Read the Official Description

Licencjat nauki w Matematyki (BSC)

"W tym zmieniającym się świecie, tych, którzy rozumieją i może zrobić matematyki będzie miał znacznie większe możliwości i opcji w kształtowaniu swojej przyszłości. Kompetencje matematyczne otwiera drzwi do produktywnych przyszłości. " - Krajowa Rada Nauczycieli Matematyki Matematyka jest ustalone i rośnie pole studentów karierą w inżynierii, nauk aktuarialnych, analizy sieci i bazy danych komunikacji i administracji systemów komputerowych, analiza statystyczna wtórne nauczania matematyki i innych dziedzin. Studenci z głównych w matematyce często podjąć studia w zakresie matematyki, fizyki i inżynierii.

Przygotowanie do kariery w nauczaniu matematyki

Program stanowi standardowy stopień matematyki; jednakże kursy oferowane także odzwierciedlać wskazówek udzielonych przez Mathematical Association of America Curriculum (MAA) CUPM Przewodnik kierunków przygotowujących 2004 dla nauczycieli matematyki jako drugorzędne. Według MAA, nauk matematycznych kierunków przygotowujących do nauczania matematyki wtórne powinny:

  • Dowiedz się, aby dokonać odpowiednich połączeń między zaawansowanych matematyki uczą się matematyki wtórnego piasku będą nauczania. Powinny być one przyczyniły się do osiągnięcia tego zrozumienia w całym programie nauczania kursów poprzez doświadczenia i wyższego szczebla, który sprawia, że ​​połączenia te jawne.
  • Spełniają wymagania dla dur matematyki, włączając tematy z algebry abstrakcyjnej i teorii liczb, analizy (zaawansowanych rachunku lub rzeczywistej analizy), matematyki dyskretnej, geometria, oraz prawdopodobieństwa i statystyki, ze szczególnym uwzględnieniem analizy danych;
  • Dowiedz się więcej o historii matematyki i jej zastosowań, w tym ostatniej pracy;
  • Doświadczenie wielu form modelowania matematycznego i wiele narzędzi technologicznych, w tym kalkulatorów graficznych i oprogramowania geometrii.
Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by University Of Washington Bothell »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019