Licencjat w nowych mediach

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

o Wydziale

Dział Nowe media jest wielodyscyplinarny program, który zapewnia szkolenie teoretyczne i praktyczne z krytycznego podejścia w dziedzinie badań mediów cyfrowych. Informacja staje się dostępne w każdej chwili w dowolnym miejscu z rozwojem komputerów, internetu i technologii telekomunikacyjnych, a to powoduje systemów informacyjnych, aby zmienić relacje między twórczości artystycznej i naukowej. Ta zmiana ma ekonomiczne, kulturowe, społeczne, polityczne i konsekwencje prawne.

W tym kontekście, rozwój mediów tradycyjnych do mediów cyfrowych również przekształcone obszary zatrudnienia w sektorze mediów dzisiaj. Poza tradycyjnym środowisku medialnym, oczekuje się, że dzisiejsi pracownicy mediów być kompetentny w obszarach produkcji cyfrowych mediów i zarządzania treścią, takich jak publikacji online, interaktywne reklamy i Digital Visual środowiskach projektowych.

Celem Nowy Zakład Mediów jest szkolenie profesjonalistom nowe media wiedzy i pomysłów na temat przemian kulturowych, społecznych i artystycznych stwarzanych przez nowe media, rozwiązania prawne dokonane na nowych obszarach mediów i nowej polityki medialnej; i specjalistów, które mogą wytwarzać i regulują zawartość w takich dziedzinach, jak internetowych public relations i reklamy, dziennikarstwa internetowego i sztuki cyfrowej i mogą zdominować języka technicznego i estetycznego środowiska mediów cyfrowych.

Możliwości zatrudnienia

Dzięki cyfrowych środowiskach medialnych, które przekształcają się stale i szybko rozwijające się technologie informatyczne, internetowe i telekomunikacyjne, obszary zatrudnienia dla absolwentów są dywersyfikacji i rozszerzenia.

Absolwenci mają możliwość pracy we wszystkich publicznych i organizacji społeczeństwa obywatelskiego, które korzystają z internetu i sieci telefonii komórkowej. Mogą pracować jako redaktorzy mediów i producentów organizacji medialnych, które prowadzą działalność wydawniczą w nowych środowiskach medialnych, takich jak gazety, czasopisma, radio, telewizja, wytwórni filmowej. Mogą być stosowane jako menedżerów reputacja skutecznie za pomocą internetowego optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i reklamy lub mogą prowadzić online, badania opinii publicznej w public relations i firm konsultingowych. Mogą być kierownik reklamy internetowej lub Internetu i marketingu mobilnego w agencjach reklamowych i mogą być ekspertami w social media social media jakiejkolwiek jednostki publicznej, organizacji prywatnych i pozarządowych. Innymi słowy, mogą pracować we wszystkich pozycjach, które wymagają produkcji treści i zarządzania, które mają multimedialnych formalizmu i interakcji funkcji, takich jak audio, tekstu, grafiki, zdjęć i filmów na podstawie jakiejkolwiek instytucji lub zakładu systemu cyfrowego kodowania.

o kursach

Program nauczania Nowy Zakład Mediów jest wykonana z kursów, które obejmują podstawową wiedzę i umiejętności, że nowi pracownicy mediów przyszłości mogą korzystać na każdym etapie w swoim życiu zawodowym. Wprowadzenie do nowych mediów, social media, nowa teoria mediów i badawczych, dziennikarstwo internetowe, dziennikarstwo danych, nowe media i public relations, marketingu cyfrowego, reklamy internetowe, cyfrowe nadawanie programów radiowych, telewizyjnych, internetowych i programowania IPTV, kultury cyfrowej, sztuka cyfrowa, projektowanie stron internetowych , wizualizacja danych, cyfrowe projekt gry, nowe media, socjologia, krytyczne umiejętności korzystania z nowych mediów, treści cyfrowych produkcji i zarządzania, aplikacje Transmedia są kursy podstawowe wydziału. Oprócz tych kursów, to zakłada się, że nasi studenci mogą uczyć się jednego z języków hiszpańskiego, rosyjskiego i niemieckiego jako planowym oczywiście z językiem angielskim, który jest obecnie koniecznością w sektorze mediów i można mówić co najmniej dwóch języków jako profesjonalnych mediów.

Spożycie

  • Na terenie kampusu: wrzesień i luty każdego roku
  • Online: przez cały rok, student może zawierać dowolny miesiąc roku
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

We are a big family believing that the life is the product of dreams, dreams give rise to goals and goals give rise to life, and we all adjoin not only heart but also mind to the work. As a requisiten ... Czytaj więcej

We are a big family believing that the life is the product of dreams, dreams give rise to goals and goals give rise to life, and we all adjoin not only heart but also mind to the work. As a requisiteness of doing a work whose output is science, we believe in the power of seeing, looking differently, changing and transforming. We make a great effort to reach our objective of changing life of every person touching us in the direction of his/her goals and dreams, and beautify primarily our environment and our country and then the entire world. Pokaż mniej
Stambuł , Turkey Online + 1 Więcej Mniej