Licencjat w technologii inżynierii

University Of Wisconsin - Green Bay

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat w technologii inżynierii

University Of Wisconsin - Green Bay

Połącz praktyczne uczenie się z zajęć akademickich, i przygotować się do pracy w żądanie w rozwijających się dziedzin techniki inżynierskiej. Współpracujemy z liderami regionalnych i uczelni technicznych, tak, że będzie przygotowane na ciągle zmieniającym się rynku. Zdobądź umiejętności technicznych, które uczynią cię ekspertem, i krytycznego myślenia, które pozwoli Ci niezbędne.

Misja programu

Wszystkie programy inżynieria obejmują silną bazę sztuk wyzwolonych wraz z szeregiem praktycznych doświadczeń, w tym doświadczenie zwieńczeniem lub praktyki, które często będą pracować z firmami i organizacjami na terenie Wspólnoty.

Electrical Engineering Technology

Przygotowuje studentów do kariery jako technolog inżynierii elektrycznej z umiejętności technicznych i kierowniczych niezbędnych do wprowadzenia karierę w projektowaniu, aplikacji, montażu, produkcji, eksploatacji i konserwacji systemów elektrycznych / elektronicznych. Studenci specjalizują się w ulepszanie produktu, produkcji, budowy i funkcji technicznych operacyjnych.

Technologia Inżynierii Środowiska

Reaguje na północno-wschodnich producentów Wisconsin i potrzeb gminy siły roboczej i rozwiązuje Bureau of Labor Statistics szacowania prognoz wzrost o 14 procent w inżynierii środowiska stanowiskach technologicznych 2010-2020. Absolwenci są przygotowani do pracy w wielu gałęziach przemysłu, zarówno w jak i poza produkcją, takie jak w przemysłowej obróbki odpadów, gospodarki wodno-ściekowej, agrobiznes, doradztwo środowiskowe, ekologiczne i sektorów ocenach biotechnologii.

Mechanical Engineering Technology

Zapewnia studentom obsługi oraz praktycznego doświadczenia rozwijać kompetencje w stosowanej inżynierii mechanicznej i analitycznych i krytycznych umiejętności rozwiązywania problemów. Absolwenci i korzyści z przemysłu bardziej kompetentny i elastycznej siły roboczej, która będzie wypełnić pozycje w przemyśle, produkcji i regionalnych firm usługowych Engineering.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Green Bay, Wisconsin
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Green Bay, Wisconsin
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą