Cele programu Bachelor of Business Administration:

Rozmieszczone jako wspólnego programu Ipag Szkole Biznesu i Nottingham Business School i University of South Wales, to 3-letnie studia biznesu ma na celu rozwijanie wiedzy i umiejętności ucznia w sferze międzynarodowego biznesu i zarządzania. Firmy budują globalną obecność w środowisku rosnącej współzależności gospodarczej między narodami, które przyczyniają się do popytu na zarządzaniu międzynarodowym know-how, a dla absolwentów międzynarodowych umiejętności biznesowych, które są w stanie skutecznie działa ponad granicami.

66246_728x290.gif

Metody nauczania

Kursy są realizowane poprzez połączenie wykładów i małych grup samouczka, gdzie interakcje uczeń-nauczyciel zachęcał. Większość modułów obejmują projekty grupowe, gdzie uczniowie są w stanie zdobyć doświadczenie z pierwszej ręki o pracy w wielokulturowym zespole. Prezentacje i raporty stanowią część ciągłego procesu oceny oceny i egzamin końcowy w każdym module jest siedział na końcu semestru. Studenci studiujący w Paryżu i Nicei musi wypełnić obowiązkowy 4-miesięczny staż i zgłosić się w drugiej połowie roku 3 w celu zakończenia programu. Istnieje również opcja na Uniwersytecie Południowej Walii podjąć staż w miejsce semestru akademickiego.

Ipag Business School BBA pozwala Baccalaureate / posiadaczy maturę do:

  • Magister w ciągu 3 lat ogólne umiejętności zarządzania niezbędne do pracy w dużej grupie;
  • Dowiedz się, jak tworzyć i pracować w środowisku wielokulturowym;
  • Nabyć międzynarodowy profil studiując na podwójnym dyplomem Bachelor of wyróżnieniem w dwóch prestiżowych brytyjskich uniwersytetów:
  1. Uniwersytet Południowej Walii
  2. CZAS TRWANIA

3 lata

AKREDYTACJE

System oceny działa zgodnie z zasadami Europejskiego Systemu Transferu Punktów (ECTS), który przyznaje 60 punktów za każdy rok akademicki. Cała obowiązkowa praca jest akredytowana.

Wymagania kwalifikacyjne

Wymagania wstępne :

  • Matura, dyplom ukończenia szkoły średniej LUB równoważny
  • Angielski - minimalny wynik TOEFL wynoszący 500 w teście papierowym lub 65 w teście internetowym lub 5,5 w teście IELTS
Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty