Licencjat w zakresie projektowania produktu

Informacje ogólne

Opis programu

Szerokie zastosowanie nowych metod dystrybucji i produkcji stanowi obecnie nowe nowe możliwości dla współczesnych projektantów produktów.

Projekt produktu polega na ciągłym sprawdzaniu relacji między użytkownikiem a produktem. Są wszystkie rodzaje produktów i są wszędzie; Od czysto funkcjonalnego do tych, które składają oświadczenie lub opowiadają historię. Szerokie zastosowanie nowych metod dystrybucji i produkcji stanowi obecnie nowe nowe możliwości dla współczesnych projektantów produktów.

Product Design jest o stale bada związek między produktami i ich użytkowników. Są wszystkie rodzaje produktów i są wszędzie, od czysto funkcjonalnych do tych, które tworzą oświadczenie. W centrum uwagi projektowanie produktów polega na kwestionowaniu i ponownym zdefiniowaniu tego, co już istnieje. Dlatego projektanci produktów rozwijają sens i myślą o wyglądzie.

Nowo powstałe technologie doprowadziły już do fundamentalnych debat nad przyszłością ugruntowanych pomysłów na projektowanie produktów, wykorzystanie produktów i gospodarkę produktową. Szerokie zastosowanie nowych metod dystrybucji i produkcji stanowi obecnie nowe nowe możliwości dla współczesnych projektantów produktów.

Ważnym aspektem programu jest odkrycie i rozwój - dosłownie "branie brudnych rąk" - z materiałów (nowych) i procesów produkcyjnych. Możesz nawet iść krok dalej: nie bojąc się demontażu tego, co już istnieje, w sensie fizycznym i koncepcyjnym, a także pod względem produkcji i dystrybucji. W ten sposób opracujesz nowe pomysły i nowe sposoby korzystania z produktów; Zbadasz głęboko praktyczne konsekwencje projektowania.

Przykłady takich konsekwencji obejmują takie wymiary, jak równowaga ekologiczna i społeczna. Jako projektant produktów, nie ogranicza się więc do pracy z istniejącymi instrumentami; Można także dostosować te instrumenty, a nawet zaprojektować własne. Wykracza to poza sam produkt: projekt produktu nie ogranicza się do przedmiotów materialnych, ale może również prowadzić do procesu lub usługi.

Podsumowując: projektanci produktów to doświadczeni eksperci z dziedziny badań, współpracujący i przedsiębiorcy, którzy potrafią sobie wyobrazić, jak produkty mogą zmienić naszą przyszłość.

img

Kariera

  • Projektant produktów dla różnych branż
  • Twórca koncepcji
  • i więcej..

Tworzenie Pionierów

Nasz Pomyślnie absolwenci ds. Projektowania produktów obejmują: Suzanne van Beest (nominowany do Design Lab konkursie Electrolux i wymienione w HOT100) i Izaak Monte (zwycięzca Drempel Award 2013 oraz Henri Winkelman Award 2013, obecnie jest szefem Departamentu Product Design w The Academy of Design Colombo / Sri Lanka).

Lista kontrolna portfela

Czy jesteś ...

  • utalentowany w sztukach wizualnych?
  • niezależny i odpowiedzialny?
  • dedykowane i motywację?
  • przedsiębiorczy?

Następnie odwiedzić jednego z naszych Dni Otwartych lub Wieczory otwarte - i zabrać portfel! - I ubiegać się o przyjęcie.

Co

Wybór 10-15 utworów, które zostały poprzedzone procesem twórczym

Na przykład: projekty, obiekty, fotografie, filmy, gry, animacje, fashion (akcesoria), meble, modele, rysunki, plakaty, kampanie, obrazy, nadające się artefakty i rzeźby. Możesz opublikować i przedstawić to wszystko w estetycznym tradycyjnej folderze portfelem, ale można również stosować różne metody: Prace 3D może być wniesione w polu (tektura), prace cyfrowe mogą być prezentowane na laptopie lub tablecie.

Proszę zwrócić uwagę: Oprócz tych prac, proszę pokazać nam kilka innych rzeczy stworzonych. Należy zwrócić szczególną wybór pomiędzy tymi dwoma. W ten sposób możemy ocenić, w jakim stopniu masz wgląd w swoje własne cechy i własnej pracy.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Willem de Kooning Academy offers contemporary and cutting edge art courses that complement changing, international practice. The outside world is no longer looking for the autonomous artist or the ... Czytaj więcej

The Willem de Kooning Academy offers contemporary and cutting edge art courses that complement changing, international practice. The outside world is no longer looking for the autonomous artist or the graphic designer, but rather for people who possess a multitude of talents and skills and who look beyond the borders of their original discipline. Pokaż mniej