób możemy ocenić, w jakim stopniu masz wgląd w swoje własne cechy i własnej pracy.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 10 więcej kursów w Willem de Kooning Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty