Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat z ekonomii

Ekonomia jest nauką o procesach decyzyjnych. Dyscyplina obejmuje badanie, produkcji, wymiany i konsumpcji dóbr materialnych i usług. Polega ona na badanie lokalnych, stanowych, krajowych i międzynarodowych instytucji i polityki, że te organizacje prywatne / rządowe rozwoju w celu osiągnięcia konkretnych celów. Obejmuje ona analizę obu wskaźników makroekonomicznych krajowych i międzynarodowych i badania przepływów towarów i usług, zarówno międzynarodowych i między krajowym. Zastosowanie koncepcji ekonomicznych do formalnego podejmowania decyzji w indywidualnej, społecznej, instytucjonalnej i poziom jest osadzony w programie nauczania (głównie przez pola / Przedmioty do wyboru). Wreszcie, economics jest nauki i jako taka, posiada podstawę statystycznej, która Ekonomiści możliwość przetestowania hipotezy dotyczące ludzkiego zachowania.

Kierunków ekonomii na Uniwersytecie w Tampa może dochodzić zarówno stopień BS (z College of Business) lub dyplom licencjata (od Kolegium Nauk Społecznych). Wszystkie koncerny muszą rozwijać umiejętności makro i mikroekonomii, zarówno poprzez poziomie średniozaawansowanym. Ekonometria (statystyki działalności gospodarcze) i rachunek są zintegrowane z programem nauczania. Dział oferuje obieralnych dostępne na obu mikro i makroekonomicznych tematów.

Kierunków ekonomia może Specjalizujemy się w wielu dziedzinach i mają możliwości rozwoju kariery zawodowej, zarówno w rządzie, jak i sektora prywatnego. UT studenci ekonomii zostały przyjęte do szkół prawniczych i studia podyplomowe na wielu prestiżowych szkół wyższych i uniwersytetów. Inni odkryli stanowiska z Kongresu USA, US Departament Skarbu, Bank Rezerwy Federalnej, Agencji Ochrony Środowiska, Banku Światowego, Citigroup, Bank of America, Smith Barney i więcej.

PROGRAMY

Bachelor of Science w Business Economics zapewnia duże doświadczenie w wszystkich obszarów funkcjonalnych przedsiębiorstwa w celu uzupełnienia ich ekonomię głównym.

Bachelor of Arts in Economics przewiduje możliwość dla studentów, aby uzyskać ekspozycję na firmy, bez konieczności ich do wielu specjalistycznych kursów off w ekonomii przedsiębiorstw dużych.

Minor ekonomii wymaga 18 godzin semestr kredytu w ekonomii kursy. Choć drobne w ekonomii mogą być zakończone bez rachunku, jako warunku wstępnego, każdy z kursów na poziomie 400 (w tym w ekonomii Ekonometrii i ECO 460 ECO 461 Seminarium ekonomii) wymaga rachunku dla biznesu (lub kamienia I). Drobne w ekonomii uzupełnia główną w księgowości, finansów, biznesu międzynarodowego, marketingu, matematyki, psychologii i wielu innych.

Prestiżowe. Podłączony.

Sykes College of Business zwraca wraz utalentowanych wykładowców, zaawansowanej technologii i najnowocześniejszych programów nauczania, aby zapewnić studentom narzędzi do osiągnięcia sukcesu w zmieniającym się świecie. Wysoko wykwalifikowani studenci z różnych grup wiekowych i środowisk otrzymują zaawansowane szkolenie szereg dyscyplin z członków wydziału z impulsu na przedsiębiorców.

Na Sykes College of Business, jesteśmy dumni z cech, które wyróżniają nas wśród najlepszych programów biznesowych na świecie, takich jak:

Najwyższa akredytacji: AACSB International

Sykes College of Business jest elitarna szkoła prywatna akredytowana zarówno na poziomie studiów magisterskich i licencjackich przez AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business.

Princeton Review

Szósty rok z rzędu, Uniwersytet Tampa John H. Sykes College of Business został nazwany przez Princeton Review jako wybitny szkoły biznesu - i jeden z 296 najlepszych szkół biznesu na świecie. Princeton Review oferuje szkołę w niedawno opublikowanym 2013 edycji najlepszych szkół biznesu.

Tampa Bay Business Journal

University of Tampa program MBA został wymieniony jako "program MBA" w Ulubiona drugiej dorocznej Tampa Bay Business Journal najlepsze w biz: Choice Awards czytelników. Miejsce za UT były programy MBA z University of Florida (nr 2), University of South Florida Executive MBA (No. 3), USF-St. Petersburg i św Leo University.

Innowacyjny program nauczania

Nasz program nauczania sprzyja wyjątkowo zaprojektowane z podstaw biznesu zrozumienia, że ​​innowacje i technologia jutra są niezbędne dla sukcesu firmy.

Wyjątkowa Wydział

Nasz szanowany wydziału osiągnęły reputację krajowych i międzynarodowych dla akademickiego i biznesowego sukcesu w swoich dziedzinach. Dziewięćdziesiąt siedem procent trzymać stopni doktora i 80 procent ma praktyczne doświadczenie biznesowe.

Empirycznej nauki

Sykes College of Business zachęca do nauki świecie rzeczywistym. Każdy program studiów podyplomowych biznesu oferuje empirycznej nauki poprzez projekty klientów, staże, studia przypadków, doradztwo, planowanie strategiczne oraz gromadzenie i analiza danych. Solidne międzynarodowe programy podróżnicze Kolegium pomóc uczniom włączyć widok globalny na studia.

High-Tech Usługi

Od zarządzania inwestycjami w naszym Huizenga Fundacji Trading Center Family celu praktyczne szkolenie w innych systemach korporacyjnych SAP i nasi studenci Graduate Business dostęp do najbardziej aktualnych technologii przez ich zajęć.

Licencjackie Rekrutacja międzynarodowe

Ze studentów uczestniczących w ponad 100 krajach, UT dumnie uważa studentów z całego świata na pierwszym roku studiów lub dopuszczenie transferu. Wymagany jest dowód znajomości języka angielskiego. (To jest uchylony dla studentów z Commonwealth Karaiby, Bermudy, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii i Nowej Zelandii.)

Uczniowie powinni stosować przez aplikacji online UT. W celu zbadania wniosku studenta, Uniwersytet musi otrzymać następujące:

 • Oficjalne zapisy wszystkich zajęć szkolnych i średnich klas tłumaczone w języku angielskim ("Dziennik" oznacza, że ​​należy poprosić swoją szkołę wysłać zapisy bezpośrednio do biura UT przyjęć. Jeśli jest to niemożliwe, należy wysłać kopie, które zostały certyfikowane przez szkoły jako "zgodność z oryginałem" oryginałów po ich skopiowaniu. Oficjalna w szkole powinien podpisać dokument jako "prawdziwą kopią oryginału.")
 • Esej napisany w języku angielskim
 • Rekomendacja napisana przez doradcę, nauczyciela lub dyrektora szkoły.

Kandydaci muszą złożyć jedną z następujących czynności:

 • TOEFL: minimalny akceptowalny wynik to 550 lub 213 79 (na podstawie internetu) egzamin (elektroniczny) lub.
 • IELTS: International English Language Testing System - klasy co najmniej 6,5.
 • CPE: Certyfikat znajomości języka angielskiego - gatunki "C" lub lepiej
 • Pearson Test języka angielskiego (PTE): minimalny wynik 58.
 • Pomyślne zakończenie certyfikat English 112 oferowanych przez ELS Language Centers towarzyszy list polecający od administratora i 500-angielskie słowo próby pisania.

Zagraniczni studenci, którzy spełniają warunki przyjęcia, ale potrzebują dodatkowego szkolenia języka angielskiego przed wejściem w pełnym wymiarze czasu studenta stopnia mogą zapisać się na jeden z kilku programów ESL.

Zagraniczni studenci również musi przedstawić dowód dostępnych środków na pokrycie ich pierwszy rok studiów i każdego kolejnego roku. Wyjątkowe nowych studentów wchodzi z doskonałe osiągnięcia w nauce otrzymują stypendia częściowe (4,000- $ 7,000 dolarów na rok akademicki), które obejmuje tylko niewielką część całkowitych kosztów. Studenci mogą pracować na terenie kampusu do 20 godzin tygodniowo.

Po przyjęciu do uniwersytetu i pomyślnym zakończeniu sprawozdania finansowego, I-20 Formularz zostanie wysłany do wnioskodawców z urzędu UT przyjęć. Wnioskodawcy muszą mieć formę I-20, kopię piśmie akceptacji oraz sprawozdania finansowego do najbliższego konsulatu lub ambasady USA. Po wywiadzie, ambasada lub konsulat zadecyduje, czy wiza studencka F-1 mogą być wydawane. Aby wjechać do Stanów Zjednoczonych, uczniowie potrzebują wizę w paszporcie i formularza I-20. Studenci nie mogą wjechać do kraju na podstawie wizy turystycznej z zamiarem studiowania w USA

Personel w Biurze Programów Międzynarodowych pomaga studentom informacji przed przyjazdem, orientacji i doradztwa w sprawach naukowych, społecznych, kulturalnych i zatrudnienia.

Średni koszt na pełne etaty studentów studiów licencjackich na 2013-2014 rok akademicki (jesienią i wiosną).

 • Czesne (12-18 godzin kredytowych w semestrze): 23.990 dolarów
 • Obowiązkowe opłaty (wymagane): 1,782 dolarów
 • Pokój i wyżywienie (pokój dwuosobowy, 15 posiłków tygodniowo): 9,388 dolarów
 • Razem: 35,160 dolarów
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w University of Tampa - Sykes College of Business »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
35,160 USD
na rok
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa