Licencjat w stylu życia

Informacje ogólne

Opis programu

Projekt Transformacji Życia

Teraz zmierzamy w okres kolejnych przemian, które będą głęboko oddziaływać na nasze życie na poziomie osobistym, społecznym i gospodarczym.

Jak wpływa styl życia na dynamiczną naturę dzisiejszych społeczeństw? Jaki jest wpływ innowacji na nasze codzienne życie? Czy możemy zmienić styl życia jest taki, że mogą lepiej sprostać wyzwaniom przyszłości?

Studenci Stylistyki powinni być innowacyjni, wizjonersi i zdecydowani.

Studenci zapoznają się z metodami, takimi jak przyszłe myślenie, myślenie projektowe i opowiadania, i nauczyć się stosować te metody w swoich badaniach. Będziesz rozwijać niezbędne umiejętności, takie jak myślenie koncepcyjne i umiejętność sformułowania i rozwijania wizji, i nauczyć się, jak wykorzystać te umiejętności w procesie projektowania.

Istotną częścią procesu projektowania są także współpraca z innymi studentami, zarówno wewnątrz, jak i poza nią, a także międzynarodowe przejazdy. Aby uzyskać przekonującą wizualną reprezentację i komunikację końcowego produktu lub rozwiązania, w którym stylistyka odgrywa kluczową rolę, będziesz studiować techniki wizualne, takie jak fotografia, media audiowizualne, projektowanie stron internetowych i projektowanie graficzne. Będziesz także zapoznać się z różnymi metodami (produkcyjnymi), od tradycyjnych rzemiosł po najnowocześniejsze technologie.

Program nauczania obejmuje szeroki zakres tematów: mobilność, gospodarka oparta na wiedzy, technologie, żywność, zdrowie, relacje, handel detaliczny, sztuka i kultura itp. Przedstawiciele profesjonalnego rynku będą uczestniczyć w projektach jako klienci lub partnerzy, dzieląc się z Państwem swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem. Ten profesjonalny rynek jest bardzo zróżnicowany, od przedsiębiorstw komercyjnych po rządy lokalne, od instytutów po platformy, od mediów do domeny publicznej, od opieki zdrowotnej po edukację. Wreszcie, rozwiniesz swój własny styl wizualny, tworząc kompletne portfolio, gdy postępujesz w programie studiów.

img

Kariera

 • kurator
 • Innowator produktów i rynku
 • Projektant / projektant koncepcji
 • Kreatywny strateg
 • Inicjator tendencji i wizualizator
 • Ekspert ds. Trendów
 • Specjalista ds. Komunikacji wizualnej
 • Wróżka

Tworzenie Pionierów

Nasz Lifestyle sukcesy absolwentów obejmują: Dorian Jurne Blanke & Rose Schildwacht (Rossi & Blake); Bibi Middelburg (wyróżnienie TWOTY Nadchodzące Talent); i Paulien Trasy (zwycięzca TWOTY Nadchodzące Talent i wymienione w HOT100).

Lista kontrolna portfela

Czy jesteś ...

 • utalentowany w sztukach wizualnych?
 • niezależny i odpowiedzialny?
 • dedykowane i motywację?
 • przedsiębiorczy?

Następnie odwiedzić jednego z naszych Dni Otwartych lub Wieczory otwarte - i zabrać portfel! - I ubiegać się o przyjęcie.

Co

Wybór 10-15 utworów, które zostały poprzedzone procesem twórczym

Na przykład: projekty, obiekty, fotografie, filmy, gry, animacje, fashion (akcesoria), meble, modele, rysunki, plakaty, kampanie, obrazy, nadające się artefakty i rzeźby. Możesz opublikować i przedstawić to wszystko w estetycznym tradycyjnej folderze portfelem, ale można również stosować różne metody: Prace 3D może być wniesione w polu (tektura), prace cyfrowe mogą być prezentowane na laptopie lub tablecie.

Proszę zwrócić uwagę: Oprócz tych prac, proszę pokazać nam kilka innych rzeczy stworzonych. Należy zwrócić szczególną wybór pomiędzy tymi dwoma. W ten sposób możemy ocenić, w jakim stopniu masz wgląd w swoje własne cechy i własnej pracy.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Willem de Kooning Academy offers contemporary and cutting edge art courses that complement changing, international practice. The outside world is no longer looking for the autonomous artist or the ... Czytaj więcej

The Willem de Kooning Academy offers contemporary and cutting edge art courses that complement changing, international practice. The outside world is no longer looking for the autonomous artist or the graphic designer, but rather for people who possess a multitude of talents and skills and who look beyond the borders of their original discipline. Pokaż mniej