Licencjat w reklamie

Informacje ogólne

Opis programu

Akademia Willem de Kooning jest jedyną akademią artystyczną w Holandii, która zajmuje się reklamą.

Masz ochotę na reklamę i twórcze myślenie? Wybierz Akademię Willem de Kooning w Rotterdamie! Nasi studenci, opiekunowie i absolwenci regularnie trafiają w świat, zdobywając międzynarodowe nagrody i nominacje. Nauczysz się stać się wszechstronną reklamą lub koncepcyjną twórczością, liną między kreacjami interdyscyplinarnymi a klientami. Masz silną wizję, pasję i jazdę i zawsze masz piłkę w najnowsze wiadomości, sztuki, marki i trendy. Masz talent do komunikacji i strategii medialnych oraz znajomości kreatywnych możliwości technicznych.

Nauczysz się zbadać i rozwiązywać złożone problemy przed rozwinięciem i myśleniem poprzez strategiczne pojęcia twórcze. Nie ma znaczenia gdzie, jak i w jakim medium jest wyrażana idea; Musisz zacząć od dobrego!

Będziesz pracował nad projektami, w których nauczysz się zajmować pozycję i wpływać na otoczenie. Będziesz określić dziedzinę zawodową, w której będziesz ukończyć praktyki w dobrze znanej agencji komunikacji lub marki w Holandii lub za granicą.

Połączesz silną koncepcyjną wizję z napędem i pasją. Będziesz miał doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne. Będziesz gotów do podjęcia ciężkich wyzwań i chętnych do pracy długich godzin. Będziesz pająkiem w centrum sieci: piłkarz, który łączy interdyscyplinarne kreacje i klientów.

Akademia Willem de Kooning zachęca do wzięcia udziału w krajowych i międzynarodowych programach nagród, takich jak Jonge Honden, nagroda Spin Awards Young Talent, hackathons, konkurs Młodych Młodzieży w Cannes, Młode Guns i One Show Young Ones.

Po ukończeniu studiów, zaczniesz pracować jako wszechstronnego koncepcji kreatywnej deweloperem, dyrektora artystycznego, copywriter lub kreatywnego stratega ze specjalizacji w ramach praktyk handlowych, społecznych lub autonomicznych.

img

Kariera

 • Chief Creative Officer
 • Dyrektor Artystyczny
 • Copywriter
 • Doświadczenie projektanta
 • Twórca koncepcji
 • Kreatywny cyfrowy konceptor
 • Rozwija się kreatywna marka
 • i więcej..

Tworzenie Pionierów

Nasz sukcesy absolwentów reklamowe obejmują: Joris Tol & Gijs Sluijters (laureaci Cannes Lions, Eurobest, FWA i nagród ADCN, pracuje w DDB Amsterdam i wcześniej w FHV BBDO); Tim Sztuka i Stefan van den Boogaard (laureaci Cannes Lions, Eurobest i CCB nagród, pracujący w Brukseli DDB, a wcześniej w Mortierbrigade); Daan van Dam & Bas van der Poel - Cudowne lata (Zdobywców SpinAwards Jong Talent, praca w Anomaly Amsterdamie, staż w JWT Nowym Jorku i Miami CP + B); Wouter Keijzer (założycielem i partnerem od formy i laureat nagrody Merit ADC); Bryan Wolff & Daniel Sumarna (laureaci SpinAwards Jong Talent, praca w Droga5 Nowego Jorku i wcześniej Achtung Amsterdam).

Lista kontrolna portfela

Czy jesteś ...

 • utalentowany w sztukach wizualnych?
 • niezależny i odpowiedzialny?
 • dedykowane i motywację?
 • przedsiębiorczy?

Następnie odwiedzić jednego z naszych Dni Otwartych lub Wieczory otwarte - i zabrać portfel! - I ubiegać się o przyjęcie.

Co

Wybór 10-15 utworów, które zostały poprzedzone procesem twórczym

Na przykład: projekty, obiekty, fotografie, filmy, gry, animacje, fashion (akcesoria), meble, modele, rysunki, plakaty, kampanie, obrazy, nadające się artefakty i rzeźby. Możesz opublikować i przedstawić to wszystko w estetycznym tradycyjnej folderze portfelem, ale można również stosować różne metody: Prace 3D może być wniesione w polu (tektura), prace cyfrowe mogą być prezentowane na laptopie lub tablecie.

Proszę zwrócić uwagę: Oprócz tych prac, proszę pokazać nam kilka innych rzeczy stworzonych. Należy zwrócić szczególną wybór pomiędzy tymi dwoma. W ten sposób możemy ocenić, w jakim stopniu masz wgląd w swoje własne cechy i własnej pracy.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Willem de Kooning Academy offers contemporary and cutting edge art courses that complement changing, international practice. The outside world is no longer looking for the autonomous artist or the ... Czytaj więcej

The Willem de Kooning Academy offers contemporary and cutting edge art courses that complement changing, international practice. The outside world is no longer looking for the autonomous artist or the graphic designer, but rather for people who possess a multitude of talents and skills and who look beyond the borders of their original discipline. Pokaż mniej