Read the Official Description

Licencjat jest trzyletnim programem składającym się z dwudziestu czterech kursów; Z których osiem kursów jest na 100 poziomie, osiem kursów na 200 poziomie i osiem kursów na 300 poziomie. Dyscypliny, które uzyskały tytuł magisterski lub niepełnoletni w zakresie studiów licencjackich w 2017 roku to:

Licencjat z fizyki

Fizyka-naukowe-2040795_960_720

Fizyka jest podstawową nauką, która dostarcza nam ilościowego zrozumienia naszego środowiska fizycznego. Fizyka jest również podstawą inżynierii i technologii. Znajomość podstawowych praw fizyki jest ważna w wielu zawodach. Na przykład kwalifikacja w fizyce ma bezpośredni wpływ na nauczanie naukowe, meteorologię, komunikację, nauk ścisłych, komputerów i elektroniki. Kliknij tutaj Z powodów, dla których powinieneś studiować fizykę. Ogólne umiejętności zdobywane przez studiowanie fizyki - umiejętności analityczne, logiczne myślenie, pomiar, rozwiązywanie problemów i techniki eksperymentalne - zapewniają studentom wyjątkowo szerokie przygotowanie, mające zastosowanie w wielu sferach.

Studenci doktoranci zainteresowani studiowaniem fizyki mogą wybrać Fizyka jako Jedyny Major, Double Major lub Minor. Studenci BEd mogą wybrać fizykę jako drugi major. Inni studenci, których główne zainteresowanie nie jest w fizyce, mogą być jednak poinformowane lub mają możliwość odbycia kursów fizyki. Kategoria ta obejmuje osoby zapisane do interdyscyplinarnych programów Szkoła oraz programu BSc studiów morskich. Szkoła oferuje także jeden kurs (PH105: Fizyka w dzisiejszym świecie), który może być wybrany przez uczniów z FST i innych szkół o ograniczonej znajomości fizyki.

Program taught in:
Język angielski

See 20 more programs offered by University of the South Pacific USP »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2019
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Luty 2019, Wrześ. 2019
Application deadline

Luty 2019, Wrześ. 2019