licencjat z biologii

Algoma University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

licencjat z biologii

Algoma University

Licencjat z biologii

&nbsp

Algoma University 's biologia dział jest zaangażowana w praktyczne doświadczenie edukacyjne, w których uczniowie są w stanie nawiązać osobistą relację z ich profesorów. Sprzyja to bardzo intymne i interaktywne środowisko uczenia nie doświadczyliśmy w większych uniwersytetów.

Algoma U studentów biologii mieli niepowtarzalną okazję do dalszego kształcenia i badań naukowych ze względu na partnerstwo, które istnieją między organizacjami badawczymi i Algoma University. Algoma U i Zasobów Naturalnych Kanada Great Lakes Forestry Centre (GLFC) mają wspólne partnerstwo od 2003 roku, a od stycznia 2008 r. Nowe partnerstwo zostało ustalone z Ministerstwem Zasobów Naturalnych 'Ontario Instytut Badawczy Leśnictwa (Ofri).Partnerstwa te korzyść studentom poprzez umożliwienie naukowcom zaangażować się z akademickim programowania, służą jako uzupełnienie profesorów i studentów z obu cennych możliwości badawczych i dostępu do stanu laboratoriów sztuki. Wyposażenie zarówno GLFC i Ofri znajdują się w dziesięć minut spacerem od kampusu - ta bliskość również pomoc w zaangażowaniu studentów. Uczniowie są zachęcani do angażowania się z różnych laboratoriach w celu zdobycia świata rzeczywistego doświadczenia w dziedzinie biologii.

Ogólnie Wydział Biologii na Algoma U jest zobowiązana do oferowania studentom wykształcenie, które jest dobrze zaokrąglone i przygotować je do ich przyszłej kariery.

&nbsp

&nbsp

Bachelor of Science (General) w biologii

&nbsp

Program ten przeznaczony jest dla osób zainteresowanych studiowaniem biologii i / lub uzyskanie silnej pre-profesjonalne przygotowanie do nauki.

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Sault Ste. Marie, Ontario
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Kanada - Sault Ste. Marie, Ontario
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą