Licencjat w zaawansowanej technologii

Florida Polytechnic University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat w zaawansowanej technologii

Florida Polytechnic University

Zaawansowana technologia

Dzisiejszy świat jest przewodowy świecie. Zrozumienie praktyczne obecnych i rozwijających się technologii oraz strategii i umiejętności, aby ich wykonanie stają się jednym z najbardziej poszukiwanych umiejętności pracodawców dzisiaj. Zobacz poniżej stężeń badania w ramach Zaawansowana technologia stopień.

Dane Analytics BIG

Wielkie Analizy danych jest dyscyplina stosowania zaawansowanych technik analitycznych do zbiorów danych ekstremalnych wielkości, różnorodności i złożoności. Wraz z pojawieniem się mediów społecznościowych i cyfryzacji każdego rodzaju informacji, można sobie wyobrazić, obecność dużej ilości danych w przemyśle rośnie w postępie geometrycznym.

CLOUD WIRTUALIZACJA

Chmura wirtualizacji to potężny nowy obszar w dziedzinie technologii informatycznych, które tworzy istotną zmianę we wszystkich gałęziach przemysłu. Poprzez zapewnienie użytkownikom dostęp na żądanie do puli usług informatycznych na "chmurze", wirtualizacja pozwala organizacjom drastycznie zmniejszyć koszty informatyki przy jednoczesnej optymalizacji wydajności.

ZDROWIE INFORMATYKI

Informatyka zdrowie Jest to szybko rozwijająca się dyscyplina, która łączy w sobie zarządzanie opieki zdrowotnej i informatyki w celu poprawy opieki nad pacjentem. Pozyskiwania i analizowania danych pomoce zdrowotne i biomedyczne w zapobieganiu błędów medycznych, śledzenia choroby, oceny jakości szpitali i przyspieszenie badań klinicznych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Lakeland, Florida
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Lakeland, Florida
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą