W tym kursie nauczysz się radzić sobie z największym kapitale spółki, kapitału ludzkiego, nauczyć się technik, aby prowadzić ludzi, a tym samym powoduje, że mogą one przynieść pożądanych rezultatów przez organizacje.

Również badanie kluczowych narzędzi i procesów zarządzania ludźmi. Na koniec może, jeśli wolisz, w uzupełnieniu do zarządzania działem zasobów ludzkich w kilku firmach, staną się konsultantowi (a) zasobów ludzkich i można otworzyć własny biznes.

RH Manager jest przyczynianie się do osiągnięcia celów strategicznych korporacji, artykulacji zawodowego spełnienia i satysfakcję jego głównego składnika, dewelopera.

  • Okres 02 lat
  • Dzień i Noc

Rynek pracy

Obecna sytuacja na rynku wymaga wysokiej konkurencyjności organizacji indeksów. Złożoność brazylijskiego prawa pracy, przyspieszenie obrotów w związku z wejściem w Generacji Y na rynku i nieustannego dążenia do wydajności, to fakty, które potwierdzają zakresu rynku. Kontekst, który umożliwia powstanie menedżera zasobów ludzkich, zwłaszcza w średnich i dużych przedsiębiorstw, zarówno administracji publicznej lub prywatnej. Codziennie pojawiają się nowe firmy oraz znaczenie wzmocnienia kapitału ludzkiego dla osiągnięcia celów strategicznych zagwarantować napięty harmonogram usług doradczych i doradztwa specjalistycznego.

Od pierwszej połowie można gromadzić doświadczenie poprzez płatne staże w postaci dotacji między R $ 180 i $ 724 R, oferowanych przez firmy oraz instytucji członkowskich przez środek sceny. Po ukończeniu pensji zaczynające przewyższyć R $ 2,500. W całej karierze średnia pensja przekracza R $ 9.000. Studia w St. Louis jest wyprzedzać swój czas i cel na przyszłość wielu osiągnięć.

Wynagrodzenie średnim przedziale

Początkowa R $ 1100.00 Pełna R $ 4,000.00

DORADZTWO

Zrozumienie świata biznesu do prowadzenia procesów kapitału ludzkiego organizacji jest główną działalnością zarządcy zasobami ludzkimi.

Kształcenie zawodowe w St. Louis umożliwia również wydajność w wielu dziedzinach, począwszy od zasobów ludzkich planujących headhuntingu usług. Rekrutacja i selekcja; szkolenia i rozwój; Zasady budowy płac; bezpieczeństwa, higieny i ochrony zdrowia w miejscu pracy i rozwiązywania konfliktów to tylko niektóre z funkcji, które te przedsiębiorstwa, może grać.

W stanie zrozumieć i wyrazić różne pola dla administracji, HR Manager, może działać na każdym poziomie organizacji, opracowanie strategii na rzecz poprawy wyników zespołu, oprócz doradztwa i usług doradczych. Można również śledzić karierę akademicką, kiedykolwiek myślał o bycie naukowcem, nauczycielem lub wykładowcą? Obszar ten jest ogromny, a wybór należy do Ciebie!

Program prowadzony przez:
Portuguese (Brazil)

Zobacz 18 więcej kursów w Grupo Tiradentes »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Mar 2020
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Mar 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa