Licencjat W Stosowanych Administracji Biznesu

NHL Stenden University of Applied Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat W Stosowanych Administracji Biznesu

NHL Stenden University of Applied Sciences

Applied Administracji program studiów firm będzie w pełni przygotować się do wieloaspektowej roli kierownika biura. Jako kierownik biura, jesteś osobą, która nadzoruje organizację wewnętrzną.

• Zostań dobrze wyszkolony, wszechstronny problemu Solver w ramach wszystkich rodzajów organizacji;
• w przystępnej cenie czesnego w porównaniu do wielu innych krajów europejskich;
• Program studiów obejmuje płatny staż 10 miesięcy;
• Jeśli nie spełnia wymagań języka angielskiego, dołącz do naszego kursu języka angielskiego przygotowawcze przed rozpoczęciem tego programu;
• Applied Business to szkolenie w zakresie zarządzania wszechstronny koncentruje się na wewnętrznej organizacji przedsiębiorstwa;
• Ten program licencjat daje bezpośredni dostęp do naszego programu 1-letniego mistrza.


Szybki przegląd
• Stopień: Bachelor of Business Administration (BBA)
• Język:
• Rozpoczyna się: wrzesień, luty


Oferty pracy

Obszary działania

Stanowisko kierownika biura można opisać najlepiej jak kotwy (wo) man organizacji. Firmy zostały zmiany fast ostatnich latach i procesy w tych firmach stają się coraz bardziej złożone. Na przykład pracownicy są bardziej mobilni. Pracują w domu albo są poza biurem w drodze do kontaktów biznesowych. Kierownik biura jest wyznaczona osoba do nadzoru (część) wewnętrzną organizację. On lub ona musi mieć pewność, że wszystko działa poprawnie, czy to ICT, zakupy, telekomunikacja, finanse, wsparcie techniczne i / lub administracji.

Możliwości kariery

Możliwości zatrudnienia dostępne są:

• Kierownik projektu
• Organizacja wewnętrzna głowy
• Kierownik Centrum Obsługi
• Asystent Generalny
• Assistant Manager

Kierownik biura powinno być dobrze wyszkolony, wszechstronny w rozwiązywaniu problemów, o umiejętności organizacyjnych i zarządczych, podejście zorientowane na usługi, na perspektywę międzynarodową improwizacja talent i elastyczność. (S) powinien posiadać doskonałe umiejętności językowe zarówno w mowie iw piśmie, zdolności kierownicze, jasną wizję pracy zorientowanych na klienta. Kierownik biura musi być innowacyjny i musi ona mieć mentalność pioniera w. Obowiązki dyrektora biura. Deleguje (S) zapewnia, że ​​wejście w kwestiach zarządzania i nie przełomowej pracy dla kadry zarządzającej. Nadzoruje sekretariat, dział lub filię.


Program

W pierwszej fazie swojej pracy (faza fundacja) możesz zacząć jako nowego pracownika w organizacji. W drugiej fazie (faza głównym) będzie rozwijać się od kierownika działu do kierownika. W ostatniej fazie studiów (faza dyplomowy), które będą narażone na różne aspekty stanowisku kierowniczym.

Fundacja fazy

W fazie fundacji można poznać tajniki spółki. Dostaniesz lepszy wgląd w procesy firmy, różne style zarządzania, zarządzania i finansów oraz materiałów zyskasz lepsze zrozumienie klientów organizacji. W ciągu pierwszego roku, będzie koncentrować się na podstawowej działalności Międzynarodowego Zarządzania Office.

Podmioty, które będzie narażone na są następujące:

• Umiejętności komunikacyjne
• firma i wszystko wokół niego
• Informacje i komunikacyjnych (ICT)
• Ekonomia
• metody badawcze
• Prawo

Faza główna

W głównej fazie, będzie rozwijać się od kierownika działu do kierownika. Możesz zacząć na poziomie zarządzania średniej. W tej fazie można stosować zasady posadowienia w fazie zarządzania obowiązków, problemów i teorii.

Celem jest, aby otrzymać lepsze zrozumienie zarządzania organizacją. Niektóre aspekty, które będą rozpatrywane są; personelu, marketingu, sprzedaży, umiejętności zarządzania, zarządzania informacją i kontroli jakości. Będzie nadzorować pierwszego roku studentów w ramach części praktycznej programu.

W ostatniej części strategicznej fazie głównej zadania zarządzania są rozpatrywane. W tej fazie koncentruje się na swoich zdolności kierownicze i swojej wizji zarządzania. Poradzisz sobie z przedmiotów takich jak zarządzanie finansami, zarządzanie zasobami ludzkimi i zarządzania relacjami z klientami. Podczas praktycznych modułów będzie kierownik sekcji w części praktycznej.

Faza Graduation

W fazie ukończenia swojej pracy będzie narażony na różne aspekty stanowisku kierowniczym. Można zdecydować, jak jest skonstruowany fazy. Będzie rozwijać swoją specjalizację lub ćwiczyć swoją wiedzę teoretyczną.

Istnieje wiele opcjonalne moduły do ​​wyboru. Można również zdecydować się na wyjazd za granicę w ramach wymiany studenckiej, lub uzyskać doświadczenie zawodowe. Poza tym, trzeba będzie ukończyć staż, napisz pracy końcowej i prowadzenia badań.


Test licencjackie

Będziesz zakończyć program poprzez "test licencjata". W artykule lub pracy będzie udowodnić, że jesteś w stanie dać prezentacje na poziomie uniwersyteckim. Zwykle badanie jest przeprowadzane jako przydział w firmie.

Można sformułować oświadczenie problemu, można zrobić badania, i przygotować wnioski i zalecenia. Będziesz bronić swojego projektu przed komisją złożonej z profesorów i przedstawicieli sfery zawodowej w Twojej przypisanie danej dziedzinie badań.

Stenden University of Applied Sciences ma partnerstwa wymiany z uniwersytetami na całym świecie i przyjmuje około 100 studentów wymiany sama rocznie.

Jeśli chcesz studiować w Stenden w ramach wymiany studenckiej, należy najpierw zadać swoje uczelni lub instytutu szkolnictwa wyższego, czy mają program wymiany z Stenden lub sprawdzić listę naszych partnerów wymiany. Jeśli tak, to powinny one być w stanie dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych formularzy i skieruje cię do dodatkowych źródeł informacji.

Jeśli instytucja nie posiada program wymiany z Stenden, nie będą mogli studiować w ramach wymiany studenckiej. Jednak może warto rozważyć ubiegania się o dopuszczenie do jednego z naszych międzynarodowych programów magisterskich (prowadzonych w języku angielskim) lub naszych międzynarodowych programów licencjackich.

Ponadto, można ubiegać się o naszej Study Abroad programu śledzić jeden lub dwa semestr w Stenden.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Luty 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,060 EUR
Information
Deadline
Sierp. 15, 2018
EU students: 15th August. Non EU students: 31st May.
Locations
Niderlandy - Leeuwarden, Friesland
Data rozpoczęcia: Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Sierp. 15, 2018
EU students: 15th August. Non EU students: 31st May.
Data zakończenia Wrześ. 1, 2022
Data rozpoczęcia: Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 17, 2019
EU students 17th January. Non EU students 1st November.
Data zakończenia Luty 1, 2023
Dates
Wrześ. 2018
Niderlandy - Leeuwarden, Friesland
Termin nadsyłania zgłoszeń Sierp. 15, 2018
EU students: 15th August. Non EU students: 31st May.
Data zakończenia Wrześ. 1, 2022
Luty 2019
Niderlandy - Leeuwarden, Friesland
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 17, 2019
EU students 17th January. Non EU students 1st November.
Data zakończenia Luty 1, 2023
Price
- UE; 6.900 EUR - spoza UE