Licencjat z fizyki

University of the South Pacific USP

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat z fizyki

University of the South Pacific USP

Licencjat jest trzyletnim programem składającym się z dwudziestu czterech kursów; Z których osiem kursów jest na 100 poziomie, osiem kursów na 200 poziomie i osiem kursów na 300 poziomie. Dyscypliny, które uzyskały tytuł magisterski lub niepełnoletni w zakresie studiów licencjackich w 2017 roku to:

Licencjat z fizyki

Fizyka-naukowe-2040795_960_720

Fizyka jest podstawową nauką, która dostarcza nam ilościowego zrozumienia naszego środowiska fizycznego. Fizyka jest również podstawą inżynierii i technologii. Znajomość podstawowych praw fizyki jest ważna w wielu zawodach. Na przykład kwalifikacja w fizyce ma bezpośredni wpływ na nauczanie naukowe, meteorologię, komunikację, nauk ścisłych, komputerów i elektroniki. Kliknij tutaj Z powodów, dla których powinieneś studiować fizykę. Ogólne umiejętności zdobywane przez studiowanie fizyki - umiejętności analityczne, logiczne myślenie, pomiar, rozwiązywanie problemów i techniki eksperymentalne - zapewniają studentom wyjątkowo szerokie przygotowanie, mające zastosowanie w wielu sferach.

Studenci doktoranci zainteresowani studiowaniem fizyki mogą wybrać Fizyka jako Jedyny Major, Double Major lub Minor. Studenci BEd mogą wybrać fizykę jako drugi major. Inni studenci, których główne zainteresowanie nie jest w fizyce, mogą być jednak poinformowane lub mają możliwość odbycia kursów fizyki. Kategoria ta obejmuje osoby zapisane do interdyscyplinarnych programów Szkoła oraz programu BSc studiów morskich. Szkoła oferuje także jeden kurs (PH105: Fizyka w dzisiejszym świecie), który może być wybrany przez uczniów z FST i innych szkół o ograniczonej znajomości fizyki.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Fidżi - Suva, Central Division
Data rozpoczęcia : Luty 2019, Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019, Wrześ. 2019
Fidżi - Suva, Central Division
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą