Przeczytaj oficjalny opis

Cel:

BBA Program Degree in International Business na Savonia UAS ma na celu opracowanie koncentruje doświadczenie w handlu zagranicznym. Aby osiągnąć ten cel będzie rozwijać wiedzę stopniowo, na przestrzeni lat, a zyska ogromny możliwość pracy w międzynarodowym środowisku pracy. Przyszłej kariery nie konieczne cię za granicą można znaleźć wielokulturowe i wielonarodowe miejsca pracy tutaj, w Finlandii, jak również.

Savonia_BBA

Praktyczne narzędzia dla swojej przyszłej kariery

Absolwenci są przygotowani do BBA obliczu ciągłych zmian w globalnym dziedzinie biznesu i są wrażliwe do wymagań określonych przez partnerów międzynarodowych. BBAS są szczególnie biegłym w praktycznych aspektów procesu internacjonalizacji, co w dobrym stanie pomóc np MŚP w rozpoczęciu handlu międzynarodowego. Oni działają płynnie w ramach wielokulturowych zespołach i są w stanie poprowadzić swoją drużynę do określonych celów.

BBAS mieć otwarty umysł w kierunku opracowania nowych sposobów nie tylko w biznesie, ale także dobre samopoczucie w pracy, jak i własnej wiedzy specjalistycznej w dziedzinie. BBAS będzie działać, między innymi, w zakresie importu-eksportu, międzynarodowej sprzedaży i obsługi klienta, logistyki i innych działań międzynarodowych.

Specjalizacje:

Specjalizacja programu jest Międzynarodowy ekspert w dziedzinie handlu, z naciskiem na internacjonalizacji MŚP i praktycznych aspektów handlu międzynarodowego.

Treść Studiów:

Studia na Savonii są zorientowane praktycznie i wszechstronny. Projekty i współpraca z okolicznych społeczności, firm i instytucji, a także partnerów zagranicznych i koledzy są zintegrowane w codziennym życiu naszych uczniów.

Każdego roku badania mają dwa przypisane tematów. Podczas pierwszego jesiennego okresu studiów poznasz planowania i rozpoczynania działalności gospodarczej. Odbywa się to przez pracę we współpracy z lokalną organizacją partnerską. Studenci będą tworzyć zespoły wokół małych i średnich przedsiębiorstw, i rozpocząć poznawanie poszczególnych etapów potrzebnych przy tworzeniu firmy.

Drugi termin wiosną skupia się na prowadzenie biznesu. Zyskasz głęboki wgląd w prowadzenie bieżącej działalności organizacji partnerskich. Będziesz przejść? zespół fazy budowlane i zapoznać się z wielokulturowych zespołów i metod pracy. Oczekuje się również do zastosowania w praktyce wiedzy biznesowej w organizacji partnerskiej i móc podzielić się swoją wiedzę z innymi studentami. Pod koniec roku, będzie można nabyć kompleksową wiedzę na temat codziennej działalności firmy jako podstawa do opracowania swoje międzynarodowe doświadczenie w handlu.

Solidne podstawy i cele międzynarodowe

Studia drugiego roku skupi się na podstawowych umiejętności internacjonalizacji. Po pierwsze, dowiesz się, jak korzystać z narzędzi, takich jak badania biznesu i zrozumie funkcje międzynarodowej ekonomii. Po drugie, można umieścić te umiejętności i wiedzę do użytku, ponownie wraz z lokalnymi organizacjami, w ramach przygotowań do tematu internacjonalizacji. Projekt internacjonalizacji biznesu prawdziwe życie dominuje termin, wspierany przez badania w analizie biznesowej i komunikacji.

Podczas trzeciego roku będzie koncentrować się na dostosowanie działalności gospodarczej do środowiska międzynarodowego oraz na wyzwania organizacje twarz ze względu na różnice w prowadzeniu biznesu. Jak rozwijać umiejętności i zrozumienie, będzie można dostrzec ocenę i rozwój międzynarodowego biznesu. Twoje umiejętności zarządzania i przywództwa będzie rosnąć, aby sprostać wymaganiom międzynarodowym doświadczeniem handlowym.

Struktura studiów:

Stopień składa się z 210 punktów. Każdego roku wynosi 60 punktów, co wymaga 1600 godzin pracy. Twój nakład pracy będzie obejmować lekcje online i niezależnych badań, pracy zespołowej i staż. Udział w działalności badawczo-rozwojowej jest również częścią studiów.

Szczegółowa struktura studiów jest następujący:

 • Badania podstawowe 60cr
 • Badania profesjonalne 90cr
 • Badania alternatywne 15cr
 • Staż 30cr
 • Teza 15cr

Teza:

Teza w Savonii jest zawsze związane z pracą. Daje to dobrą okazję do sieci z profesjonalistami w swojej dziedzinie w trakcie studiów, a często teza okazuje się być punktem wyjścia do kariery.

Teza podkreśla współpracę między tobą, życie zawodowe i UAS w wyborze tematu, wyznaczając cele i faktycznie robi. Podczas procesu pokażesz, że jesteś w stanie pracować niezależnie, uznając, oceny i rozwiązywania problemów rozwojowych w życiu zawodowym. Umiejętności zawodowych w zakresie sprawozdawczości i komunikacji, a także są wymagane. Prace związane z pracą obejmują następujące w Savonii:

 • projekt rozwojowy, co Ty lub Twój zespół planować i realizować w oparciu o wymagania klienta. Przykładem takiego projektu obejmują rozwoju produktu lub usługi, rozwój przepływu pracy i rozwoju materialnego informacje, takie jak przewodnik lub instrukcji. Proces rozwojowy, a jego wynik zostanie zgłoszony w sposób specyficzny pola.
 • projekt badawczy, gdzie Ty lub Twój zespół przeprowadza odpowiednie działania badawcze, aby rzucić światło do rozwoju i rozwiązywania problemów potrzeb klienta.
 • produkcja, co ty lub twój zespół i wdrożenia planu, aby pokazać swoją wiedzę lub talent artystyczny. Produkcja może być zdarzenie, seminarium lub wydajność. Proces i jego wynik zostanie zgłoszony w polną specyficzny sposób.
 • skumulowany teza, gdzie np projekty, bada lub artykuły naukowe wykonane w badaniach są zebrane razem i zgłaszane jako synteza, prezentując najważniejsze ustalenia i wyniki w polną specyficzny sposób.

Twój proces praca będzie wspierana przez badaniach biznesowych, seminariów i warsztatów metodycznych pracy magisterskiej. Możesz zrobić swoją pracę samodzielnie lub w grupie.

Możliwości kariery:

BBAS będzie działać, między innymi, w zakresie importu-eksportu, międzynarodowej sprzedaży i obsługi klienta, logistyki i innych działań międzynarodowych. Będziesz mieć również umiejętności i kompetencje potrzebne, aby stać się przedsiębiorcą.

Tytuły:

 • Asystent Export
 • Eksport sekretarz
 • Przedstawiciel Handlowy
 • Sekretarz sprzedaży
 • Planowanie marketingowe
 • Kierownik sklepu
 • Asystent importu
 • Import sekretarz
 • Product Manager
 • Doradca inwestycyjny
 • Specjalista Zamówień
 • HRM Specjalista
 • Przedstawiciel handlowy
 • Kierownik eksportu
 • Import Kierownik

Międzynarodowość:

BBA jest grupa wielonarodowa i -cultural przez naturę, więc będzie przyzwyczaić się do międzynarodowego środowiska pracy od dnia 1. Ponadto, sam program BBA jest przeznaczony do internacjonalizacji. Ścisła współpraca z naszymi międzynarodowymi partnerami prowadzi w kontakcie z ludźmi i organizacjami spoza Finlandii, co możliwe, aby porównać widoki, dzielenie się wiedzą i obok siebie na pracę projektów za pomocą narzędzi komunikacyjnych opartych na technologii, a także spotkania się osobiście.

Wymiany studentów jest także naturalnym i zalecana część swoich studiów drugiego roku i staże (podstawowe i / lub zawodowych) może cię w dowolne miejsce na świecie.

Nasz wybór studiów językowych jest znaczny, uzupełniony o ofercie Uniwersytetu Wschodniej Finlandii. Badania międzykulturowe stanowią dobrą podstawę dla swoich osobistych doświadczeń we wszystkich aspektach międzynarodowość.

Współpraca:

Savo jest aktywny w rozwoju lokalnej społeczności poprzez, między innymi, projekty studenckie, wspólnych projektów badawczych oraz różnych programów rozwoju. Współpraca z lokalnym życiu pracy jest wysoko cenione i na podstawie relacji długoterminowych. Także wspólne działania z Uniwersytetu w Finlandii Wschodniej i Karelii UAS przynieść wiele możliwości dla naszych studentów. Aspekty międzynarodowe są rozpatrywane w ścisłej sieci zagranicznych instytucji partnerskich, obejmujących wymianę, staże, projektów i wspólnych lub podwójnych stopni.

Badania:

Program BBA poświęcona jest pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w ich wysiłkach internacjonalizacji. Nasi uczniowie będą pracować na różnych projektów badawczych i rozwojowych związanych z pracą małych i średnich przedsiębiorstw.

Możliwości, aby kontynuować studia po ukończeniu studiów:

Stopień BBA jest międzynarodowo uznane i zatwierdzone kwalifikacje. BBA absolwent jest uprawniony do ubiegania się kontynuować studia teoretyczne na większości uniwersytetów na całym świecie. Często na kolejny stopień Master może być zakończona w ciągu 2 lat, w zależności od kierunku studiów i studentów. Jednakże, jeżeli chcą kontynuować studia na poziomie magisterskim na uniwersytecie nauk stosowanych, zostanie skierowany do rozpocząć swoją karierę pracy zebrać 3-letnie doświadczenie w pracy przed wejściem programu magistra.

Język:

Cały program będzie prowadzony w języku angielskim oprócz obowiązkowych kursy językowe w języku fińskim (dla studentów zagranicznych), w języku szwedzkim (dla fińskich studentów). Należy pamiętać, że nie oczekuje się być idealne, kiedy zaczynasz studia - twoje umiejętności językowe poprawi robiąc studiów biznesowych. Wielokulturowe środowisko uczenia studentów mówiących różnymi językami jest najlepszy sposób przygotowania do wyzwań globalnego życia biznesowego!

CZESNE

Savo University of Applied Sciences podjął decyzję o wprowadzeniu czesnego dla studentów spoza UE / EOG. Czesne zastosowanie do studentów rozpoczynających studia w dniu 1 sierpnia 2017 roku lub później. Czesne jest pobierana za każdy rok akademicki i musi być zapłacona do dnia 31 sierpnia.

Opłaty są następujące:

 • dla Bachelor studies 5000 euro za rok akademicki
 • Magister na studia 6000 euro za rok akademicki

Wszyscy studenci Savonia University of Applied Sciences spoza UE / EOG mogą ubiegać się o stypendium po zostały one dopuszczone do programów płatnych licencjata lub magistra i oni zapisali sobie jako prezent. W pierwszym roku akademickim stypendium pokrywa 70% czesnego; w kolejnych latach akademickich stypendium pokrywa 50% czesnego. Aby zakwalifikować się do otrzymania stypendium po pierwszym roku akademickiego, studenci muszą zdobyć przynajmniej 55 punktów badań wyszczególnionych we własnym planem studiów na rok akademicki.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Savonia University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa