Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

W bardzo złożonym i konkurencyjnym świecie, absolwenci muszą mieć umiejętności szanse na rynku pracy, aby uzyskać najlepsze oferty pracy. Choć może się wydawać odległe dyplomowy na początku programu, dobrze jest zaplanować wcześniej. Mając to na uwadze, przywództwo w SP Jain akademicki ma przeprojektowany jego studiów Bachelor of Business Administration (BBA) programu, aby skupić się na umiejętności, jak krytycznego myślenia i globalnej agility, bez kompromisów w zakresie wiedzy technicznej.

Najciekawsze BBA

 • 4-letnie studia licencjackie
 • 3 najnowocześniejsze specjalizacje do wyboru: marketingu, finansów i przedsiębiorczości
 • Kwalifikuje się do pracy w Australii, po zakończeniu
 • Najlepiej przygotowuje do elitarnych międzynarodowych programów MBA
 • Sprawia, że ​​bardzo konkurencyjne na arenie globalnego biznesu
 • Opcja do ukończenia 1 rok w Bombaju czy Singapurze
 • Opcja przesyłania do BEC lub BBC w 2. roku

Co nowego o naszym BBA?

 • Nowy kierunek Przedsiębiorczości
 • "Zatrudnienie i Practitioner Skills Series", które pomogą Ci rozwinąć kluczowe atrybuty w świecie rzeczywistym, jak globalnej inteligencji i skutecznej komunikacji
 • Dwa nowe przedmioty podstawowe: samodzielnej nauki i odczytu sygnałów i trendy
 • Projekt Przedsiębiorczość jako alternatywa dla obecnego projektu działania Learning
 • Transfer do BEC / BBC po pierwszym roku BBA.

Model Tri-City

Jako student w SP Jain BBA, uczysz się w trzech dynamicznych miast - w pierwszym roku w Singapurze, a następnie przez rok w Dubaju i dwóch ostatnich lat w Sydney. Ten model multi-city oferuje idealne tło do nauki globalnego biznesu, zastosować nauki w kontekście międzynarodowym, budować ważnych globalnych sieci, oraz opracowanie i demonstracja kluczowe atrybuty prawdziwego świata.

Specjalizacje

Uznając, że absolwenci biznesowych musi być w stanie realizować różnorodne kariery, nowy BBA obejmuje trzy kierunki awangardowe w finansach, marketingu i przedsiębiorczości. Te koncerny narazić na szeroki zakres tematów, które doskonalić swoje umiejętności analityczne i krytyczne, i przygotować się do rozpoczęcia kariery globalnych liderów biznesu. Najczęściej uczniowie mogą zrobić "drobne", oprócz wybranej dur.

Obok, z zastrzeżeniem uzyskania uprzedniej zgody kierownictwa akademickiego, możesz zdecydować się na zakończenie jednego, lub więcej, niewielki (y) lub podwójne głównym.

MARKETING

Bachelor of Business Administration (BBA) Główne Marketing ma na celu przygotowanie studentów do kariery w marketingu, zapewniając im praktyczne doświadczenie w zatrudniając się nowe zasady i praktyki współczesnego marketingu. Studenci wybierający za to główną dowiedzieć się o taką tematyką jak globalny marketing, e-commerce, usługi marketingowe, zarządzanie marką i zachowania nabywcy, wszystkie kluczowe znaczenie dla skutecznego i efektywnego marketingu produktów i usług.

FINANSE

Bachelor of Business Administration (BBA) kierunku Finanse jest zaprojektowany, aby dać szczegółową wiedzę na temat problemów finansowych stojących menedżera w korporacyjnym i zapewnia Państwu umiejętności w celu opracowania rozwiązań finansowych dla rządów, korporacji i wysokich osób zamożnych , Główne okładki bardzo innowacyjne i up-to-the-minute tematy, takie jak sprawozdania, analizy finansowej instytucji i rynków finansowych, finansów międzynarodowych, analizy inwestycji, handlu i zarządzania portfelem i modelowania finansowego i ryzyka.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Bachelor of Business Administration (BBA) Główne Przedsiębiorczości ma na celu wspieranie silnego ducha przedsiębiorczości wśród studentów. Studenci, którzy zdecydują się na tym wielkim absolwent będzie z wiedzy i umiejętności potrzebnych do stworzenia firmy i aby ich twórczych pomysłów w nowych firm. Głównym obejmuje takie tematy jak podstaw przedsiębiorczości, strategii komercjalizacji, pozyskiwania funduszy, finansowania przedsiębiorczości, deal struktury i przedsiębiorczości społecznej.

Kursy i kredyty

Aby spełnić wymagania stopnia BBA, studenci muszą wypełnić 30 podstawowych przedmiotów, 2 regionalne projekty badawcze, 6 specjalizacje i 1 projekt Action Learning / Przedsiębiorczość wyrównane pola wybranego specjalisty.

W semestrów I do IV włącznie, student będzie studiować 5 przedmiotów w semestrze - 4 ogólne tematy biznesowe i 1 sztuk wyzwolonych temat.

Przed rozpoczęciem studiów w semestrze V, każdy uczeń wybierze jeden wyspecjalizowany obszar działalności o bardziej intensywnej pracy.

W semestry V do VII włącznie, każdy student będzie studiować 2 specjalistycznych zagadnień biznesowych i 2 ogólne tematy biznesowe.

W połowie VIII, każdy student będzie studiować 2 specjalistycznych zagadnień biznesowych i będą zobowiązane do podjęcia 1 duży projekt dostosowany do jego / jej wybranego specjalistycznego kierunku studiów. Dokonując ich wybór specjalistycznych podmiotów gospodarczych student musi wybrać co najmniej 6 tematów z obszaru specjalizacji, a pozostałe 2 obiekty mogą zostać wybrane z jednego z innych przedmiotów wymienionych w wyspecjalizowanych obszarach biznesowych studiów. U osób wybierających i ich sekwencjonowania każdy student będzie skonsultować się z doradcą kursu.

Studenci uczą 5 przedmiotów w semestrze. Uczestniczą wykłady i ćwiczenia wszystkie 5 dni w tygodniu przez okres 3 godzin dziennie. Zatem łączna liczba godzin kontaktowych na temat za semestr to 36 godzin, a całkowita liczba godzin kontaktowych w semestrze to 180 godzin.

Rekrutacja

Kwalifikacje

Co poszukujemy: Studenci, którzy ukończyli szkołę / szkoły / wtórnego junior college lub jakąś równoważną formę kształcenia na poziomie średnim i umieszczone w górnych 25% swojej klasie.

Studenci zakwalifikowani na podstawie ich rok 10 lub ostatniego egzaminu Nadzorczej (wykonane w ciągu ostatnich 2 lat) i SP Jain testu wstępnego (SPJET) lub SAT wynik.

SP Jain przyjmuje studentów transferu do programu BBA. W celu oceny ich kwalifikowalności i kryteria ich dopuszczenia do transferu do kredytów, studenci mogą napisać do bba@spjain.org~~V.

Kryteria kwalifikujące się zmieniać dla uczniów o różnym pochodzeniu. Szczegóły takie same są wymienione poniżej: Indian wnioskodawców dopuszczalne wymagania dla Roku 12: Zaliczenie All India Starszy Szkół egzaminu certyfikacji (CBSE) lub Indie Szkoła certyfikatu (ISC) Rok 12 egzaminacyjnej lub Higher Secondary Certyfikat (HSC) z indyjskim stanie Płyty o minimum 70%.

International Baccalaureate (IB): Zakończenie International Baccalaureate Diploma z nie mniej niż 32 punktów zdobytych poprzez badanie co najmniej sześciu przedmiotów, z których trzy powinny być na wyższych level.Australian Wnioskodawców Dopuszczalne wymagania dotyczące rok 12: Zakończenie NSW Wyższa Szkoła Certyfikat z australijskiego trzeciorzędu (Admission Pozycja ATAR) 85 lub większej lub jej równowartość międzypaństwowych.

Ukończenie zatwierdzonego kursu na poziomie Certificate IV podjęte na zarejestrowanego dostawcy kształcenia technicznego i zawodowego w NSW lub jej równowartość międzypaństwowych.

International Baccalaureate (IB): Zakończenie International Baccalaureate Diploma z nie mniej niż 32 punktów zdobytych przez badania co najmniej sześć przedmiotów, z których trzy powinny być na wyższym poziomie. Posiadanie kwalifikacji uważane za równoważne do jednej z trzech powyższych points.International Zastosowania dopuszczalne wymagania dotyczące rok 12: International Baccalaureate (IB): Zakończenie International Baccalaureate Diploma z nie mniej niż 32 punktów zdobytych poprzez badanie co najmniej sześciu przedmiotów, z których trzy są na wyższym poziomie.

A poziomy: Minimum klas B, B, B w 3 przedmiotów na poziomie zaawansowanych w tych samych wymagań sitting.English Język których oczekuje Wszyscy studenci wykazać akceptowalny biegłość w języku angielskim. To będzie oceniana w trakcie oceny.

Wynik nie jest wymagane w przypadku języka angielskiego SP Jain dopuszczenie do. W przypadku przesyłania do Sydney, studenci muszą zapewnić akceptowalny wynik języka angielskiego. Jest to konieczne do uzyskania wizy australijskiej. Pełne informacje na temat angielskich wymogów językowych dla australijskich wiz studenckich są dostępne tutaj.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Stycz. 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Stycz. 2020