Read the Official Description

Zaawansowana technologia

Dzisiejszy świat jest przewodowy świecie. Zrozumienie praktyczne obecnych i rozwijających się technologii oraz strategii i umiejętności, aby ich wykonanie stają się jednym z najbardziej poszukiwanych umiejętności pracodawców dzisiaj. Zobacz poniżej stężeń badania w ramach Zaawansowana technologia stopień.

Dane Analytics BIG

Wielkie Analizy danych jest dyscyplina stosowania zaawansowanych technik analitycznych do zbiorów danych ekstremalnych wielkości, różnorodności i złożoności. Wraz z pojawieniem się mediów społecznościowych i cyfryzacji każdego rodzaju informacji, można sobie wyobrazić, obecność dużej ilości danych w przemyśle rośnie w postępie geometrycznym.

CLOUD WIRTUALIZACJA

Chmura wirtualizacji to potężny nowy obszar w dziedzinie technologii informatycznych, które tworzy istotną zmianę we wszystkich gałęziach przemysłu. Poprzez zapewnienie użytkownikom dostęp na żądanie do puli usług informatycznych na "chmurze", wirtualizacja pozwala organizacjom drastycznie zmniejszyć koszty informatyki przy jednoczesnej optymalizacji wydajności.

ZDROWIE INFORMATYKI

Informatyka zdrowie Jest to szybko rozwijająca się dyscyplina, która łączy w sobie zarządzanie opieki zdrowotnej i informatyki w celu poprawy opieki nad pacjentem. Pozyskiwania i analizowania danych pomoce zdrowotne i biomedyczne w zapobieganiu błędów medycznych, śledzenia choroby, oceny jakości szpitali i przyspieszenie badań klinicznych.

Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by Florida Polytechnic University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019