Licencjat z inżynierii elektrycznej

Florida Polytechnic University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat z inżynierii elektrycznej

Florida Polytechnic University

Inżynieria elektryczna

Z systemami sterowania i systemów cyfrowych do elektrodynamiki, transformatorem i półprzewodników, absolwenci znajdą się gotowy do ekscytującej kariery w szybkim tempie, rodzącej się dziedzinie. Poniżej stężenia dla Elektrotechniki.

SYSTEMY KONTROLI

Inżynieria systemów kontroli ma na celu przeanalizowanie systemów fizycznych - mechanicznych, elektrycznych, płynowych, chemiczne, biologiczne, a nawet finansowych - i projektowych sposoby ich kontrolowania. Od prototypu nowego systemu naprowadzania statków kosmicznych, inżynierii bardziej efektywnego wtrysku paliwa w samochodach, aby projektując wiele nogami robotów do walki, inżynierowie systemów sterowania odgrywają kluczową rolę w innowacjach technologicznych.

DIGITAL & Hybrydowe systemy

Cyfrowe i hybrydowe systemy skupia się na integracji mechanizmów cyfrowych w celu osiągnięcia większej interoperacyjności, kompatybilności, przenoszenia i skalowalność w urządzeniach. Są one podstawą, jak wszystko staje się technologia i informacje dostępności i użyteczności.

Elektrodynamika

Elektrodynamiki to gałąź fizyki, że badania ruchu ładunków elektrycznych i ich interakcji z pól magnetycznych i elektrycznych. Zakorzenione w fizyce klasycznej i kwantowej, inżynierii elektrodynamicznym koncentruje się na rozwoju zaawansowanych technologii stosowany w eksploracji kosmosu, oszczędzania energii, przyspieszenie protonów, i mnóstwo innych zastosowań.

MAGNETICS

Magnetyczny to badanie struktury magnetycznego w silnie przepuszczalnych, cienkie paski stopu dla celów technicznych stosowanych. Materiały magnetyczne odgrywają kluczową rolę w wielu gałęziach przemysłu: motoryzacji, bezpieczeństwa, medyczne, informatyczne i przemyśle kosmicznym, to tylko kilka sposobów, w jaki magnetics jest wspieranie innowacyjności.

SEMICONDUCTORS

Urządzenia półprzewodnikowe półprzewodnikowe urządzenia, które wykorzystują właściwości materiałów półprzewodnikowych w celu poprawy technologii elektronicznej. Inżynierów urządzenie półprzewodnikowe mogą manipulować materiałów półprzewodnikowych zbudować tranzystory, kondensatory, przewody, diody elektroluminescencyjne i lasery półprzewodnikowe - z których wszystkie są zintegrowane chipy komputerowe.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Lakeland, Florida
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Lakeland, Florida
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą