Licencjat w muzyce

Bilkent University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat w muzyce

Bilkent University

Zakład Muzyki oferuje stopni w składzie, wydajność i Studiów Opera. Celem Departamentu jest przedstawienie doświadczeń artystycznych i naukowych, które ułatwiają kształcenie młodych muzyków, twórców i tłumaczy, jak, jak również doskonałe środowisko, w którym, aby wspierać ich kreatywność i muzykalność. To środowisko zachęca uczniów do udziału w przedsięwzięciach i przyczynić się do artystycznych. Studentów, zespoły studenckie, i absolwenci otrzymali liczne nagrody i wyróżnienia na prestiżowych międzynarodowych konkursach, a absolwenci cieszyć udanej kariery. Bilkent Symphony Orchestra, założona w 1993 roku i składa się z ponad 90 międzynarodowych artystów i wykładowców z Wydziału, tylko międzynarodowy zespół profesjonalnych stałe Turcji.Dlaczego warto studiować na Uniwersytecie Bilkent


Bilkent University został założony w celu zapewnienia warunków do nauki i rozwoju intelektualnego obejmujący nauk, technologii, nauk humanistycznych i sztuk.


Bilkent oferuje stymulujące środowisko uczenia się i barwną atmosferę społeczną. Jego rozległe campus zapewnia komfortową bazę dla badań naukowych i pozaszkolnej zaangażowania, mając w sobie zalety bycia blisko tętniącą życiem metropolię. Studenci mogą dojeżdżać do kampusu poprzez system wolnego transferu.


Bilkent University zajmuje 32 w inauguracyjnym Times Higher Education 100 pod 50 listy najlepszych na świecie młodych uniwersytetów. Według indeksy ISI Citation, Bilkent nadal wysokiej rangi w Turcji w wielu opublikowanych prac na członka wydziału i zajmuje wysokie miejsce na arenie międzynarodowej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Turcja - Ankara, Ankara
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Turcja - Ankara, Ankara
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą