Wymiary operacyjne i artystyczne idą w parze

Media audiowizualne odgrywają kluczową rolę w dostarczaniu informacji, edukacji i rozrywki. Główny projekt audiowizualny pozwala zaprojektować obraz i dźwięk. Będziesz się uczyć technik audio i kamer, technik oprogramowania, metod produkcji i rozwoju koncepcji.

Nasi opiekunowie mają solidne podstawy teoretyczne i zawodowe: Są badaczami, redaktorami scenariuszy, projektantami audio-wizualnymi, projektantami ruchu, interaktywnymi projektantami, artystami wizualnymi, redaktorami, technikami kamer i audio.

Oczekuje się, że uczeń ma podstawowy poziom wiedzy uprzedniej w zakresie projektowania audiowizualnego i pracy z obrazami, a także zainteresowania opowiadaniem. Uczniowie powinni zbadać i ryzykować, akceptować (a nawet objąć) niepowodzenie. Będziesz się zastanowić nad własnymi pracami i innymi uczniami.

Zadania, nad którymi pracujesz, zostaną częściowo zdefiniowane przez klienta, a częściowo przez własne obszary zainteresowania. Będziesz rozwijać swój własny język wizualny. Nauczysz się współpracować w zespole. Będziesz się uczyć jak rozmawiać i przekazywać swoje pomysły klientom, załodze i społeczeństwu. Ostatecznie będziesz pracować nad realizacją końcowego produktu nadającego się do publicznego pokazu.

W Pierwszą część studiów, Nauczysz się rozwijać produkcje audiowizualne. Będziesz się jednominutowych produkcje do dopuszczenia ich w internecie lub w telewizji, kinach, spodenki do instalacji audiowizualnych dla VJ-ów lub do projekcji na budynkach, przeciwwirusowe internetowych lub niezależnych produkcjach audiowizualnych, obrazów na ścianie wideo lub pierwszej osoby dokumentalnego.

W połowie drugiego roku zaczniesz szukać wiedzy i technik opowiadania z pierwszej części. W trzecim roku, zrobisz staż w ostatnim roku zrobisz małoletniego w jednym z trzech praktyk: autonomiczna, społecznym lub handlowym. Po ukończeniu studiów można pracować jako wszechstronnego projektanta audiowizualnego, interaktywnych producenta audiowizualnego, dyrektora lub Motion Graphics projektanta.

img

Kariera

 • Całoroczny projektant audiowizualny
 • Interaktywny producent audiowizualny
 • Reżyser
 • Projektant grafiki ruchowej
 • Redaktor
 • Interaktywny projektant
 • (Audio) artysta wizualny

Tworzenie Pionierów

Nasz Absolwenci studiów audiowizualnych obejmują: Willem Baptist (zwycięzcą Golden Gate Award); Roeland de bruine (znanego formatu telewizyjnego "Truman"); Michel van den Burg (wymienione w HOT100); Jeroen Houben (znany za filmy "SEF" i "Żółty Claw" i krótki film "Niestety"); Jurjen Versteeg (Vimeo Nagroda zwycięzca i od założyciela Kształt i partnera); i Bero Beyer (znany z "Paradise Now").

Lista kontrolna portfela

Czy jesteś ...

 • utalentowany w sztukach wizualnych?
 • niezależny i odpowiedzialny?
 • dedykowane i motywację?
 • przedsiębiorczy?

Następnie odwiedzić jednego z naszych Dni Otwartych lub Wieczory otwarte - i zabrać portfel! - I ubiegać się o przyjęcie.

Co

Wybór 10-15 utworów, które zostały poprzedzone procesem twórczym

Na przykład: projekty, obiekty, fotografie, filmy, gry, animacje, fashion (akcesoria), meble, modele, rysunki, plakaty, kampanie, obrazy, nadające się artefakty i rzeźby. Możesz opublikować i przedstawić to wszystko w estetycznym tradycyjnej folderze portfelem, ale można również stosować różne metody: Prace 3D może być wniesione w polu (tektura), prace cyfrowe mogą być prezentowane na laptopie lub tablecie.

Proszę zwrócić uwagę: Oprócz tych prac, proszę pokazać nam kilka innych rzeczy stworzonych. Należy zwrócić szczególną wybór pomiędzy tymi dwoma. W ten sposób możemy ocenić, w jakim stopniu masz wgląd w swoje własne cechy i własnej pracy.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 10 więcej kursów w Willem de Kooning Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty