Szerokie zastosowanie nowych metod dystrybucji i produkcji stanowi obecnie nowe nowe możliwości dla współczesnych projektantów produktów.

Projekt produktu polega na ciągłym sprawdzaniu relacji między użytkownikiem a produktem. Są wszystkie rodzaje produktów i są wszędzie; Od czysto funkcjonalnego do tych, które składają oświadczenie lub opowiadają historię. Szerokie zastosowanie nowych metod dystrybucji i produkcji stanowi obecnie nowe nowe możliwości dla współczesnych projektantów produktów.

Product Design jest o stale bada związek między produktami i ich użytkowników. Są wszystkie rodzaje produktów i są wszędzie, od czysto funkcjonalnych do tych, które tworzą oświadczenie. W centrum uwagi projektowanie produktów polega na kwestionowaniu i ponownym zdefiniowaniu tego, co już istnieje. Dlatego projektanci produktów rozwijają sens i myślą o wyglądzie.

Nowo powstałe technologie doprowadziły już do fundamentalnych debat nad przyszłością ugruntowanych pomysłów na projektowanie produktów, wykorzystanie produktów i gospodarkę produktową. Szerokie zastosowanie nowych metod dystrybucji i produkcji stanowi obecnie nowe nowe możliwości dla współczesnych projektantów produktów.

Ważnym aspektem programu jest odkrycie i rozwój - dosłownie "branie brudnych rąk" - z materiałów (nowych) i procesów produkcyjnych. Możesz nawet iść krok dalej: nie bojąc się demontażu tego, co już istnieje, w sensie fizycznym i koncepcyjnym, a także pod względem produkcji i dystrybucji. W ten sposób opracujesz nowe pomysły i nowe sposoby korzystania z produktów; Zbadasz głęboko praktyczne konsekwencje projektowania.

Przykłady takich konsekwencji obejmują takie wymiary, jak równowaga ekologiczna i społeczna. Jako projektant produktów, nie ogranicza się więc do pracy z istniejącymi instrumentami; Można także dostosować te instrumenty, a nawet zaprojektować własne. Wykracza to poza sam produkt: projekt produktu nie ogranicza się do przedmiotów materialnych, ale może również prowadzić do procesu lub usługi.

Podsumowując: projektanci produktów to doświadczeni eksperci z dziedziny badań, współpracujący i przedsiębiorcy, którzy potrafią sobie wyobrazić, jak produkty mogą zmienić naszą przyszłość.

img

Kariera

  • Projektant produktów dla różnych branż
  • Twórca koncepcji
  • i więcej..

Tworzenie Pionierów

Nasz Pomyślnie absolwenci ds. Projektowania produktów obejmują: Suzanne van Beest (nominowany do Design Lab konkursie Electrolux i wymienione w HOT100) i Izaak Monte (zwycięzca Drempel Award 2013 oraz Henri Winkelman Award 2013, obecnie jest szefem Departamentu Product Design w The Academy of Design Colombo / Sri Lanka).

Lista kontrolna portfela

Czy jesteś ...

  • utalentowany w sztukach wizualnych?
  • niezależny i odpowiedzialny?
  • dedykowane i motywację?
  • przedsiębiorczy?

Następnie odwiedzić jednego z naszych Dni Otwartych lub Wieczory otwarte - i zabrać portfel! - I ubiegać się o przyjęcie.

Co

Wybór 10-15 utworów, które zostały poprzedzone procesem twórczym

Na przykład: projekty, obiekty, fotografie, filmy, gry, animacje, fashion (akcesoria), meble, modele, rysunki, plakaty, kampanie, obrazy, nadające się artefakty i rzeźby. Możesz opublikować i przedstawić to wszystko w estetycznym tradycyjnej folderze portfelem, ale można również stosować różne metody: Prace 3D może być wniesione w polu (tektura), prace cyfrowe mogą być prezentowane na laptopie lub tablecie.

Proszę zwrócić uwagę: Oprócz tych prac, proszę pokazać nam kilka innych rzeczy stworzonych. Należy zwrócić szczególną wybór pomiędzy tymi dwoma. W ten sposób możemy ocenić, w jakim stopniu masz wgląd w swoje własne cechy i własnej pracy.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 10 więcej kursów w Willem de Kooning Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty