W bardzo złożonym i konkurencyjnym świecie, absolwenci muszą mieć umiejętności szanse na rynku pracy, aby uzyskać najlepsze oferty pracy. Choć może się wydawać odległe dyplomowy na początku programu, dobrze jest zaplanować wcześniej. Mając to na uwadze, przywództwo w SP Jain akademicki ma przeprojektowany jego licencjackich Bachelor of Business Administration (BBA) Program koncentruje się na umiejętności, aby jak krytycznego myślenia i globalnej agility, bez kompromisów w zakresie wiedzy technicznej.

Najciekawsze BBA

 • 4-letnie studia licencjackie
 • 3 najnowocześniejsze specjalizacje do wyboru: marketingu, finansów i przedsiębiorczości
 • Kwalifikuje się do pracy w Australii, po zakończeniu
 • Najlepiej przygotowuje do elitarnych międzynarodowych programów MBA
 • Sprawia, że ​​bardzo konkurencyjne na arenie globalnego biznesu
 • Opcja do ukończenia 1 rok w Bombaju czy Singapurze
 • Opcja przesyłania do BEC lub BBC w 2. roku

Co nowego o naszym BBA?

 • Nowy kierunek Przedsiębiorczości
 • "Zatrudnienie i Practitioner Skills Series", które pomogą Ci rozwinąć kluczowe atrybuty w świecie rzeczywistym, jak globalnej inteligencji i skutecznej komunikacji
 • Dwa nowe przedmioty podstawowe: samodzielnej nauki i odczytu sygnałów i trendy
 • Projekt Przedsiębiorczość jako alternatywa dla obecnego projektu działania Learning
 • Transfer do BEC / BBC po pierwszym roku BBA

WSTĘP PROCES

Co szukamy

Studenci, którzy ukończyli szkołę / szkoły / wtórnego junior college lub jakąś równoważną formę kształcenia na poziomie średnim i umieszczone w górnych 25% swojej klasie.

Studenci zakwalifikowani na podstawie ich rok 10 lub ostatniego egzaminu Nadzorczej (wykonane w ciągu ostatnich 2 lat) i SP Jain testu wstępnego (SPJET) lub SAT wynik.

SP Jain przyjmuje studentów transferu do programu BBA. W celu oceny ich kwalifikowalności i kryteria ich dopuszczenia do transferu do kredytów, studenci mogą napisać do bba@spjain.org~~V.

Kryteria kwalifikujące się zmieniać dla uczniów o różnym pochodzeniu. Szczegóły dotyczące same są wymienione poniżej:

Australijski Wnioskodawcy

Dopuszczalne wymagania dotyczące Roku 12: Zakończenie NSW Wyższej Szkoły Certyfikat z australijskiego trzeciorzędu (Admission Pozycja ATAR) 85 lub większej lub jej równowartość międzypaństwowych.

Ukończenie zatwierdzonego kursu na poziomie Certificate IV podjęte na zarejestrowanego dostawcy kształcenia technicznego i zawodowego w NSW lub jej równowartość międzypaństwowych.

International Baccalaureate (IB): Zakończenie International Baccalaureate Diploma z nie mniej niż 32 punktów zdobytych przez badania co najmniej sześć przedmiotów, z których trzy powinny być na wyższym poziomie. Posiadanie kwalifikacji uważane za równoważne do jednego z powyższych trzech punktów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w S P Jain School of Global Management Singapore »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
19,500 SGD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń