Akademia Willem de Kooning jest jedyną akademią artystyczną w Holandii, która zajmuje się reklamą.

Masz ochotę na reklamę i twórcze myślenie? Wybierz Akademię Willem de Kooning w Rotterdamie! Nasi studenci, opiekunowie i absolwenci regularnie trafiają w świat, zdobywając międzynarodowe nagrody i nominacje. Nauczysz się stać się wszechstronną reklamą lub koncepcyjną twórczością, liną między kreacjami interdyscyplinarnymi a klientami. Masz silną wizję, pasję i jazdę i zawsze masz piłkę w najnowsze wiadomości, sztuki, marki i trendy. Masz talent do komunikacji i strategii medialnych oraz znajomości kreatywnych możliwości technicznych.

Nauczysz się zbadać i rozwiązywać złożone problemy przed rozwinięciem i myśleniem poprzez strategiczne pojęcia twórcze. Nie ma znaczenia gdzie, jak i w jakim medium jest wyrażana idea; Musisz zacząć od dobrego!

Będziesz pracował nad projektami, w których nauczysz się zajmować pozycję i wpływać na otoczenie. Będziesz określić dziedzinę zawodową, w której będziesz ukończyć praktyki w dobrze znanej agencji komunikacji lub marki w Holandii lub za granicą.

Połączesz silną koncepcyjną wizję z napędem i pasją. Będziesz miał doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne. Będziesz gotów do podjęcia ciężkich wyzwań i chętnych do pracy długich godzin. Będziesz pająkiem w centrum sieci: piłkarz, który łączy interdyscyplinarne kreacje i klientów.

Akademia Willem de Kooning zachęca do wzięcia udziału w krajowych i międzynarodowych programach nagród, takich jak Jonge Honden, nagroda Spin Awards Young Talent, hackathons, konkurs Młodych Młodzieży w Cannes, Młode Guns i One Show Young Ones.

Po ukończeniu studiów, zaczniesz pracować jako wszechstronnego koncepcji kreatywnej deweloperem, dyrektora artystycznego, copywriter lub kreatywnego stratega ze specjalizacji w ramach praktyk handlowych, społecznych lub autonomicznych.

img

Kariera

 • Chief Creative Officer
 • Dyrektor Artystyczny
 • Copywriter
 • Doświadczenie projektanta
 • Twórca koncepcji
 • Kreatywny cyfrowy konceptor
 • Rozwija się kreatywna marka
 • i więcej..

Tworzenie Pionierów

Nasz sukcesy absolwentów reklamowe obejmują: Joris Tol & Gijs Sluijters (laureaci Cannes Lions, Eurobest, FWA i nagród ADCN, pracuje w DDB Amsterdam i wcześniej w FHV BBDO); Tim Sztuka i Stefan van den Boogaard (laureaci Cannes Lions, Eurobest i CCB nagród, pracujący w Brukseli DDB, a wcześniej w Mortierbrigade); Daan van Dam & Bas van der Poel - Cudowne lata (Zdobywców SpinAwards Jong Talent, praca w Anomaly Amsterdamie, staż w JWT Nowym Jorku i Miami CP + B); Wouter Keijzer (założycielem i partnerem od formy i laureat nagrody Merit ADC); Bryan Wolff & Daniel Sumarna (laureaci SpinAwards Jong Talent, praca w Droga5 Nowego Jorku i wcześniej Achtung Amsterdam).

Lista kontrolna portfela

Czy jesteś ...

 • utalentowany w sztukach wizualnych?
 • niezależny i odpowiedzialny?
 • dedykowane i motywację?
 • przedsiębiorczy?

Następnie odwiedzić jednego z naszych Dni Otwartych lub Wieczory otwarte - i zabrać portfel! - I ubiegać się o przyjęcie.

Co

Wybór 10-15 utworów, które zostały poprzedzone procesem twórczym

Na przykład: projekty, obiekty, fotografie, filmy, gry, animacje, fashion (akcesoria), meble, modele, rysunki, plakaty, kampanie, obrazy, nadające się artefakty i rzeźby. Możesz opublikować i przedstawić to wszystko w estetycznym tradycyjnej folderze portfelem, ale można również stosować różne metody: Prace 3D może być wniesione w polu (tektura), prace cyfrowe mogą być prezentowane na laptopie lub tablecie.

Proszę zwrócić uwagę: Oprócz tych prac, proszę pokazać nam kilka innych rzeczy stworzonych. Należy zwrócić szczególną wybór pomiędzy tymi dwoma. W ten sposób możemy ocenić, w jakim stopniu masz wgląd w swoje własne cechy i własnej pracy.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 10 więcej kursów w Willem de Kooning Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty